Ana Sayfa / Kadınca / Amazon 2018 Türkiye’de

Amazon 2018 Türkiye’de

Türkiye 2018 Temmuz’dan itibaren Amazon ticari faaliyetlerine başlıyor. E ticaretin lokomotifi Amazon Türkiye takvimine giriyor. teknolojideki son haber ve gelişmeler sitenizde.

İsmet A. (Bilişimci 45 yaşında Tekirdağ) sordu, “Amazon Türkiyle’de ticari faaliyetine ne zaman başlayacak ve Amazon Türkiye’de hangi şirketlerle ortaklık yapacak partner bulacak mı merak ediyorum” Okurumuzun bu sorusunu google’Daki son bilgilere ve Türkiye’deki çıkan haberlerle yanıt verelim istedik. Sektörün en büyüklerinden online alışveriş platformu Amazon’un Türkiye’de kullanıma gireceği tarih belli oldu.
Geçtiğimiz yıl Türkçe hizmete ve binlerce üründe ücretsiz kargo imkanı sunmaya başlayan Amazon’un Türkiye’de hizmete gireceği tarih belli oldu.
Online alışveriş platformu Amazon’un Türkiye’de kendi online alışveriş mağazasını kuracağı uzun süredir konuşuluyordu.
Bloomberg HT TV Haber Koordinatörü Ali Çağatay Amazon’un Türkiye’de hizmet vermeye başlayacağı tarihi açıkladı.
Twitter hesabı üzerinden bir açıklama yapan Çağatay, Amazon’un 2018 yılı Temmuz ayında resmi olarak Türkiye pazarına giriş yapacağını açıkladı.
Amazon geçtiğimiz aylarda yaptığı resmi duyuru ile Avrupa’daki merkezleri için Türkiye’den de yazılım mühendisleri alacağını duyurmuştu.
Ancak söz konusu iddia ile ilgili Amazon’dan henüz resmi bir açıklama gelmiş değil

İlginizi Çekebilir

Wanda Nara yetişkin içerik üreticisi oldu

Wanda Nara en özel anlarını parayla teşhir etmeye başladı. Icardi’nin eşi Wanda Nara +18 içerik …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting