Ana Sayfa / Kadınca / Burç 11 şubat yorum (11 Şubat günlük burç cumartesi 2017)
BURÇ YORUM GÜNLÜK

Burç 11 şubat yorum (11 Şubat günlük burç cumartesi 2017)

Günlük burç 11 Şubat Cumartesi 2017 yorum ve analizleri. Başak burcu 11 şubat Cumartesi 2017. 11.02.2017 aslan, balık , yay burcu yorum ve analizleri. 11 şubat ikizler günlük burç yorumu. tüm burçların günlük astrolog ve yıldıznameye göre yorulması ve teknik analizleri getirecekleri. Cumartesi günlük burç oğlak, kova, boğa 11 Şubat 2017. Aşk, sağlık para ve kariyer burca göre. hangi burç kadını ve erkeği cumartesi sürprizle karşılaşacak. 

11 ŞUBAT 2017 GÜNLÜK BURÇ CUMARTESİ YORUMLARI

Kadını erkeği burçsuz yaşayamaz. bizim bir kahve falımız bir de günlük burçlarımız var hayatımızı renklendiren. Fala inanmayız ama falsız kalmayız. Burcumuzu tanırız ancak burçnameye inanmayız.

AŞKLA İŞİKARIŞTIRMAYIN

11 ŞUBAT 2017 CUMARTESİ KOÇ Burç Yorumu:

Cumartesiler biraz kasvetli. Haftanın yorgunluğunu bir an önce atın. İdeallerinizin sınırı yok. Bugün, sosyal ve zihinsel aktivitelerinizi olumlu bir şekilde birleştirme yeteneğiniz var. Fikir üretebileceğiniz ve çeşitli faaliyetlerde boy göstereceğiniz bir gün içindesiniz. Bilgilerinizi belli bir potada toplayarak, depolamayı seviyorsunuz. Dostlarınızın değişik teklifleri karşısında kendinizi iyi hissedeceksiniz.

11 ŞUBAT 2017 CUMARTESİ  BOĞA Burç Yorumu:

Parasal konularda rahatlama dönemine giriyorsunuz. Ama aşk için aynı şeyi söyleyemeyeceğiz. Duygu ve akıl karmaşası yaşayabilirsiniz. Bugün, sizden beklentileri olan kişiler olacaktır. Onlara kendinizi ispat etmek için, ikna kabiliyetinizi kullanmalısınız. Ay burcunuzda ilerlerken, manevi duygularınızın ön planda olacağı mistik çalışmalar içinde olabilirsiniz. Ruhsal yönünüz güçleniyor.

GÜÇLÜ DEĞİLSİNİZ DİRAYETLİSİNİZ

11 ŞUBAT 2017 CUMARTESİ  İKİZLER Burç Yorumu:

Dünkü tartışmanız sonucu iki arkadaşınızı kırdınız. Özür dilemek erdemdir. Sıkıntılarınızı paylaşmaktan hoşlanmıyor ve bazı konularda kısır bir döngü yaşıyorsunuz. Kendinizi sürekli güçlü gösterme savaşı vermekten vazgeçin. Bugün, yakınlarınızın da bulunacağı ortamlarda değişik paylaşımlar içinde olacaksınız. Onlar, bazı beklentileri için, yardımınızı isteyecekler. Akşam saatlerinde rahatlayacaksınız.

11 ŞUBAT 2017 CUMARTESİ  YENGEÇ Burç Yorumu:

İnsanlar zaten garip. Siz artık bunu biliyorsunuz. İçgüdülerinizin güçlü olduğu bir gün. Sadece kendi düşüncelerinizle hareket etmek isteseniz de, arkadaşlarınız sizi yalnız bırakmak istemeyeceklerdir. Disiplinli ve aktif hareket etme çabası içinde olmanıza rağmen, farklı düşüncelerin varlığı canınızın sıkılmasına neden olacaktır. Karşılıklı mantık savaşları vereceğiniz ortamlara dikkat etmelisiniz.

YALNIZLIK ZOR SİZ OLMASANIZ

11 ŞUBAT 2017 CUMARTESİ  ASLAN Burç Yorumu

Bir ünlü demiş ki sizden nefret ediyorum ama sizsiz de canım sıkılıyor. Gücünüzün ve yeteneğinizin farkındasınız ve bugün, kendi doğrularınıza güveniyorsunuz. Yapmanız gereken önemli olayları düşünmeli, ve yalnız kalıp, iç sesinizi dinlemeye özen göstermelisiniz. Bugün, arkadaşlık ilişkilerinize yargılayıcı bakmamalı, olayları olduğu gibi kabul etmelisiniz. Güven duymaya ihtiyacınız var.

11 ŞUBAT 2017 CUMARTESİ  BAŞAK Burç Yorumu:

Cemiyet hayatına girmek için artık hazırsınız. O çocuk sizi gerçekten seviyor. Güneş ve Satürn etkisiyle yeteneklerinizi geliştirmek isteyebilirsiniz. Bugün bazı konuları kendinize göre gizleme gereği duyacaksınız. Kişisel kuşkularınızı ilişkilerinize yanlış yansıtabilirsiniz. Ay’ın bulunduğu konum, bilinçaltınızı etkilerken, güven duygusuna olan ihtiyacınızın artmasına neden oluyor.

DOST KAYBETMEYİN KAZANIN

11 ŞUBAT 2017 CUMARTESİ  TERAZİ Burç Yorumu:

Kadın olmak çok zor değil mi? Ah şu erkekler ne kadar rahat.. Yeni bir planlama içinde olacağınız gün içinde, gerekli dostlarınızın gücüne ihtiyacınız olacak. Sorumluluk duygunuzun artacağını bilmeli ve ruhsal anlamda kendinizi yeni durumunuza alıştırmalısınız. Dikkatinizi sadece yapacağınız işlerde odaklaştırmalısınız. Risk alma konusunda acele etmemelisiniz.

11 ŞUBAT 2017 CUMARTESİ AKREP Burç Yorumu:

Bedensel ihtiyaçlarınız artık saklanamayacak boyutta. Akıllısınız. Cinsel duygularınızı baskı altında tutabilir ve kendinizi huzursuz hissedebilirsiniz. Enerjiniz oldukça yüksek ve çevrenizdeki kişileri olumlu etkiliyorsunuz. Bugün katılacağınız toplantılarda karşı cinsin ilgisini çekerek, kaçamak yapma arzusu duyacaksınız. Kalbi dolu olanlar için, paylaşıma açık bir gün. Siz siz olun çevrenizi iyi tanıyın.

CANLANIN YAŞAM SİZİ BEKLEMEZ

11 ŞUBAT 2017 CUMARTESİ  YAY Burç Yorumu:

Aşk hayatınızdaki engebeli durum işinize yansıya bilir. İş yaşantınızda belirgin bir canlılık mevcut. Birlikte çalıştığınız kişilerin size destek vermesiniz bekliyor ve onları idare ederken, ustaca taktikler kullanıyorsunuz. Maddeyle aranızda duygusal bir bağ oluşturuyorsunuz. Beklentilerinizin cevabı size olumlu gelecektir. Bugün özellikle sır saklama eğilimindesiniz.

11 ŞUBAT 2017 CUMARTESİ OĞLAK Burç Yorumu:

Düşüncelerinizi baskı altında tutmaktan vazgeçmelisiniz. Uzun vadeli çözüm bekleyen çalışmalarda sabırlı davranışlarınızla dikkat çekiyorsunuz. Yatırımcı yönlerinizi arka plandaki işlerinizle, başarılı bir şekilde koordine edeceksiniz. Bugün, zihinsel aktivitenizin yüksek oluşu, sizde olumsuzluk yaratabilir.

TATMİN OLMAK İÇİN SORGULAYIN

11 ŞUBAT 2017 CUMARTESİ  KOVA Burç Yorumu:

Geriye dönüp bir bakın. Siz ne zorlu arazileri aştınız. Duygularınızda derinlik arayışı içindesiniz. Ortak çalışma içinde bulunduğunuz kişilerin, yaratma gücünden olumlu etkilenebilirsiniz. Sorguladığınız konuların cevapları sizi tatmin etmeyebilir. Ailenizin ve sevdiklerinizin sizinle birlikte olmasını arzuladığınız bir gün. Bugün, akşam saatlerinde dostlarınızla bir araya geleceksiniz.

11 ŞUBAT 2017 CUMARTESİ  BALIK Burç Yorumu:

Ay’ın bulunduğu konum, kişisel zevklerinizi özel duygularınızla birleştirecek ve sizi anlamlı bir armoni sunacaktır. Ailenizi ve kariyerinizi disiplinli bir şekilde kombine etmesini biliyorsunuz. Koşullarınızı zorladığınız zaman hedeflerinize daha hızlı yaklaşıyorsunuz. Yaşam kalitenize ilave edeceğiniz her türlü donananıma hazır olmalısınız. Hayat bazen tatlıdır. Siz de bu tatlardan tadın.

Sitemize yorum yapın..

İlginizi Çekebilir

Kuaför ve berberler pazarları kapalı

Kuaför ve berberler pazar günleri kapalı olacak. Gelin ve damatlara şok, pazar günleri güzellik salonları, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting