Ana Sayfa / Kadınca / Burç 3 Şubat yorum (Günlük burç 3 şubat 2017)
GÜNLÜK BURÇ YORUM

Burç 3 Şubat yorum (Günlük burç 3 şubat 2017)

Bugün burcun ne diyecek 3 şubat 2017 Cuma. Cuma günlük burç yorumları 2017. yay burcu 3 şubat yorum. Aslan 3.02.12017 yorumu.  İkizler ve Terazi 3 şubat 2017 günlük yorum ve analizleri. balık burcu 3 şubat cuma yorumu. Günlük burçların tam analizi ve yorulması ile size getirecekleri. İnternetteki en iyi günlük burç yorum sitesi ve sayfası. 

3.02.2017 GÜNLÜK BURÇ CUMA YORUMLARI

Aşk, para, iş ve burçların getirdikleri. İşte Cuma 3 Şubat 2017 günlük yorum ve analizleri. 

BEKLENMEYENİ BEKLEMEK

Koç Burcu – (21 Mart – 20 Nisan)

Koç kadını ve erkeği Cuma gününü sabırsızlıkla bekler. Beklenmedik sorunlarla karşılaşacaksınız ve bunları çözmeye çalışırken her zamankinden daha çok zorlanacaksınız. Moralinizi bozmayın ve farklı cevaplar bulmaya bakın. Öte yandan, bu sorunun sizi aslında ne kadar etkilediğini de değerlendirin. Belki de en iyisi hiçbir şey yapmayıp, her şeyin kendi kendine hallolmasını beklemek.

Boğa Burcu – (21 Nisan – 21 Mayıs)

Öyle enerjidolusunuz ki, size kalsa tüm dünyayı keşfe çıkacaksınız. İçinizdeki sese kulak verin ve birkaç haftalığına sürpriz bir tatile çıkın. Dünyayı dolaşın; içinizdeki heyecanla yepyeni şeyler keşfedecek, yepyeni işlere kalkışacaksınız. İnsanlarla tanışın, çekinmeyin; doğanın güzelliklerini huşu içinde seyredin. Deneyimler, dostluklar ve unutulmaz yerlerin size yaşatacağı güzelliklerin hayatınızda zengin ve kalıcı bir etkisi olacak.

KABİLİYETİNİZ GELECEĞİNİZ

İkizler Burcu – (22 Mayıs – 21 Haziran)

İkizler kadını yeteneğini konuşturacak. Ciddi bir sınavdan geçeceksiniz. Kendinize ve kabiliyetlerinize güvenin. Başkalarının söyledikleri moralinizi bozmasın; aksine bu çatışmalardan istifade ederek kendi pozisyonunuzu daha da vurgulayın ve pekiştirin. Durumu düzeltecek bazı fırsatlar karşınıza çıkabilir.

Yengeç Burcu – (22 Haziran – 23 Temmuz)

Hedef ve isteklerinize giden yolda ilerlemek için pek uygun bir dönemde değilsiniz. Her zamankinden daha fazla geri adım atacaksınız, ileri adım ise pek olmayacak. Sabırlı olun, güzel zamanlar gelecek. Bu fırsattan yararlanarak, hatalarınızdan ders çıkarın ve aynı hatayı bir daha tekrar etmemeye çalışın. Olur da hayat yine size karşı gelirse, kaderinizi zorlayamayacağınızı unutmayın. Her işte bir hayır vardır, belki de böylesi sizin için daha iyi olacak.

ÜZMEYİN KENDİNİZİ 

Aslan Burcu – (24 Temmuz – 21 Ağustos)

Hayat aslan burcu kadını için güzel. Aslan burcu erkeği her şeyi yapabilir. Kader sizi yine dolambaçlı yollara attı ve planladığınızdan çok daha farklı bir durumun içinde buldunuz kendinizi. Üzülmeyin. Her şey her zaman sizin planladığınız gibi gidecek olsa, hayatın beklenmedik sevinçlerini yaşayamazdınız. Strese girmeyin, bilakis yaşamın gizli güzelliklerini yakalayabilmek için gözlerinizi dört açın.

Başak Burcu – (22 Ağustos – 23 Eylül)

Çevrenizdeki insanların sizi olumlu ve yapıcı bir şekilde motive etmesi, ilerlemenize yardımcı oluyor. Bu durum hem onların dostluğundan, hem de sizin açık ve samimi davranışlarınızdan kaynaklanıyor. Onların dediklerini yerine getirirken hiç zorlanmamanız da dikkat çekici. Bu destek için kendilerine teşekkür edip siz de onlara aynı şekilde karşılığını verin. Herkesin birlikte ilerlemesini sağlayacak karşılıklı bir destek ortamı oluşmasını sağlayın.

Terazi Burcu – (24 Eylül – 23 Ekim)

Hayat yolculuğunuzda üstesinden gelmek zorunda olduğunuz engeller bu dönemde artacak. Fiziksel ve ruhsal açıdan kendinize fazla yüklenmemeye dikkat edin. İyice düşünüp, hangi zorlukların sizi cidden engellediğini ve gerçekten enerjinizi harcamaya değeceğini tespit edin. Yanlış tahminlerde bulunursanız, sağlık sorunları yaşamanız işten bile değil.

Akrep Burcu – (24 Ekim – 23 Kasım)

Hem fiziksel enerjiniz hem ruhsal kavrayışınız yüksek seviyelerde. Bu dönemde akıllıca kararlar alabilme kabiliyetinizden faydalanarak planlarınızı gerçekleştirmeye çalışın. Dikkat, işi tembelliğe vurursanız pek fazla sonuç elde edemeyeceksiniz. Bu dönemde karşılaştığınız her duruma uygun davranma kabiliyetiniz de var, yararlanın!

Yay Burcu – (24 Kasım – 22 Aralık)

Hedeflerinize ulaşmada başkalarıyla işbirliği yapmak için en uygun zamandasınız. Bu kişiler arkadaşlarınız, aileniz veya iş arkadaşlarınız olabilir. Eğer bu elverişli dönemi parmağınızı bile kıpırdatmadan geçirirseniz, yarım kalan işleriniz gelecekte, kozmik koşulların bu kadar elverişli olmadığı dönemlerde dönüp dolaşıp tekrar sizi bulacak.

Oğlak Burcu – (23 Aralık – 20 Ocak)

Son dönemde edindiğiniz tecrübeler hakkında düşünün ve hayatınızı daha olumlu bir yönde ilerletebilmek için gereken kararları alın. İş ve özel yaşamınızda planlarınızı gerçekleştirmenin vakti geldi. Başkaları da sizi anlayışla karşılayarak destek verecek, bu yüzden hiçbir şeyi gizlemenize gerek yok.

GRUBUNUZU KORUYUN

Kova Burcu – (21 Ocak – 19 Şubat)

Aşk kadını Kova burcu. Kova burcu erkeği grup ortamlarını sever. Doğal bir uyum içinde olduğunuzdan, grup ortamlarındayken taviz vermeniz gerekmeden ve serbestçe hareket edebileceksiniz. Bu gücü eğlenceli sosyal aktivitelerde kullanabilir veya işyerinizde başkalarıyla birlikte çalışarak verim sağlamak için kullanabilirsiniz.

Balık Burcu – (20 Şubat – 20 Mart)

Bugün o gün olabilir Balık burcu için. Gerek iş gerekse özel hayatınızda, sosyal çevrenizle son derece uyumlu bir ilişki içerisindesiniz. Bu rahat ve elverişli dönemi insanlarla sosyal bağlarınızı güçlendirmek için kullanın. Böylece, gelecekte bu kadar keyifli olmayabilecek dönemler için de hazırlık yapmış olursunuz. Burcunuzu hafife almayın.

Sitemize yorum yapın..

İlginizi Çekebilir

Sıla Doğu neci, nereli ve kim?

Sıla Doğu aslen nereli, yaşı, kimdir bilgileri. Dilan Polat’ın kız kardeşi Sıla Polat mesleği ne, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting