Ana Sayfa / Kadınca / Ayvalık Bizim Haluk Levent dinle

Ayvalık Bizim Haluk Levent dinle

Haluk Levent’in Ayvalık Bizim şarkısı dinle diye arayacağız artık. Orman Bakanı Veysel Eroğlu’nun yazdığı Cennet Koyu Ayvalık için şarkının sözleri ve Ayvalık Bizim şarkısının sözleri. Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Ayvalık’ta çıkan yangında kül olan Cennet Koyu için türkü yazdı. Haluk Levent o türküyü yarın yapılacak törende seslendirecek.

Ayvalık Bizim şarkısı sözleri ve Haluk Levent’in yorumu. Veysel Eroğlu’nun yazdığı şarkı söze Cennet Koyu için. Balıkesir’in Ayvalık İlçesi’ndeki Cennet Koyu’nda ağustos ayında çıkan yangında kül olan 20 hektarlık alanın ağaçlandırılmasına, özel bir konserle başlanacak.

Son dönemin ünlü şarkıcısı Haluk levent AK Parti iktidarının da gözünü girmeye başardı. Haluk Levent Bakan Veysel Eroğlu’nun yazdığı şiiri şarkı olarak okuyacak artık. Biz di sık sık google’Da Haluk Levent Ayvalık Bizim dinle diye yazacağız gibi görünüyor. Sanatçı Haluk Levent’in sosyal medyadan “Oraya villa değil fidan dikelim” çağrısına “Orman türküsü yazayım, Haluk Levent okusun” diyerek destek veren Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu’nun katılımıyla, 3 ay sonra fidan dikilecek.

33 BİN 350 FİDAN DİKİLECEK

Gazete Habertürk’ten Nilgün Kaya’nın haberine göre 33 bin 350 fidan dikilecek alanda yarın yapılacak törende, Haluk Levent sözlerini Bakan Eroğlu’nun yazdığı “Ayvalık Bizim” isimli parçayı seslendirecek.

İlginizi Çekebilir

Yeni konut düzenlemesi

Konut yeni düzenleme Mehmet Şimşek duyurdu. Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, kentsel dönüşümün finansmanıyla …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting