Ana Sayfa / Yaşam / Bengütürk’te değişim (4 Mart)

Bengütürk’te değişim (4 Mart)

Bengütürk TV’de Murat İde’nin yerine Metin Özkan geldi iddiası. İnternet sitelerindeki haberlere göre uzun süredir maddi zorluk içindeki Bengütürk TV’de referandum öncesi Genel Yayın Yönetmeni değişimi yaşandı. Bengütürk TV’ye Bahçeli operasyonu Murat İde gitti Metin Özkan geldi

Bengütürk TV’de değişim mi yaşanıyor. Nettavir internet sitesindeki haber aynen şöyle:

Ülkücülerin binbir zorlukla kurduğu ve uzun süredir yayın hayatında olan Bengütürk televizyonuna gece yarısı MHP genel başkanı Devlet Bahçeli tarafından operasyon yapıldı.

Devlet Bahçeli bengütürk TV genel yayın yönetmeni Murat İde’nin görevi bırakmasını istedi.

Bahçeli, Murat İde’nin yerine Metin Özkan’ın getirilmesini söyledi.

Bahçeli’nin bu istekleri sabah saatlerinde gerçekleşti.

Öğlenden sonra Bengütürk TV’de Metin Özkan göreve başlıyor.

Murat İde’nin görevden el çektirilmesinin altında yatan sebebin Murat İde’nin referandumda HAYIR oyu kullanacağını söylemiş olması. (Nettavır)

ODA TV’DE BENGÜTÜRK HABERİ

MHP’nin kanalı Bengütürk TV’nin genel yayın yönetmeni Murat İde, altı yıldır görev yaptığı kanaldan ayrıldığını açıkladı. Odatv’nin edindiği bilgiye göre referandum sürecinde parti yönetiminin ‘Evet’ kampanyasına destek beklentisi İde ile kriz yarattı. Bunun üzerine İde görevi bıraktı.

Murat İde konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı:

“Altı yıllık BENGÜTÜRK serüvenim bugün itibarıyla sona erdi.. Meslek hayatımın en kıymetli altı yılıydı.. Zordu.. Onurlu, namuslu, fedakar yol arkadaşlarımla ve “Biz ne yapabiliriz?” diye yük omuzlayan dostlarımızla, Türk Milliyetçileri ile “YOKLUĞU” paylaştık, “Acıyı bal eyledik.”
GAZETECİ gitmelidir zaten.. Önemli olan neden gittiği.. Onurunu ve doğrularını yere düşürmüyor, boynu bükülmüyorsa , o gidiş hayırlı bir gidiştir.. Bize güç katan büyük Türk Milleti’ne ve onun sevdalılarına and olsun ki, mesleğimi namusuyla-haysiyetiyle yapmaya devam edeceğim.. Zor günlerimizde omuz veren herkesten Allah razı olsun..
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!”

(odatv)

Bakalım Bengütürk TV yönetimi konuyla ilgili nasıl bir açıklama yapacak. MHP’nin güçlü seslerinden biri olan Bengü Türk TV’de değişim ile ilgili yönetimden açıklama yapılması bekleniyor. henüz Metin Özkan cephesinden de bir açıklama gelmedi.b

İlginizi Çekebilir

Diyarbakır ve Mardin yangında ölenlerin sayısı

Diyarbakır ve Mardin yangında ölen 11 kişinin isimleri. Diyarbakır ve Mardin’de anız yangını sonrası en …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting