Ana Sayfa / Kadınca / Berrin Kekliker nereli, neci ve kim?
BERNA KEKLİKER VE KARDEŞİ

Berrin Kekliker nereli, neci ve kim?

Berna Kekliker’in Türkiye güzeli kardeşi Berrin Kekliker aslen nereli, kaç yaşında ve vücut ölçüleri merak ediliyor. Survivor 2017 Gönüllü yarışmacısı Berna Kekliker’in Türkiye 2. güzeli kardeşi Berrin Kekliker gündemde. 

Manken Berrin Kekliker nereli, kaç doğumlu ve aslen neci bilgileri. Survivor Berna Kekliker’in güzellik kraliçesi kardeşi Berrin Kekliker’in yaşamı. Survivor yarışmacısı Berna Kekliker’in kardeşi, Miss Turkey 2013 Güzellik Yarışması’nda 2. olan Berrin Keklikler.
Berrin Keklikler, 7 Nisan 1994 tarihinde Almanya’da doğdu.

Güzellik Yarışmasına katılana kadar Almanya’da yaşadı sonra İstanbul’a yerleşti.1,77 boyunda olan Berrin Keklikler, 2013 yılında yapılan “Miss Turkey” Güzellik Yarışması’nda 2.oldu.

BERRİN KEKLİKER HEM OYUNCU HEM DE MANKEN

9 Kasım 2013 tarihinde Rusya’da düzenlenen Kainat Güzellik Yarışması’nda Türkiye’yi temsil etti.

2014 yılında yapımcılığını Faruk Aksoy’un yaptığı “Çılgın Dersane Üniversitede” adlı dizide Modacı Nesrin karakterini canlandırdı.

2015’te Star TV’de sunuculuğunu Murat Başoğlu’nun yaptığı jüri koltuğunda Seyfi Dursunoğlu, Nükhet Duru ve Ümit Erdim’in olduğu “Benzemez Kimse Sana” yarışma programına katılmıştır.Benzemez Kimse Sana’da Berrin Keklikler’in canlı sesiyle sergilediği Hadise taklidi olay olmuştu.

Berrin Kekliker üç senedir ablası Berna Kekliker ile İstanbul’da yaşıyor.

İlginizi Çekebilir

İmamoğlu YSK’ya çağrı yaptı

İstanbul ilçelerinde garip olaylar. Ekrem İmamoğlu, AKP’nin itirazlarını kabul edildiğini ama CHP’nin itirazları reddedildiğini açıkladı. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting