Ana Sayfa / Manşet / Ali Koç’un vaatleri ve yönetim kurulu

Ali Koç’un vaatleri ve yönetim kurulu

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’un listesi ve yönetim kurulundaki isimler. Ali Koç’un seçim vaatleri ve transferleri. Fenerbahçe’de tarihi kongre sona ererken Ali Koç, 20 yıldır başkanlık görevini sürdüren Aziz Yıldırım ile giriştiği yarıştan galip çıktı. İşte Fenerbahçe’nin 37. başkanı olan Ali Koç’un vaatleri… Kulübe maddi yardımda bulunacağını da açıklayan Ali Koç, ne kadar para verecek?

Ali Koç’un seçim vaatleri, yeni transferleri ve Ali Koç’un listesindeki isimler. Ali Koç’un yönetim kurulu ve Ali Koç FB TV kararı. Fenerbahçe’de rekor katılımla 21 binden fazla üyenin oy kullandığı başkanlık seçiminde Ali Koç, Aziz Yıldırım’ı geçerek sarı-lacivertli kulübün yeni başkanı oldu. Ali Koç, Fenerbahçe’nin 37. başkanı olurken, yeni bir atılım yapacaklarının sözünü verdi. Fenerbahçe Kulübü’ne mali yardımda bulunacağının da sözünü veren Ali Koç, kulübe ne kadar para verecek? Ali Koç, kongrenin ilk gününde yapılan konuşmalarda Aziz Yıldırım’ın “Kazanırsam kulübe 150 milyon TL vereceğim” şeklindeki sözünün ardından “Bir fazlasını” vaadinde bulunmuştu.

ALİ KOÇ PROJELERİ FENERBAHÇE İÇİN

İşte Ali Koç’un projeleri:

* Kulübe hatırı sayılır bir sermaye girişi yapılacak.

* Sponsorluk anlaşmaları yapılarak kulüp mali anlamda düzlüğe çıkarılacak.

* Futbol şubesinde ‘scout’ ağı kurulacak. Orta ve uzun vadede ise futbol okulları ve altyapı faaliyetleri baştan aşağı yenilenecek. Dünya çapında örnek gösterilecek bir futbol akademisi yapısı oluşturulacak.

* Tüm branşlarda özkaynaklardan sporcu yetiştirilecek.

* Yönetim anlayışı değişecek. Kulüp bünyesinde profesyonel isimler görev yapacak. Çağdaş bir yönetim anlayışı hedefleniyor.

ALİ KOÇ’UN BERABER ÇALIŞACAĞI LİSTESİNDEKİ İSİMLER

Ali Koç’un yönetim listesinde ise şu isimler yer alıyor:

“Semih Özsoy, Nevres Erol Bilecik, Mehmet Burhan Karaçam, Sevil Zeynep Becan, Şaban Erdikler, Mustafa Tankut Turnaoğlu, Fethi Pekin, Metin Şen, Turhan Şahin,Mustafa Kemal Danabaş, Acar Sertaç Komşuoğlu, Simla Türker Bayazıt, Ömer Okan, Burak Çağlan Kızılhan.”

İlginizi Çekebilir

Boş dondurma külahı da paralı oldu

Dondurma külahı da parayla satılmaya başlandı dondurmacılardı. Boş dondurma külahı parayla satılıyor millet yaz gününde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting