Ana Sayfa / Gündem / Burç 12 Şubat yorum (Günlük burç 12 Şubat Pazar 2017)

Burç 12 Şubat yorum (Günlük burç 12 Şubat Pazar 2017)

Günlük burç Pazar 12 şubat 2017 yorumları ve analizleri. 12.02.2017 aslan burcu yorum. Terazi 12 Şubat Pazar yorum 2017. Aslan, oğlak ve yay 12 Şubat 2017 burç yorumları ve analizleri. Koç 12 şubat Pazar yorumu. Balık 12 Şubat Pazar 2017 yorumu. Astrolog ve yıldıznameye göre burç yorumları ve analizleri. 

12 ŞUBAT PAZAR BURÇ YORUMLARI 2017

Bugün burcum bana ne söyleyecek. pazarım nasıl geçecek. İşte bugünün yanı pazar 12 şubat 2017 burçların yorumu.

KENDİNİZİ ÇOK AÇIK ETMEYİN

KOÇ BURCU 12 ŞUBAT PAZAR 2017 GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Mart – 20 Nisan)

Pazarın en güzel yanı istedğiniz gibi vakit geçirecek olmanız. Ancak dedikodu yaparken çok fazla açılmayın. Aşk hayatınızda enerji kaybediyorsunuz bunun sebebini çevrenizde aramamalısınız. Bazı konuları aşk hayatınıza dahil ettiğiniz sürece enerji kaybetmeye devam edeceksiniz. Yerinden oynayan dengeleri yerine oturtmanın ötesinde, yeni kazançlara açık fırsatlar söz konusu olabilir. İş ortamınızın şartları, muhtemel kazançları görebilmenize elverişli değil. Duygularınızı açıkça paylaşamalı gizlememelisiniz.

YENİ KARAR ALIRKEN MUTLAKA DANIŞIN

BOĞA BURCU 12 ŞUBAT PAZAR 2017 GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Nisan – 21 Mayıs)

İş ile işyerini kendinize çok bağımlı yapmayın. Yeni bir iş peşindesiniz mutlaka birine danışın. sevgilinize küskün davranışlar içinde bulunuyorsunuz ancak bunu sürekli devam ettirirseniz sonunda bazı şeyler ciddi olarak algılanabilir üstelik bu davranışınız doğru kararlar almanıza da engel olabilir. Dış problemleri iş yaşamınızda artı sorunlar olarak yaşıyorsunuz. Yeni kararlar, yeni girişimler sakin düşünmeleri gerektiriyor. Son günlerdeki zihin dağınıklığından kurtulmalısınız. Bazı zamanlama hataları yapacaksınız.

İKİZLER BURCU 12 ŞUBAT PAZAR 2017 GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Mayıs – 23 Haziran)

Aşk hayatınızı tanımlıyorsunuz bazı şeyler eskiden güzel gelmese de şimdilerde sizi çokça hoşnut ediyor. Kendinizi çok yönlü geliştirme çabalarınız ilgiyle izleniyor. Düzenli ve toparlayıcısınız. Gerginlik nedeni olarak görülen birçok şey karşısındaki serinkanlılığınız, özelliklerinizin tamamlayıcısı. Bazı engelleri kaldırırsanız hayatınızı daha kolay yaşayacaksınız.

ELEŞTİRİLMEYİ BEKLEYİN AMA TEPKİ VERMEYİN

YENGEÇ BURCU 12 ŞUBAT PAZAR 2017 GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Haziran – 23 Temmuz)

Yiğit olun. Oğul gibi davranın. Akıllı olun Umut ve umutlu olun. Aşkınızı belli etmelisiniz elinizden fazlası gelmese de bu da önemli bir adım olacak sizin için. Değişik projelerle ilgili görüşleriniz istenebilir. Yetkililerinizin sizden beklentileri, sandığınızın oldukça ötesinde. Kendinizi biraz da, sizi değerlendirmesi gerekenlerin gözüyle izleyebilmelisiniz. Parasal konularda daha tutumlu olmayı öğrenmelisiniz aksi halde oldukça zorlanacaksınız.

ASLAN BURCU 12 ŞUBAT PAZAR 2017  GÜNLÜK BURÇ YORUMU (24 Temmuz – 22 Ağustos)

Aslan ormanların kralıdır. Ama artık günümüzde aslan her yerde. sokakta caddede. kendinizdeki o muhteşem gücü hafife almayın. Ailenizin de sevgilinizi onaylamasıyla aşka hayatınızda daha ciddi ve güzel adımlar atmaya başladınız. İş yaşantınızda sorunsuz bir gün sizi bekliyor. Bugün işlerinizi kolaylıkla halledebilecek ve kendinize vakit ayırabileceksiniz. Bugün iş yerinizden erken ayrılmanız muhtemel. Son zamanlarda aldığınız kilolar başınıza dert olmadan formda kalmanın yollarını bulmalısınız.

BAŞAK BURCU 12 ŞUBAT PAZAR 2017  GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Ağustos – 22 Eylül)

İlişkiniz sizi ara sıra çıkmaza sokuyor bu memnuniyetsizliği şimdilik dile getirmeseniz de ilerleyen zamanlarda başınızı ağrıtacağa benziyor. Kendinizi ruhsal yönden iş yerinde gelişime açık hissedebileceğiniz bir gündesiniz. Yalnız başınıza yürütebileceğiniz çalışmalar bugün daha da verimli olacaktır. Yolculuk yapmak fikriniz aklınıza zaman zaman geliyor ancak parasal konularda iyileşmelisiniz.

DÜNYA DÖNÜYOR AMA SİZİN İÇİN TERSİNE Mİ?

TERAZİ BURCU 12 ŞUBAT PAZAR 2017 GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Eylül – 22 Ekim)

Ah şu gezegenler ne çektiyseniz onlardan çektiniz. Artık bırakın bunları. Pazar kahvenizi yudumlayın arkadaşlarınızla buluşup gün geçirin. Sevgiliniz ilk defa sizin isteklerinize kayıtsız kalıyor siz onunla birlikte zaman geçirmek istiyorsunuz ancak onun sizi reddetmesi sizin hayli kızdırdı. Özel yaşamınızdaki olumsuzluklar sizi iş yaşamınızda daha da güçlendiriyor. Öfkenizin enerjisini işinize verebiliyorsunuz. Konu iş olunca kendinize olan güveniniz yükseliyor. Duygusal anlamda daha sakin olmalı ve bazı şeylere fevri tepkiler vermemelisiniz.

AKREP BURCU 12 ŞUBAT PAZAR 2017 GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Ekim – 22 Kasım)

Aşk hayatınızda daha açık olmalısınız aksi halde bu size eskisinden de iyi bir aşk ortamı hazırlayacak. Aynı meslekten arkadaşlarınıza danıştığınız bazı konularla ilgili, birkaç gün içinde yanıtlar alabileceksiniz. İşyerinizin teknik gelişmelerin gerisinde kalması sizi başka seçenekler aramaya itiyor. Maddi anlamda sarsılmamak için riskleri ortadan kaldırmalısnız.

YARIN BELKİ SİZE ÇOK UZAK

YAY BURCU 12 ŞUBAT PAZAR 2017  GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Kasım – 22 Aralık)

Aşk hayatınızda bazı gelişmeler yaşayacaksınız ancak bu gelişmeleri olumlu anlamda yaşamak sizin elinizde bu aralar tavırlarınıza dikkat etmelisiniz. Kendinizi işlerinize tam anlamıyla veremeyeceğiniz bir gündesiniz. Yaşadığınız bazı problemler sizi işinizden soğutabilir ya da performans düşüklüğüne sebep olabilir. Bazı kararlar vermekte zorlanacaksınız.

OĞLAK BURCU 12 ŞUBAT PAZAR 2017 GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Aralık – 20 Ocak)

Sevgiliniz sizdeki değişikliğin farkında bunun için sizden bir açıklama bekliyor hatta sizde sağlam bir açıklama borçlusunuz sevgilinize aksi halde aşk hayatınız riske girebilir. Planlarınızın gerçekleşmesi için zamana ve maddi desteğe ihtiyacınız var. İşyerinizde bir arkadaşınızla yaşadığınız dayanışmayı yakında küçük bir ortaklığa dönüştürebilirsiniz. Yakınlarınza karşı kırıcı olmamalı daha sakin davranmalısınız.

KOVA BURCU 12 ŞUBAT PAZAR 2017 GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Ocak – 19 Şubat)

Kova eskiden iyi bir burçtu sanki. Son dönemde kendi kendine hayal kurup üzüntü yaşıyor gerçekleşmeyince.  Aşk hayatınızda yeni bir döneme giriyorsunuz hatta bu dönem sizde biraz emrivaki hissi uyandırıyor ki siz bu histen hiç hoşlanmazsınız. Bir iş arkadaşlığını dostluğa götürme çabalarınız var. Hafta başından itibaren sıkıntılarınızı atacaksınız. Çelişkili baktığınız bir konu daha uzun süre sizi düşündürmeye devam edecek. Bazen yerinde tahminler yapamıyorsunuz bu sizin için kayıp olarak sonuçlanıyor. Siz siz olun yiğit olun..

HAVALAR SOĞUK PAZARIN TADI MI YOK?

BALIK BURCU 12 ŞUBAT PAZAR 2017  GÜNLÜK BURÇ YORUMU (20 Şubat – 21 Mart)

Balık olmayın artık. Unutmayın sizin burcunuz balık.. Köpek balıkları çevrenizde unutmayın. Duygusal olarak bazı sorunlar yaşadığınız bir döneme girdiniz. Aşk hayatınızda ki bunalımlardan çıkmak sizin için hayli zor olacak. Daha önceden planladığınız şekilde çalışmalarınızı sürdürebileceksiniz. Bildiğiniz yöntemlerden vazgeçmek istemeyeceksiniz ve sistemli olarak isteklerinizin üzerine gidebileceksiniz. Sezgilerinize fazla güvenmeyin. habermuduru.com yorum köşemize mutlaka yorumlarınızı yazın yayınlayalım.

İlginizi Çekebilir

Ayyüce Türkeş’e Ülkü Ocakları’ndan tehdit

Ülkü Ocakları Adana’da Ayyüce Türkeş’i tehdit etti hain olmakla suçladı. Ayyüce Türkeş’in hayatı tehlikede mi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting