Ana Sayfa / Kadınca / Burç 3 Mart yorum (3 Mart günlük burç 2017)

Burç 3 Mart yorum (3 Mart günlük burç 2017)

Günlük burç yorumları 3 Mart Cuma 2017. İkizler burcu 3 Mart cuma yorumları. Terazi Burcu 3 Mart cuma yorumları. Günlük oğlak, yay, aslan ve kova burcu 3 Mart 2017 cuma yorumları. Aşk, para, iş ve sağlık burcuna göre davranma yöntemleri ve cuma 3 Mart en şanslı ve en şanssız burçlar yorumları. Yıldızname ve astrologlara göre günlük 3 Mart Cuma burç yorumları. 

3 MART 2017 CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Hayatın akışına uymak lazım, bugün burcun ne diyor sana ne getirecek.

3 MART CUMA 2017 KOÇ Burç Yorumu:

Koç kadını bugün kendini dünden daha iyi hissediyor. Ay burcunuza geçerek kişisel duygularınızı ön plana çıkarıyor. Partnerinizle aranızda bazı derin farklılıklarınız gündeme gelebilir. Siz olayların çok ötesinde düşünüyorsunuz. Düşüncelerinizle davranışlarınız arasında denge kurmaya çalışırken, istemediğiniz kaoslara düşebilirsiniz. Bugün, sessiz ortamları tercih etmelisiniz.

AŞIK MISIN SÖYLE

3 MART CUMA 2017 BOĞA Burç Yorumu: Bazı şeyleri içinde tutma artık hayata bak ve aşkını haykır. Bağımsızlık dürtülerinizi önleyemiyorsunuz. Sezgilerinizin doğrultusunda hareket etmek isteyebilirsiniz. Bilinç altınız çok yoğun. Bazı konularda taviz vermekten korktuğunuz için, olayların detayları çok önemli. Bugün, her şeyi irdelemekten yorulabilirsiniz. Özellikle alınganlıklarınızdan sıyrılmalısınız.

SOSYAL OL ANTİPATİK OLMA

3 MART CUMA 2017 İKİZLER Burç Yorumu: Yarın elbet bizim ve güzel olacak. kendini artık sevdir. Bugün sosyal ilişkilerinize daha fazla değer veriyorsunuz. Bulunduğunuz ortamlarda kişiselliğinizi ön plana çıkarmakla, değerlerinizin herkes tarafından onaylanmasını istiyorsunuz. Parasal konuların gündeme gelmesini sağlayan yolculuklar, söz konusu olacaktır. Evinizle ilgili değişim söz konusu. Para konusunda rahatlayacağın bir dönem. 

3 MART CUMA 2017 YENGEÇ Burç Yorumu:Duygusal anlamda kendiniz iyi hissetmek istiyorsanız, kişisel özgürlüğünüzün zedelenmemesi gerekiyor. Bugün, herkesten çok daha fazla çalışmaya meyillisiniz. Size gelen her türlü işi sonuçlandırmayı görev biliyorsunuz. Bugün maddi konularda yüksek hedefleriniz var ve olaylara bakış açınızda hiçbir esneklik yok.

YOK OLMA KORKUSU

3 MART CUMA 2017 ASLAN Burç Yorumu: Depresif ve panik ataktan artık tıbbi yardım alarak kurtulun. Ay kombinasyon burcunuz Koç’ta ilerlerken, duygusal anlamda etkileniyor ve sezgileriniz istem dışı çalışmaya başlıyor. Maddi konularda istediğiniz gelişimin, arkadaş organizasyonlarına bağlı olarak değişim göstermesi, motivasyon açısından olumlu oluyor. Sınırlı hareket ettiğiniz zaman, kendinizi kısıtlanmış hissediyorsunuz.

3 MART CUMA 2017BAŞAK Burç Yorumu: Görünen köy artık kılavuz istemiyor. sona yaklaşıyorsunuz o muhteşem projeniz için. Olaylara yüzeysel bir bakış açısı getirmek istemediğiniz için çevrenizle kişisel çarpışmalar yaşayabilirsiniz. Değişimlerin meydana getirdiği çatışmalardan oluşan bir yaşam tarzınız gündeme geliyor. Takıntılarınızın sizi yönlendirmesine izin verdiğiniz sürece, farklı olma duygusundan bir türlü kurtulmanız mümkün değil.

3 MART CUMA 2017 TERAZİ Burç Yorumu: Dünya ve gezegenler sana çok iyi fırsatlar sunacak. Ay karşıt burcunuzda ilerlerken, Venüs kendi burcunuzda bulunuyor. İkili ilişkilerinizde bir türlü istediğiniz performansı yakalayamadığınızı zannederek, huzursuzluk çekebilirsiniz. Oysa, biraz daha esnek olmanızın size getireceği pozitif enerjiyi karşı tarafa da yansıtabileceksiniz. Kendinizi denetlemekten vazgeçin.

UYUMLU BİR İNSAN OLMANIN FAYDALARI

3 MART CUMA 2017 AKREP Burç Yorumu: dünyanın sera etkisine girmesi gibi sizde o çocuğun etkisinden kurtulun. Evlenmek için çıkın, eğlenmek için değil. Haftanın bu ilk gününde, birlikte çalıştığınız kişilerden çok fazla şey bekliyorsunuz. Zihinsel aktiviteniz çok yüksek ve sizinle aynı düşünceye sahip kişilerle bir arada olmak istiyorsunuz. Çevrenize karşı yargılayıcı olmadığınız sürece, başarı sizden yana olacak.Bugün olayların arkasındaki gerçek nedenler üzerinde durmalısınız.

3 MART CUMA 2017  YAY Burç Yorumu:Bugün birlikte çalıştığınız arkadaşlarınızın da sizin yardımınıza ihtiyaçları olabilir. Siz çabalarınızın boşa gitmediğini gördüğünüz zaman keyif almasını bilen ender kişilerdensiniz. Yeni ve sürpriz aşklar için özel bir gün. Bazı ortak görüşler içinde olduğunuz kişilerin, olumlu motivasyonları sizin için mükemmel bir zemin oluşturacak

YAŞAMDA EN ÖNEMLİ ŞEY SAĞLIK VE AŞK

3 MART CUMA 2017 OĞLAK Burç Yorumu: Capcanlı olacağınız bir gün. Cumaları zaten çok seviyorsunuz. Hatta haftanın en iyi günü çünkü hafta sonu tatiline en yakın gün. Ailenizin isteklerini çok çabuk hissedebileceğiniz bir gün. Annenizin aykırı düşünceleri ve fikirleri aklınızı karıştırabilir. Duygusal yaşamınızla ilgili konuları ailenizle paylaşmak zorunda kalabilirsiniz. Bugün, kalıcı değişimler yaşamaktan yanasınız. Fikirlerinizi ateşli bir şekilde savunuyorsunuz. Mesleki şansınız oldukça güçlü.

3 MART CUMA 2017 KOVA Burç Yorumu: dünkü yarım kalan konuşmanızı bugün mutlaka tamamlayın. İş konusunda yeni fırsatlar çıkabilir karşınıza. Bugün sıra dışı düşünceler içinde yaşıyor fakat çevrenizin tepkisinden korktuğunuz için, belli etmek istemiyorsunuz. İyi niyetli yaklaşımlarınız ters anlaşılabilir. Kendiniz ifade ederken, kullanacağınız kelimelerin çok önemli olduğunu bilmeli ve toplumsal ilişkilerinizde ikna edici olmalısınız.. Ayaklarınızla ilgili problemler olabilir. Dikkatli olun.

HAYATIN AKIŞINA UY GİT

3 MART CUMA 2017 BALIK Burç Yorumu: Durma koş, hayatın güzelliklerini yaşa. Aşkına sahip çık işinin başında ol. Maddi konularda sezgisel yeteneğinizin çok güçlü olması, bazı idealleriniz ortaya çıkarırken, sizi de farklı kılıyor. Parasal konularda yaşadığınız iniş ve çıkışlar yaşamanızı zorlaştırabilir. Bugün, ideallerinizin peşinde koşarken bazı hatalara açıksınız. Gün içinde yollarla ilgili fırsatların gündeme gelmesi, sizi unuttuğunuz konularda yeniden umutlandırabilir.Kaynak: 22 Ağustos 2016 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

İlginizi Çekebilir

Berkcan Güven dolandırıldı

Fenomen Berkcan Güven, Alizade tarafından dolandırılmış. Sosyal medya fenomeni Berkcan Güven katıldığı bir programda beraber …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting