Ana Sayfa / Kime Ait / Arçelik’in ÖTV indirim ve fırsatları
ARÇELİK İNDİRİM ÖTV

Arçelik’in ÖTV indirim ve fırsatları

Arçelik fırsatları ve indirimleri bir arada sunacak. ÖTV sıfırlamasının ardından Arçelik ürünlerinde indirimi hemen başlatıyor. Arçelik elektrikli ürünlerde hem ÖTV sıfırlaması hem de firma indirimi olacak. Can Dinçer’in ÖTV sıfırlaması gelişmeleri için yaptığı açıklama. Beyaz eşya sektöründe ÖTV sevinci yaşanıyor. Arçelik, ÖTV’nin sıfırlanması kararı çerçevesinde, indirimi fiyatlarına yansıtacağını açıkladı.

Arçelik ürünlerinde 2017 fırsat ve indirimlerine şimdi de ÖTV sıfırlaması geldi. Elektrikli ev aletleri ÖTV sıfırlaması sonrası Arçelik ürünlerinde ciddi indirimler ürünlere yansıyor. Arçelik Türkiye Genel Müdürü Can Dinçer’in konu ile ilgili açıklamasında şöyle denildi: “Bugün Resmi Gazete’de 9759 sayılı Bakanlar Kurulu kararı ile yayınlanan elektrikli ev aletleri ve beyaz eşyada yüzde 6,7 olan ÖTV oranının 30 Nisan’a kadar sıfırlanmasına yönelik kararını, sektör açısından olumlu karşılıyoruz ve tüketici için önemli bir fırsat olduğunu düşünüyoruz.

ARÇELİK DÖVİZ VE ÖTV İNDİRİMİ YAPIYOR

Özellikle döviz kuru ve maliyetlerin yükseldiği bir dönemde yaşanabilecek fiyat artışları karşısında tüketici de önemli bir avantaj yakalamıştır.

Türkiye’nin lider beyaz eşya firması Arçelik A.Ş. olarak, biz de ÖTV’nin sıfırlanması kararı çerçevesinde, bu indirimi fiyatlarımıza yansıtarak, tüketicilerimizin satın alma gücüne destek vermeye devam edeceğiz.

Fiyatların düşmesiyle beraber özellikle Mayıs ve Haziran aylarında yoğunlaşan evlilik ve çeyiz alışveriş talebinin öne çekileceğini tahmin ediyoruz.

Her evin temel ihtiyacı olan beyaz eşyada sektörünün çağrılarına cevap veren bu önemli gelişme ülke ekonomisine katkı sağlayan bir adım oldu.”

İlginizi Çekebilir

Almanya çifte vatandaşlık yasası rafta

Almanya Türk göçmenlere vatandaşlık vermeyecek. Almanya çifte vatandaşlık yasasını rafa kalırdı. Almanya’ya gidecek Türkler için …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting