Ana Sayfa / Kadınca / Esra Erol’a Fikret Orman jesti

Esra Erol’a Fikret Orman jesti

Esra Erol Beşiktaş’ın 1 numaralı formasıyla şov yaptı. Ekranların 1 numarasına Beşiktaş’tan 1 numaralı forma geldi Fikret Orman tarafından. İzdivaç programlarında şimdi de 1 numaralı forma krizi yaşanıyor. Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, Esra Erol’a isminin yazdığı “1” numaralı Beşiktaş formasını “Ekranların bir numarası” notuyla hediye etti.

Esra Erol’a Beşiktaş Başkanı Fitret Orman’dan forma jesti geldi. Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, gönderdiği hediye ile ünlü sunucu Esra Erol’un gönlünü fethederken rakibi Zuhal Topal’a nispet yaptı.

“1” NUMARALI FORMA

Fikret Orman, Esra Erol’un isminin yazdığı “1” numaralı formayı hediye olarak ünlü sunucunun programına gönderdi. Ayrıca formada tüm futbolcuların isimleri ve imzaları da yer alıyor.
“EKRANLARIN BİR NUMARASI”

Formanın gönderildiği zarfta ise “Futbolun bir numarası takımından ekranların bir numarası Esra Erol’a sevgiler… Fikret Orman” ifadeleri yer alıyordu.

“BİZİM İÇİN BÜYÜK BİR AŞK”

Hediyeyi alan Esra Erol da “Beşiktaş bizim için çok büyük bir aşk. Babamın takımı. Bende babasının kızı olarak Beşiktaşlıyım.” sözleriyle Orman’ın jestine karşılık verdi

İlginizi Çekebilir

Dünyada siber kriz

Banka sistemleri çöküyor, bankamatikler donuyor, pos cihazları işlemez oluyor, havalimanları çalışmıyor kısaca dünya yeni bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting