Ana Sayfa / Kadınca / Burç 17 Mart yorum (17 Mart günlük burç)
BURÇ GÜNLÜK YORUMLARI

Burç 17 Mart yorum (17 Mart günlük burç)

Bugün burcun aşk, iş ve sağlık konusunda sana ne diyecek nasıl bir yol çizecek. Günlük burç 17 Mart Cuma yorum ve analizleri, sana söyledikleri. 17 Mart oğlak burcu günlük yorum. Aslan Burcu 17 Mart Cuma yorum ve analizleri. Tüm burçların günlük astrolog ve yıldıznameye göre yorumları ve telkinleri. 

BURÇ GÜNLÜK 17 MART CUMA YORUMLARI

HERKES BİR DEĞİL 

 KOÇ Burç Yorumu:

Günümüzde insanlar, iş ve aş nedeniyle çok sıkıntı çekiyor. Siz de akıllı bir insansınız hem geleceğiniz için hem de bugün için yatırımlarınızı arttırın. Aşık olmak sizin de hakkınız. İdeallerinizin sınırı yok. Bugün, sosyal ve zihinsel aktivitelerinizi olumlu bir şekilde birleştirme yeteneğiniz var. Fikir üretebileceğiniz ve çeşitli faaliyetlerde boy göstereceğiniz bir gün içindesiniz. Bilgilerinizi belli bir potada toplayarak, depolamayı seviyorsunuz. Dostlarınızın değişik teklifleri karşısında kendinizi iyi hissedeceksiniz. Yarınlar unutmayın sizindir bugünden planlayın.

BOĞA Burç Yorumu:

Havadan olsa gerek durgunluğunuzu bir türlü atamıyorsunuz. Bugünün cuma olmasını fırsat bilin ve hafta sonu için güzel bir dinlenme programı yapın kendinize. Duygu ve akıl karmaşası yaşayabilirsiniz. Bugün, sizden beklentileri olan kişiler olacaktır. Onlara kendinizi ispat etmek için, ikna kabiliyetinizi kullanmalısınız. Ay burcunuzda ilerlerken, manevi duygularınızın ön planda olacağı mistik çalışmalar içinde olabilirsiniz. Ruhsal yönünüz güçleniyor. Astrolojiye olan merakınız ve fal baktırma huyunuz artık siz de bir alışkanlık haline geliyor.

BEKLENTİLERİNİZ OLACAK GİBİ

İKİZLER Burç Yorumu:

İkizler kadını neşesini her türlü şart altında korumasını bilir. Siz de öylesiniz. Sıkıntılarınızı paylaşmaktan hoşlanmıyor ve bazı konularda kısır bir döngü yaşıyorsunuz. Kendinizi sürekli güçlü gösterme savaşı vermekten vazgeçin. Bugün, yakınlarınızın da bulunacağı ortamlarda değişik paylaşımlar içinde olacaksınız. Onlar, bazı beklentileri için, yardımınızı isteyecekler. Akşam saatlerinde rahatlayacaksınız. Üşengeçlik huyunuz giderek daha da artıyor aman dikkat.

BAHARIN TADINI ÇIKARMAYA HAZIRLANIN

YENGEÇ Burç Yorumu:

Ağaçların çiçek açması, baharın gelmesi sizi de canlandıracak. İçgüdülerinizin güçlü olduğu bir gün. Sadece kendi düşüncelerinizle hareket etmek isteseniz de, arkadaşlarınız sizi yalnız bırakmak istemeyeceklerdir. Disiplinli ve aktif hareket etme çabası içinde olmanıza rağmen, farklı düşüncelerin varlığı canınızın sıkılmasına neden olacaktır. Karşılıklı mantık savaşları vereceğiniz ortamlara dikkat etmelisiniz. Gülüşünüz bile insanı rahatlatabilir kullanın.

ASLAN KADINI TAM DİŞİ OLACAK

ASLAN Burç Yorumu:

Sizi öldürmeyen acı güçlendirir. Siz de baharın da gelişiyle artık cinsellik anlamında daha da aktif hale geliyorsunuz. Parasal konulardaki rahatlığınız artık daha da artacak gibi. Gücünüzün ve yeteneğinizin farkındasınız ve bugün, kendi doğrularınıza güveniyorsunuz. Yapmanız gereken önemli olayları düşünmeli, ve yalnız kalıp, iç sesinizi dinlemeye özen göstermelisiniz. Bugün, arkadaşlık ilişkilerinize yargılayıcı bakmamalı, olayları olduğu gibi kabul etmelisiniz. Güven duymaya ihtiyacınız var.

BAŞAK Burç Yorumu:

Başaklar bugünlerde daha da bir mutlu. Güneş ve Satürn etkisiyle yeteneklerinizi geliştirmek isteyebilirsiniz. Bugün bazı konuları kendinize göre gizleme gereği duyacaksınız. Kişisel kuşkularınızı ilişkilerinize yanlış yansıtabilirsiniz. Ay’ın bulunduğu konum, bilinçaltınızı etkilerken, güven duygusuna olan ihtiyacınızın artmasına neden oluyor. Kendinize olan saygınızı geliştirin.

TERAZİ Burç Yorumu:

Yeni bir planlama içinde olacağınız gün içinde, gerekli dostlarınızın gücüne ihtiyacınız olacak. Sorumluluk duygunuzun artacağını bilmeli ve ruhsal anlamda kendinizi yeni durumunuza alıştırmalısınız. Dikkatinizi sadece yapacağınız işlerde odaklaştırmalısınız. Risk alma konusunda acele etmemelisiniz.

AKREP Burç Yorumu:

Yazları hep fittiniz ancak bu kış fazlalıklarınız oluştu. Cinsel duygularınızı baskı altında tutabilir ve kendinizi huzursuz hissedebilirsiniz. Enerjiniz oldukça yüksek ve çevrenizdeki kişileri olumlu etkiliyorsunuz. Bugün katılacağınız toplantılarda karşı cinsin ilgisini çekerek, kaçamak yapma arzusu duyacaksınız. Kalbi dolu olanlar için, paylaşıma açık bir gün.

SIR SAKLAMAYI İYİ BİLİYORSUNUZ

 YAY Burç Yorumu:

Arkadaş çevrenizde sevilen bir insansınız. İş yaşantınızda belirgin bir canlılık mevcut. Birlikte çalıştığınız kişilerin size destek vermesiniz bekliyor ve onları idare ederken, ustaca taktikler kullanıyorsunuz. Maddeyle aranızda duygusal bir bağ oluşturuyorsunuz. Beklentilerinizin cevabı size olumlu gelecektir. Bugün özellikle sır saklama eğilimindesiniz.

OĞLAK Burç Yorumu:

Oğlak erkekleri cimri olur derler ama siz bu tabuyu yıkabilicek birisiniz. Düşüncelerinizi baskı altında tutmaktan vazgeçmelisiniz. Uzun vadeli çözüm bekleyen çalışmalarda sabırlı davranışlarınızla dikkat çekiyorsunuz. Yatırımcı yönlerinizi arka plandaki işlerinizle, başarılı bir şekilde koordine edeceksiniz. Bugün, zihinsel aktivitenizin yüksek oluşu, sizde olumsuzluk yaratabilir. sosyal medya paylaşımları ileri de başınızı ağrıtabilir.

KOVA Burç Yorumu:

İş yerinizdeki sıkıntılar dönemsel geçecektir. Ani kararlar almayın. Duygularınızda derinlik arayışı içindesiniz. Ortak çalışma içinde bulunduğunuz kişilerin, yaratma gücünden olumlu etkilenebilirsiniz. Sorguladığınız konuların cevapları sizi tatmin etmeyebilir. Ailenizin ve sevdiklerinizin sizinle birlikte olmasını arzuladığınız bir gün. Bugün, akşam saatlerinde dostlarınızla bir araya geleceksiniz.

ÇOK YÖNLÜ DÜŞÜNEBİLİRSİNİZ

BALIK Burç Yorumu:

Birçok huyunuz değişiyor, siz de bunun farkındasınız. Ay’ın bulunduğu konum, kişisel zevklerinizi özel duygularınızla birleştirecek ve sizi anlamlı bir armoni sunacaktır. Ailenizi ve kariyerinizi disiplinli bir şekilde kombine etmesini biliyorsunuz. Koşullarınızı zorladığınız zaman hedeflerinize daha hızlı yaklaşıyorsunuz. Yaşam kalitenize ilave edeceğiniz her türlü donananıma hazır olmalısınız. Sağlık anlamında her şey yolunda görünüyor sizin içzin.

İlginizi Çekebilir

Hamile pavyon dansçısı

Pavyon dansçısı hamile kaldı üstelik Ukraynalı. Pavyonda dans eden Ukraynalı pavyon dansçısı bebek bekliyor ancak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting