Ana Sayfa / Kadınca / Burç 20 şubat yorumları (20 Şubat günlük burç 2017)

Burç 20 şubat yorumları (20 Şubat günlük burç 2017)

Bugün burcun sana ne diyor 20 şubat Pazartesi 2017 günlük burç yorum ve analizleri. 20 Şubat haftası burç yorumları. Oğlak 20 Şubat yorumları. İkizler 20 Şubat Pazartesi haftası yorum ve analizleri. Terazi, balık, aslan ve kova burcu 20 .02. 2017 günlük burç yorum ve astrolog ve yıldıznameye göre analizleri. Aslan aşk, iş kariyer 20 Şubat. Tüm burçların 20 şubat pazartesi yorum ve getirecekleri. 

20 ŞUBAT PAZARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Oğlak, yay, aslan pazartesi 20 Şubat 2017 günlük burçların yorumları. Aşk, iş ve sağlık burçların getirecekleri.

20 ŞUBAT 2017 Pazartesi KOÇ Burç Yorumu:

Koç erkeği bu dönemde aynı koç gibi en üreme çağında ve döneminde. Uzun vadeli işler için uygun bir zemin düşünüyorsanız, ihtiyacınız olan konunun özelliğini tam olarak araştırmalısınız. Bugün Ay’ın konumu, size detaylar ve gerekli alt yapı için bazı ip uçları sunacaktır. Hırslı hedefleriniz ve ısrarcı tavırlarınızla başaramayacağınız iş yok. Derin fakat pratik düşüneceğiniz bir gün içindesiniz.

MOLA VERİN AŞKA, SAĞLIK KONTROLÜNE GİDİN

20 ŞUBAT 2017Pazartesi BOĞA Burç Yorumu:

Hastalık önemli boğalar için. boğa kadını zayıflığının bedelini ödeyebilir. Ancak maddi anlamda çok verimli bir döneme ayak basıyorsunuz. Enerjinizin gücünü herkese ispat etmek istemeniz son derece doğal. Sizin motivasyon gücünüz oldukça fazla olmasına rağmen, çoğu kez çevrenizdeki kişilerin problemleri yüzünden zaman kaybı yaşıyorsunuz. Bugün, idealist düşüncelerinizi savunurken yalnız kalabilirsiniz. Bu tür molalar, gerçekleri daha iyi anlamanıza neden oluyor.

20 ŞUBAT 2017 Pazartesi İKİZLER Burç Yorumu:

Kıvrak bir zeka ve espri gücünüz sizi her anlamda farklı kılarken bulunduğunuz ortamlardan çabuk sıkılmanıza da neden olabiliyor. Bugün, disiplinli ve sabırlı davranırsanız, günün sonunda karlı çıktığınızı göreceksiniz. Maddi konularda, çeşitli fırsatlar sizi bekliyor. Kendinize uygun olan şartları, önceden belirlemenizde fayda var.

BAĞIMSIZLIK KARAKTERİNİZDİR

20 ŞUBAT 2017 Pazartesi YENGEÇ Burç Yorumu:

Yengeç kadını baskıya gelemez. Ailevi iç güdülerinizin yoğun olduğu bir gün. Sevdiklerinizi koruma içgüdüsüyle hareket ettiğiniz için, istemeseniz de zararınız dokunabiliyor. Onların bağımsızlık duygularına müdahale etmemelisiniz. Baskıcı davrandığınız zaman aranızda problemlerin oluşmasını engelleyemiyorsunuz. Bugün kendinizi geriye çekmeyi denemelisiniz.

20 ŞUBAT 2017Pazartesi ASLAN Burç Yorumu:

Ormanlarda dolaşır kral aslanlar. Bugün duygularınızı belli bir sınavdan ve denetimden geçiriyorsunuz. Kendinizi irdelemek ve hatalarını düşünmek için iyi bir gün. Dostlarınızın her zaman yanınızda olmayacağını düşünmeli ve kendinizle çelişkiye düşmemelisiniz. Mücadeleci yönünüzü içsel enerjinizle birleştirmeli ve meditasyon çalışmalarına ağırlık vermelisiniz.

SEVGİLİNİZ SİZDEN SICAK BİR BUSE BEKLİYOR

20 ŞUBAT 2017 Pazartesi BAŞAK Burç Yorumu:

Başak kadını erkeği nasıl baştan çıkaracağını ve kendine nasıl aşık edeceğini iyi bilir. Bugün pratik yönlerinizi kullanmak için olumlu bir gün. Sosyal aktivitelere ağırlık verecek ve özel dostlarınızla duygu paylaşımları yaşayacaksınız. Partnerinizin size vereceği destek, motivasyon gücünüzü arttıracaktır. Çocukları olanlar, bugün onlardan belli bir disiplin ve kurallara bağlı bir davranış şekli bekleyebilirler

20 ŞUBAT 2017 Pazartesi TERAZİ Burç Yorumu:

Düşüncelerinizi belli bir süzgeçten geçirmeden konuşmak istemiyorsunuz. Bugün, takıldığınız konularda yoğunlaşmak isteyeceksiniz. Soğuk ve mantıklı düşündüğünüz zaman, olayların odak noktasını çok çabuk kavrayabiliyorsunuz. Karışıklıklara neden olan her türlü problemleri kolay bir şekilde çözümleyebileceğiniz bir gün.

20 ŞUBAT 2017 Pazartesi AKREP Burç Yorumu:

Bugün tepkilerinizi ve düşüncelerinizi saklama gereği duyacaksınız. Yakın çevrenizde dostlarınıza gizemli davranışlar sergileyerek karşı tarafın fikirlerini öğrenmeden, açıklama yapmaktan kaçınıyorsunuz. Planlı davranışlarınızın, yanlış anlaşılmasından çekinmiyor ve kendinize her konuda güveniyorsunuz.

20 ŞUBAT 2017 Pazartesi YAY Burç Yorumu:

nerede o eski hafta başları değil mi? Dostlarınızla bir arada olmak için uygun bir gün. Bazı eski arkadaşlarınızı özlediğinizi hissetmeniz ve onları aramanız için size iyi bir fırsat olacak. Bugün, parasal olaylarınızı mantıklı bir yaklaşımla çözerek, arkadaşlarınızla bir arada olabilirsiniz. Entelektüel ortamları sevdiğiniz için, organizasyon yaparak, bu tür yerlere gidebilirsiniz. Arkadaşlarınız için neşeli bir sürpriz hazırlayın.

RUTİN İŞLER SAĞLIĞINIZA ZARARLI

20 ŞUBAT 2017 Pazartesi OĞLAK Burç Yorumu:

Sağlık açısından oğlakların hassas olduğu bir döneme girildi. Yaratıcılığınıza güveniyorsunuz. Başlattığınız işi sabırla tamamlama ve sorumluluk duygunuz yoğun olduğu için bugün bir çok kombinasyon çalışmayı beraber yapacaksınız. Evinizle ilgili değişim yapmak ve eşyaların yerini değiştirmek isteyebilirsiniz. Rutin işler için güzel bir hafta sonu. Ellerinizi kullanırken dikkatli olun.

20 ŞUBAT 2017 Pazartesi KOVA Burç Yorumu:

EL OĞLUDUR ÖPER GİDER. PAZARTESİ HOŞ GELİR AMA SİZ BOŞ GEÇMEYİN. Enerjinizi istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Farklı istekleriniz var ve bugün koşullarınızı zorlamamalısınız. Düşüncelerinizi başkalarına kabul ettirme konusunda ısrarcı davranmak istemiyorsunuz. Bulunduğunuz ortamlarda suskun bir tavır içinde olacaksınız Genelde yorumlarınızı kendinize saklayacağınız bir gün içindesiniz.

gizemli ve esrarlı bir döneme giriyorsunuz

20 ŞUBAT 2017Pazartesi BALIK Burç Yorumu:

Aşk kadını nasıl olunur. Erkek nasıl baştan çıkarılır işte bu balık kadınının en temel özelliği. Balık erkekleri ise oltaya gelmeye hazır bir katı gibi. Siz duygu insanı olmanız rağmen, mantık söz konusu olduğu zaman herkesten çok daha akıllı kararlar alabiliyorsunuz. Gizemli yapınızın altında güçlü olma isteği var ve bugün Ay’ın bulunduğu konum, arkadaşlık ilişkilerinizi gündeme getiriyor. Fikirlerine ihtiyaç duyacağınız bazı özel dostlarınızı aramak isteyeceksiniz.

sitemize yorum yapın.

İlginizi Çekebilir

İmamoğlu YSK’ya çağrı yaptı

İstanbul ilçelerinde garip olaylar. Ekrem İmamoğlu, AKP’nin itirazlarını kabul edildiğini ama CHP’nin itirazları reddedildiğini açıkladı. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting