Ana Sayfa / Kadınca / Burç 1 Mart yorum (1 Mart burç günlük yorumları 2017)

Burç 1 Mart yorum (1 Mart burç günlük yorumları 2017)

Bugün burcun sana ne diyecek 1 Mart 2017 Çarşamba. Oğlak yay, ikizler, terazi, başak ve aslan 1 Mart günlük burç yorumları. Aşık Mahsuni’nin dediği gibi Karlı dağlar kara bulut içinde Yaylası hüzünlü yöresi bir hoş bu Martın gelişi. Günlük burç yorumları ve analizleri.

1 MART 2017 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

1 MART GÜNLÜK BURÇ 2017 ÇARŞAMBA KOÇ Burç Yorumu:

YARIN ELBET GÜZEL ELBET YARIN ÇOK GÜZEL

Adaletin bu mu dünya der bir şarkıda. Ancak sız aldırmayın önümüzdeki günler size hayırlı gelecek.Ay duygusal anlamda sizi olumlu etkiliyor. Bugün yeni oluşumlar içindesiniz. Düşüncelerinizi yoğunlaştırarak kendinizi yenilemek istiyorsunuz. Geçmişe ait takıntılarınız yüzünden bilinçaltı engellerin karşınıza çıkmasından yakınabilirsiniz. Ailenizin desteğine ihtiyacınız olduğunuzu onlara anlatmalısınız. Korumacı ve sahiplenici yönleriniz atağa kalkıyor.

1 MART GÜNLÜK BURÇ 2017 ÇARŞAMBA BOĞA Burç Yorumu:

Mart kapıdan baktıracak size aşk ve sevgi yaktıracak. Bugün sevdiklerinize ulaşmak ve onlarla iletişim kurmak isteyeceksiniz. Partnerinizle aranızda istediğiniz duygu yoğunluğunu bir türlü kuramıyorsunuz. Özellikle içinize kapanarak, duygularınızı saklamayı yeğliyorsunuz. Yatırım konularına daha fazla ağırlık vermek isteyebilirsiniz. Özgürlükçü yönleriniz atağa kalkıyor.

1 MART GÜNLÜK BURÇ 2017 ÇARŞAMBA İKİZLER Burç Yorumu:

Günlük düşünmeyin hayatı. Siz ne mecnunsunuz ne de leyla. Artık gerçeklere odaklanın. Düşüncelerinizde odaklaşmak için çaba sarf etmeniz gerekebilir. Bugün Ay’ın bulunduğu konum, duygusal ihtiyaçlarınızda maddenin oldukça büyük bir önemi olduğunu gösteriyor. Ailenin kadınları ile para alış verişi içinde olacağınız bir gün. Gireceğiniz ortamlarda taleplerinizin artışı sonucunda harcamalarınızı gözden geçirmelisiniz.

1 MART GÜNLÜK BURÇ 2017 ÇARŞAMBA YENGEÇ Burç Yorumu:

Burcun sana iyilikler ve güzellikler sunacak peşinden koş.Yönetici gezegeniniz Ay burcunuzda ilerliyor. İkili ilişkilerinize yeni bir soluk gelecek. Partnerinizin sizinle iş birliği içinde olmasından yanasınız. Fakat beklentileriniz karşılıksız kalabilir. Onun özgürlükçü yapısının sizi olumsuz etkilemesini istemiyorsanız, karşılıklı bir anlaşmaya varmalısınız. Manevi duygularınızı ön plana çıkarıyorsunuz.

1 MART GÜNLÜK BURÇ 2017 ÇARŞAMBA ASLAN Burç Yorumu:

Satürn’ün etkisiyle yaşantınızdaki engeller karşısında güçlenmeye devam ediyorsunuz. Ortaklık gerektiren ilişkilerinizde sezgisel yetenekleriniz sayesinde ileri görme yeteneğinizden faydalanacaksınız. Bugün güçlü dostlarınızla iletişim halinde olacaksınız. Yaşamı vurgulu bir şekilde hissetmek istiyorsunuz.

1 MART GÜNLÜK BURÇ 2017 ÇARŞAMBA BAŞAK Burç Yorumu:

Kalıcı duygular peşindesiniz ve girdiğiniz çevrelerde görüştüğünüz kişilerle empati yeteneğinizi birleştireceksiniz. Yaşam kalitenizi yükseltmek için, amaçlarınızdan taviz vermek istemiyor ve ruhsal anlamda genişlemek istiyorsunuz. Ancak bunu yaparken yaratıcılığınızı kullanın.

1 MART GÜNLÜK BURÇ 2017 ÇARŞAMBA TERAZİ Burç Yorumu:

Yönetici gezegeniniz Venüs, Yay’da ilerlemekte ve duygusal boşluklarınızı yeni aşk deneyimlerinle birleştirmek istiyorsunuz. Yakın çevrenizde her en gelişebilecek yeni olaylara hazırlıklı olmalısınız. Değişen durumlarla birlikte sürpriz olaylar da gündeme gelecek. Bugün arkadaşlarınızla hediye alış verişi içinde olacaksınız.

1 MART GÜNLÜK BURÇ 2017 ÇARŞAMBA AKREP Burç Yorumu:

Aşk ve sağlık size tam anlamıyla yeni fırsatlar sunacak. Maddi konularda özgür davranmak istiyorsunuz. Kısıtlama gerektiren durumlarda baskı altında kalmış duygusuna kapılıyorsunuz. Bugün partnerinizin maddesel kaynaklarınızdan faydalanabilirsiniz. Birlikte karar vereceğiniz bir mal alımı içinde olabilirsiniz. Güçlü enerjiniz sizi rahatsız ediyor. Bugün, karşı tarafı çok fazla zorlamayın.

ZORLAMAYIN DOLANIN

1 MART GÜNLÜK BURÇ 2017 ÇARŞAMBA  YAY Burç Yorumu:

Güneşli günlere olan özleminiz artıyor. Bugün arkadaşlarınızla organizasyon bir işi başlatmak isteyeceksiniz. Fakat sizi duygusal anlamda zorlayan nedenleriniz var. Yaratıcılığınızı ortaya çıkaracak güçlü bir motivasyona ihtiyaç duyuyorsunuz. Bugün, beklediğiniz haberler konusunda acele etmemeli, fikirlerinizi ifade ederken.kendinizle ilgili değişim içinde olduğunuz fark etmelisiniz.

1 MART GÜNLÜK BURÇ 2017 ÇARŞAMBA OĞLAK Burç Yorumu:

Siz kendi değer yargılarınızın dışında hareket emekten hoşlanmıyorsunuz. Ay karşıt urcunuzda ilerlerken, partnerinizle duygusal konuları abartabilir ve aranızda süregelen konuların tartışmasını uzatabilirsiniz. Karşıt ilişkilerinizde güven ararken, siz karşınızdaki kişiye bu duyguları eksik veriyorsunuz.

hızlı hareket sizi hata yaptırır

1 MART GÜNLÜK BURÇ 2017 ÇARŞAMBA KOVA Burç Yorumu:

Çevrenizdeki ve iş arkadaşlarınız size karşı nedense bir garip tavır içinde. Ya da siz öyle hissediyorsunuz. Hızlı hareket etmek istiyor ve duygularınızın götürdüğü yere gitmekten kendinizi alamıyorsunuz. Bugün, özgürlüğünüz ön planda olacak ve partnerinizle aranızda bazı istenmeyen pürüzler yaşayabilirsiniz. İlişkilerinizi sorgulamaktan hoşlanıyorsunuz. Ani para fırsatları doğacak, değerlendirmelisiniz.

1 MART GÜNLÜK BURÇ 2017 ÇARŞAMBA BALIK Burç Yorumu: 1 Mart’ın size uğurlu geleceğini dünden gördünüz. Yeni bir ay yeni bir başlangıç yapabilirsiniz. Bugün duygusal konularda kendiniz değişik sürprizlere hazırlayın. Yeni tanışacağınız kişilerden etkilenebilirsiniz. Bugün, sezgisel yetenekleriniz ve algılama gücünüz çok yüksek.Yaşama bakış açınız çok farklı ve derin duygular içindesiniz. Sanatla ilgili aktivitelerin bulunduğu ortamlarda bulunacaksınız.

İlginizi Çekebilir

Berkcan Güven dolandırıldı

Fenomen Berkcan Güven, Alizade tarafından dolandırılmış. Sosyal medya fenomeni Berkcan Güven katıldığı bir programda beraber …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting