Ana Sayfa / Kime Ait / Bengütürk TV kime ait, yeri

Bengütürk TV kime ait, yeri

Bengü Türk televizyonu siyasi bir kanal olarak öne çıkıyor. Bengü Türk TV sahibi ya da sahipleri kim ve merkezi nerede sorusu. Bengütürk kanalı MHP’ye yakın çizgisi ve yayınları ile dikkat çeken bir tematik kanal. Bengü Türk TV şuanda uyduda ve D Samart platformundan ve internetten yayın yapıyor. Sahipleri, yöneticileri kim Bengü Türk TV’nin diye de sorulabilir. Bengü Türk TV Genel yayın Yönetmeni Murat İde, Haber Müdürü ise Osman Tığraklı’dır. 

Türkiye’de siyasi yayın yapan televizyon kanalları ve sahipleri ile Bengü Türk TV kanalı kimin sorusunun yanıtı. Yönetim kurulunda başkan olarak Ahmet Turgut’un göründüğü Bengü Türk TV İstanbul Kağıthane’deki merkez binasından yayın yapmakta. kanalın Ankara bürosu da Balgat’ta MHP genel merkezi yakınındaki bir işhanında bulunmakta.

BENGÜ TÜRK GENEL YAYIN YÖNETMENİ KİM?

İnternette Bengü Türk TV ile ilgili araştırma yapıldığında karşımıza şu bilgi çıkmaktadır. Bengütürk TV, Türkiye’den yayın yapan ulusal bir haber kanalıdır. 2007 yılında test yayınına başlamıştır. Kanal, Milliyetçi Hareket Partisi’ne yakınlığıyla bilinmektedir. Genel yayın yönetmeni Murat İde, Ankara temsilcisi ise Metin Özkan‘dır. Haber kanalı olan Bengü Türk’ün haber müdürlüğünü ise Osman Tığraklı yapmaktadır. Türk milliyetçilerinin en güçlü sesi durumundaki Bengü Türk, MHP’deki liderlik tartışmaları sırasında Devlet Bahçeli yanlısı yayınları ile dikkat çekmişti.

Bengü Türk TV ile ilgili daha geniş bilgi alınmak istenirse benguturk.com internet adresine ziyaret edilebilir.

İlginizi Çekebilir

Gençlerin seçimi İmamoğlu

Türkiye’de gençlerin en sevdiği lider Ekrem İmamoğlu oldu. İşte Türkiye’deki en popüler 10 siyasetçi. ORC …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting