Ana Sayfa / Genel / Boğalar nasıl aşıktır?

Boğalar nasıl aşıktır?

Boğa erkeği aşkına sadık mıdır ve boğa kadını nasıl bir aşıktır. Boğa kadını veya erkeği ile evlenilir mi, boğalar aşkta ve yatakta nasıldır sorusu. Burçların sadık olanları ve asla yakınlaşılmaması gereken burçlar kadar aşk burçları da merak ediliyor.

Boğa burcu insanları nasıl aşıktır, aşklarına sadık mıdır bilgisi. Burçlar ve aşklar aslında uyum içindedir. Boğa burcu erkeği aman dikkat ve kadınlar siz de sabırlı olun.Güvenli, sadık, risksiz aşkların insanısınız. Dolayısıyla sevgilinizin size sonsuza kadar bağlı ve sadık olmasını istersiniz. Yemekten, konfordan ve keyiften vazgeçmeyen yanınız sürekli rahat edeceğiniz ve hiçbir risk içermeyen ortamlar aramaya iter sizi. Eviniz, yuvanız, odanız, koltuğunuz son derece önemlidir. Her yeri gezip dolaşmaktansa, sıcak ve huzurlu evinizde olsun, sevdiğiniz ise yanınızda ancak huzurunuzu bozmayacak şekilde bulunsun istersiniz.

İlginizi Çekebilir

Tavuk tecavüzcüsü tutukandı

Mersin’de tavuğa tecavüz eden adam tutuklandı tavuk tecavüzcüsü tutuklandı şimdi hapiste. Mersin’de kaydedildiği öne sürülen …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting