Ana Sayfa / Kadınca / Burç 23 Mart yorum (günlük burç 23 Mart perşembe)
BURÇ GÜNLÜK YORUMLARI

Burç 23 Mart yorum (günlük burç 23 Mart perşembe)

Bugün burcunuz 23 Mart Perşembe size ne getirecek ve ne bekliyorsunuz. Aşkta ve sağlıkta kazanacak 23 Mart burçları 2017. Oğlak 23 Mart burç. Terazi burç 23 Mart 2017. İkizler perşembe 23 Mart yorum ve analiz. internetin en iyi burç yorum sitesi.

23 MART 2017 GÜNLÜK BURÇ YORUM

Perşembe KOÇ Burç Yorumu: Stresli bir ülkede stresli bir toplum olduk. Para, aşk ve sağlık her anlamda sıkıntılı bir süreç. Ama siz bu dengeyi kendi lehinize bozacak güce sahipsiniz. Maddi konularda disiplinli hareket etmek zorundasınız. Bazı ertelediğiniz işlerin canınızı sıkmasını istemiyorsanız, harcamalar ve bütçe tanzimi konusunda dikkat etmelisiniz. Lüksü ve güzel şeyleri seviyor olmanıza rağmen, dengeli gitmek için çaba harcamanız oldukça takdir edici. Değişim içindesiniz fakat takıntılarınızdan da vazgeçmiyorsunuz.Çevrenizdekilerin eleştirileri sizi çok üzmesin.

Perşembe BOĞA Burç Yorumu: Gel güzel gözlüm gel, hayat bizi bekler yaşamak için der şair. Ay ve Mars’ın etkisinden yaralanmanız için güzel bir gün. Bugün duygusal yapınızı zorlayacak kararlar alabilirsiniz. Üstün yetenekli kişilerle birlikte çalışmaktan hoşlandığınız gerçek fakat onların düşüncelerine eleştirel baktığınız zaman, aranızda oluşabilecek uyumu bozuyorsunuz. Aşk yaşantınızda hareket var. Gençliğinizin teyi yeniden yanıyor.

Perşembe İKİZLER Burç Yorumu: Geçen yıllar geri gelmez. Bakın dünyanın en ünlü insanlarına, gençliklerinin haklarını vermiş insanlardır. Siz de yaşayın. Ay ve Mars bilinçaltınızı etkiliyor. Bugün bulunduğunuz duygularınızı kimseyle paylaşmak istemiyor ve çevrenizi içinizden yargılıyorsunuz. Takıldığınız konularınızda haklı olabilirsiniz. Fakat inatçı tavırlarınızla hiçbir yere varamazsınız. Çünkü olaylara kendi vizyonunuzdan baktığınız müddetçe sağlıklı kararlar almanız gecikiyor. Para konsunda artık daha özgür hareket edeceğniz bir gün.

Perşembe YENGEÇ Burç Yorumu: Herkesin sizin gibi düyşünmesini beklemeyin. Her gelen sözü de tartmadan değerlendirmeyin, yanılırsınız. İçinizdeki ateşi ortaya çıkaracak arkadaş topluluğuna ihtiyacınız var. İsteklerinizdeki artışların doğrultusunda kendinizi kanalize ettiğiniz zaman, başarınızın daha yükseleceğini biliyorsunuz. Bugün, romantik bir gününüz ve yaratıcılığınızın desteklendiğiniz görmek, sizi daha da güçlendirecek. Ssoyal ortamlara daha çok girin.

Perşembe ASLAN Burç Yorumu: Artık dışya açılmaya adeta uçmaya hazır bir konumdasınız. Sevdiğiniz insanlarla bir arada olmak için daha çok vakit bulmanız gerekiyor. Hastalıklardan da kurtuluyorsunuz. Bugün hırslı yönleriniz atağa kalkıyor ve duygularınıza eşlik edecek bir performans içine giriyorsunuz. Karşılaşacağınız kişileri irdelerken, kendi ego pencerenizden bakmamayı yeğlemelisiniz. Karşınıza çıkan engelleri aşacak gerekli cesarete sahipsiniz. İnatçı tavırlarınızı sergilerken, karşınızdaki kişilerde saygı uyandırmayı başarıyorsunuz. Neşeniz artacak.b

Perşembe BAŞAK Burç Yorumu: Başak kadınları için zor bir süreç. Ev iş derken saatler adeta size yetmiyor. Ay ve Mars kombinasyon burcunuz Boğa’da ilerlerken, kendinizi yetiştirme ve idealleriniz gerçekleştirme konusunda inatçı bir şekilde davranmanızı körükleyecek. Ertelediğiniz konuların gündeme gelmesiyle, yaşam şartlarınızı yeniden gözden geçirmeniz gerekebilir. Enerjinizi olumlu yönlendireceğiniz bir gün içindesiniz.

Perşembe TERAZİ Burç Yorumu: Bakalım bugün para ve iş konusundaki şansınız aşkta gülecek mi. Zor ve geçimsiz birburcun üyesi olduğunuzu unutmayın. Değişim içindesiniz ve içsel sorgulamanız başlıyor. Ay tutulmasından etki aldığınız bir gerçek. Sosyal ilişkilerinizde sizi sıkan durumları yeniden gözden geçirmenizde bir yarar var. Bugün, olaylara kısa yoldan çözüm getireceksiniz. Düşündüklerinizin anında gerçekleşmesini isterken, gergin ve sinirli davranışlarınızla dikkat çekeceksiniz.

Perşembe AKREP Burç Yorumu: Keşke hiç çalışmadan çok paramız olsa., sürekli yemek yesek ancak kilo almasak. Ama maalesef böyle bir dünya yok. Karşıt ilişkilerinizde yaşadığınız sorunların, kaynaklarını araştırmak yerine, gardınız alıp beklemenizde yarar var. İstemediğiniz şartların değişmesini istiyorsanız, Hiç kimseye ödün vermeden hareket etmelisiniz. Siz sabitliği sevdiğiniz için, çevrenizin değişkenliğine tepki göstermeniz, onları olumlu bir şekilde etkileyecek. Buselerinizi sevdiklerinizden eksik etmeyin.

Perşembe YAY Burç Yorumu: Nevruz başyramı gibisiniz. Neşeli olmaya devam. Venüs’ün her türlü olumlu etkisini hissetmek biraz da sizin elinizde. Gerçekleştirmeyi düşündüğünüz aktivitelerden vazgeçmek yerine, üzerine gitmelisiniz. Bugün fiziksel anlamda rahatsız olduğunuz konuları gündeme getirerek, gerekli atılımlara bir an önce başlamalısınız. Sonuçların sizin lehinize gerçekleştiğini görmek, sizi mutlu edecek. Yardım yapmayı unutmayın, sadaka verin.

Perşembe OĞLAK Burç Yorumu: Bir çay bile içecek zamanınız yok, sanki dünyayı siz kurtaracaksınız. Bakın baharın bile geldiğini henüz farkedemediniz. Bugün verdiğiniz sözleri yerine getirme konusunda zorlanacaksınız. Yapıcı ve yaratıcı yönlerinizin size sağlayacağı avantajları düşünerek, kendinize yeni bir planlama yapabilirsiniz. Venüs’ün bilinç altınızı olumlu etkilemesinden dolayı, bugün yardım etme duygunuz ön plana çıkıyor. Fakat sizi bu konuda gizliliği tercih edeceksiniz.

Perşembe KOVA Burç Yorumu:Arkadaşlarınızla ortak bazı planların içinde olmak, yeni bir aktivitenin içinde bulunmak sizi olumlu etkileyecek. Yaşamın her köşesinde sizi bekleyen sürprizlere hazırlanmalısınız. Çevresel koşullarınızdan ve arkadaşlarınızla iletişim kurmaktan mutlu olacağınız bir gün. Bugün, yakın dostlarınızla bir araya gelerek, bir çok planlar yapacaksınız.

Perşembe BALIK Burç Yorumu: Ne güzel rüyaydı o son gördüğünüz hayal. Ama unutmayın gerçekler çok farklı. Çevrenizle iddialaşmayı sevmeniz, güven duygunuzun güçlü olduğunu gösteriyor. Arkadaşlarınızın farklı düşünceleri sayesinde, yeniden motive olacağınız konular peşindesiniz. Maddesel kaynaklarınızı gözden geçirin ve yeni iş teklifleri üzerinde düşünün. Çevrenizin sizden hareket ve aktivite beklediğini unutmayın.

İlginizi Çekebilir

Uraz Kaygılaroğlu erkekle öpüştü

Oyuncu Uraz Kaygıroğlu tiyatro sahnesinde erkek erkeğe öpüştü. Uraz Kaygıroğlu rol arkadaşı erkek oyuncuyu dudaklarında …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting