Ana Sayfa / Kime Ait / 3 Hilal TV yayına başladı (Kanal 3 Hilal TV kime ait)
KANAL 3 HİLAL MHP

3 Hilal TV yayına başladı (Kanal 3 Hilal TV kime ait)

Kanal 3 Hilal TV yayın hayatına başladı. Kanal Türk eski logosuna benzeyen Kanal 3 Hilal Televizyonu MHP’li muhaliflerin sesi olacak. Meral Akşener ve Sinan Oğan önderliğinde kurulduğu öne sürülen Kanal 3 Hilal TV, Sinan Oğan’ın deyimiyle amatör bir kanal olarak yayın yapacak. 

MHP’l muhaliflerin yeni kanalı Kanal 3 Hilal TV oldu. Sinan Oğan önderliğinde kurulan kanal MHP genel başkan adaylarının propaganda aracı olacak. Akşener’in de televizyon kanalı oldu gibi bir yaklaşım kamuoyunda hemen kendini gösterdi. MHP’de muhaliflerin yeni kanalı olacak olan Kanal 3 Hilal TV şimdilik sadece internet üzerinden yayın yapıyor. kanalın kısa süre içinde ekonomik gücüyle birlikte daha geniş kesimlere ulaşacağı belirtiliyor. Kanal 3 Hilal TV’nin logosunun eski kapatılan Kanaltürk TV logosuna benzerliği ise hemen dikkat çekiyor. MHP’li muhalifler anayasa referandum süresince hayır kampanyasını da kanal 3 Hilal TV üzerinden yapacak.

MHP’Lİ MUHALİFLERİN HAYIR KAMPANYASI BAŞLIYOR

Meral Akşener, Sinan Oğan, Koray Aydın ve Ümit Özdağ’ın aralarında olduğu isimler, nisan ayında yapılması ön görülen partili cumhurbaşkanlığı referandumunda ‘Hayır’ kampanyasını yürütmek amacıyla ‘Türk Milliyetçileri ‘Hayır diyor’ Organizasyonu Komitesi’ kurdu.
Komite, referanduma kadar olan süreçte kampanyanın verimli yürütülmesi adına çeşitli alanlarda çalışmalar yapılmasının önemine dikkat çekti.
‘HAYIR’ KAMPANYASI REŞMEN 18 ŞUBAT’TA BAŞLAYACAK

Komite, 18 Şubat 2017 tarihinde Ankara’da MHP’de geçmiş dönemlerde ve şimdi siyaset yapanların da katılacağı, “Türk Milliyetçileri ‘Hayır’ Diyor” temalı, geniş katılımlı bir toplantı yaparak, “Hayır” kampanyasını resmi olarak başlatmış olacak.Türk Milliyetçileri ‘Hayır’ Diyor” Organizasyon Komitesi’nin daha sonra açıklayacağı katılım listesinde, Meral Akşener, Sinan Oğan, Koray Aydın ve Ümit Özdağ, anayasa değişikliğine Meclis’te ret oyu veren milletvekilleri, MHP’li eski vekiller önemli bir bölümü oluşturuyor.
Komite’nin dün yaptığı toplantıdan çıkan ilk bildiri şöyle:

“30 Ocak 2017 tarihinde Türkiye’yi tek adam rejimine götürecek olan başkanlık sistemine geçiş için yapılan anayasa düzenlemelerini istişare etmek ve yürütülecek olan ‘Hayır’ kampanyasının detaylarını görüşmek üzere bir araya geldiğimizi ve aşağıdaki kararları aldığımızı Türk milletine saygıyla duyururuz.Dört genel başkan adayı, Milliyetçi Hareket Partisi’nin mecliste referanduma ‘Hayır’ diyen 26. dönem milletvekilleri, önceki dönemlerde TBMM’de partimizi temsil etmiş milletvekillerimiz ve ülkücü hareketin aksakallarının önemli bir kesimi ile yapmış olduğumuz istişare toplantısında Türk milletinin kaderini belirleyecek süreçle ilgili önemli kararlar alınmıştır.
‘ÜLKEMİZİN GELECEĞİ AÇISINDAN SON DERECE KRİTİK ROL OYNAMAKTADIR’
Referanduma kadarki dönemde ‘Hayır’ kampanyasının verimli yürütülmesi adına çeşitli alanlarda çalışmalar yapılması ülkemizin geleceği açısından son derece kritik rol oynamaktadır. Bu çerçevede ilk olarak 18 Şubat 2017 tarihinde Ankara’da Milliyetçi Hareket Partisi’nde geçmiş dönemlerde ve şimdi siyaset yapan değerli şahsiyetlerin de iştirak edeceği “Türk Milliyetçileri ‘Hayır’ Diyor” temalı, geniş katılımlı bir toplantı düzenlenmesi ve yürütülecek ‘Hayır’ kampanyası için ilk adımın atılması kararlaştırılmıştır.
Bunun yanı sıra fikir alışverişinde bulunmak amacıyla referandumda ‘Hayır’ kampanyası yapacağı düşünülen merkez sağda siyaset yapan partilerimize de ziyaretlerin yapılması planlanmaktadır.

Türk milletine saygı ile duyurulur.

İlginizi Çekebilir

Çin casus balonu vuruldu

Amerika Çin Casus balonunu düşürdü. ABD, hava sahasında görülen Çin’e ait “casus balonu” düşürdü. Çin-ABD …

22 comments

 1. HAYIRLI UGURLU OLSUN INSALLAH COK SEVINDIK

 2. Ali Taşpınar.

  Frekansları nelerdir?

 3. İnternet televizyonu olacak sanırım, internetten izleriz onu…. hayırlı olsun.

 4. Hayırlı uğurlu olsun inşallah HAYIRlara vesile olur

 5. KANAL ÜÇ HİLAL TV. HAYIRLI OLSUN İNŞALLAH. İLERİDE UYDU ÜZERİNDEN DE YAYIN YAPARSA AVRUPA’ YADA YAYINI OLSUN SELAMLAR SEVGİLER VİYANA’DAN

 6. yolunuz acik olsun bozkurtlar sonuna kadar arkanizdayiz ,hayirli ugurlu olsun camiamiza

  • İmdat SÜTLÜOĞLU

   Hayırlı uğurlu olsun.Çok sevindik.Vatanseverlerimiz her yönden bilgi sahibi olacaktır.Gelecek güzel günlere…

 7. ali barbarosoğlu

  toparlayıcı olur sevindik.inşallah ulusal yayıncılığa geçer,enselerinden korkanlar olur.

 8. hayirli uğurlu olsun allah utandirmasin ama frekanslarini versenizde herkes izlese daha iyi olur

 9. Allahim sana sukurler olsun hayirli olun ulkucu genclige

 10. HAYIRLARA VESİLE OLMASI TEMENNİSİ İLE TÜRK MİLLİYETÇİLERİNE VE ÜLKÜCÜ CAMİAYA HAYIRLI OLSUN

 11. ÇOOOOK GÜZEL….

 12. Ülkücü Camiaya hayırlı olsun

 13. Ülkücü Camiaya hayırlı olsun. Başarılar dilerim.

 14. BAŞKANLIĞA HAYIR diyenlere , medyada -salonlarda- mitinglerde millete direk ulaşabilen gönül liderlerimize önerecegim bir slogan var….İSLAM İSTİŞARE der TÜRK TÖRESİ TOY der…yani toplumu tek akılla değil AKIL AKILDAN ÜSTÜNDÜR mantıgı ve gelenegi TÜRK lerin İSLAMI 300 ÇADIR BİR ANDA KABÜLÜNÜ DE getirmiştir….işte ondan dolayı TÜRKLERİN TÖRESİYLE -İSLAMIN İSTİŞARE ÖNEMİ devletsiz ve başıbozuk bir MÜSLÜMAN TOPLULUĞU olmaMASININ bir ÇEKİRDEĞİDİR…..bu üst akıl edebiyatı yapanların TAMAMEN ÜST AKILA HİZMET için üst akıl MASKESİDİR….ortadoğu coğrafyasında tarımar edilen devletlere de baktığımız da IRAK-LİBYA-SURİYE-MISIR gibi tüm devletlerin yapısı TEK ADAM-BAŞKANLIK gibi PATLATILMASI daha kolay sistemsiz-TÜRK ÜSULÜ BAŞKANLIK dayatması da ondandırın VURGUSUNUN üzerinin çizilmesini önemsiyorum… İSTİŞARE ESASTIR oda TEK ADAM mantıgında yoktur un ÖNEMLİ BİR SLOGAN olacagını öneriyorum….

 15. Çok güzel hayırlı olsun Milletimiz’e de Biz yurtdışında yaşayanlar sizinle nasıl iletişime geçeceğiz? daha açık söylemem gerekirse biz yeni kurulmuş olan kanal 3hilal tv’miz’e nasıl maddi yardımda bulunabiliriz? Gün bugündür ve ben karınca kararınca maddi destek yardımında bulunmak istiyorum.Saygılar

 16. KANAL 3 HĪLÂL TV.yi kuranlardan Allah razi olsun.Yeniden diriliş destanıni yeniden yazip Yüce Türk Milletine armagan ettiniz.Bu saatten sonra Turk Milliyetçileri titreyerek kendine gelecektir.Kanalin kurulmasinin HAYIRLARA vesile olmasini dilerim.

 17. muhammet apaydın

  İnşaallah özlediğimiz kanal olur 3 Hilal TV

 18. HAYIRLI UĞURLU OLSUN.İNŞALLAH İLELEBET DEVAM EDER.

 19. Hayır,lara Vesile olur…Çok büyük Bir Mücadele Yoluna giden bu başlangıç,ta Halkımızın İhtiyaçlarına cevap Veren bir siyasi görüşü,politika, üreten Sağ duyulu Vatan ve Milletin,Halkın,Çıkar ve Amaçları Doğrultusunda Eleştirel bir yayın Organı Olması Temennisi ile..Hayır,lı Olsun, Ülkücü Camiaya…

 20. Çok sevindik, dört gözle uydu yayını bekliyoruz.

 21. Zeynel bayramoğlu

  Rabbim hayırlı etsin.inşallah ülkücülerin sesi olacak
  Niyet Hayır Akıbet hayır olacak inşallah

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.