Ana Sayfa / Kadınca / Balerin Evlin Avidor nereli, yaşı ve kimdir?
EVLİN AVİDOR BALERİN

Balerin Evlin Avidor nereli, yaşı ve kimdir?

Marketten et çalarken yakalanan Balerin Evlin Avidor aslen nereli,kaç yaşında ve kimdir bilgileri. Balerin Elvin Avidor’un bir markette parasını ödemeden et çıkarmaya çalıştığı öne sürüldü iddialar ortaya atıldı. 

Evlin Avidar neci, nereli, yaşı ve neden gündem oldu bilgisi. İddialara göre Evlin Avidor bir marketten et çalarken yakalandı ve polislik oldu. Balerin Evlin Avidor, bir marketten 150 liralık et çaldığı iddiasıyla gözaltına alındı. Daha önce de kilolarca çaldığı iddia edilen ünlü balerin hakkında 3 yıla kadar hapis cezası istendi.

SELİM YUHAY’IN ESKİ EŞİ EVLİN AVİDOR

Ünlü mimar Selim Yuhay’ın eski eşi Evlin Avidor marketten et çaldığı iddiasıyla karakolluk oldu. Balerin Evlin Avidor, 2005 yılında evlendiği mimar Selim Yuhay ile 2015 yılında ayrıldı. Bale ve çocuk gelişimi, bale ve spor eğitimi konusunda yaptığı açıklamalarla dikkat çeken Avidor, yaşamını İstanbul’da sürdürüyor. Özel Alman Lisesi’nden mezun olan Evlin Avidor bale ve pilates eğitmenliği yapmaktadır. 1976 doğumlu olan Evlin Avidor 41 yaşındadır. 3 çocuk annesi olan Avidor, boşanma davası ile bir dönem gündeme gelmişti
Çıktığı bir televizyon programında 4 yaşından beri bale yaptığını açıklayan Evlin Avidor, ablasının ilk olarak bale yaptığını fakat istemeyerek bale ile uğraştığını anlatırken, ‘bir gün ablamın bir resitaline gitmiştim, eve döndüğümüzde ablam ne hareket yaptıysa aynılarını yapmaya başladım’ diyerek baleye nasıl başladığını böyle açıkladı.

Eski eşi mimar Selim Yuhay olan Evlin Avidor boşanma davasıyla da bir dönem gündem olmuştur.

İlginizi Çekebilir

Bahar Candan ölmek istedi

Silivri Cezaevi intihar girişimi ile sarsıldı Bahar candan canını kıymak istedi. Bahar Candan’ın bileklerini keserek …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting