Ana Sayfa / Kadınca / Burç 5 Mart yorum (5 Mart pazar günlük burç 2017)

Burç 5 Mart yorum (5 Mart pazar günlük burç 2017)

Burcun bugün ne söylüyor 5 Mart Pazartesi günlük burç yorum ve analizleri. Oğlak 5 mart pazar günlük yorum. Kova burcu 5 Mart Pazar yorum. Kova Burcu 5 Mart yorum. Boğa burcu 5 Mart pazar yorum. İkizler burcu ve terazi burcu 5 Mart pazar yorum astrolog ve yıldıznameye göre. Gezegenlerin son durumu 5 Mart pazar günlük burç. 5 Mart Pazar 2017 günlük burç yorumları.  5 Mart pazar şanslı burçlar aşkta, işte ve sağlıkta kazanacak burçlar.

5 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI PAZAR 2017

KOVA KADINININ PAZAR SEVİNCİ UZUN SÜRECEK

5 Mart 2016 Pazar KOÇ Burç Yorumu:

Koç kadını zor bir haftanın ardından artık kendine zaman ayırabilir. Merkür’ün burcunuza geçmesiyle, fiziksel ve zihinsel aktiviteniz yükseliyor. Bugün değişken ve hızlı hareket ederek, birçok özelliğinizi ön plana çıkarmak isteyeceksiniz. İlişkilerinize akılcı bir tavırla yaklaşarak, sorunlarınızı çözmeyi başarıyorsunuz. İletişim konusunda başarılı bir performans içindesiniz. Komşu ve yakın dost ilişkileriniz canlanıyor.

GÜNLER ARTIK SİZİN

5 Mart 2017 Pazar BOĞA Burç Yorumu:

Pazar kadını olmayın. Evden çıkın gezin dolaşın. Sevdiğinizle oturup bir çay kahve yapın. Gizliliklerden uzak kalmanız gereken bir gün. Merkür gezegeni, bilinçaltınızı hızlı bir şekilde ortaya çıkarıyor. Düşünce bazında yapılandırdığınız planlarınızı, akıllıca yaşama geçiriyorsunuz. İnatçı ve sistemli hareket ettiğiniz zaman, istekleriniz size çok uzak değil. Sabırlı davranışlarınız takdir görüyor.

BAŞARILARINIZIN ARTMASINI BEKLİYORUZ

5 Mart 2017 Pazar İKİZLER Burç Yorumu:

İkizler erkeği artık gelecek planı yapmalı. Bugün, bulunduğunuz ortamlarda kendinizi neşeli ve canlı hissediyorsunuz. İlginç arkadaşlıklar ve farklı kişilerle birlikte olacaksınız. Tartışma ortamlarından uzak kalmayı başarabilirseniz, kendinizi çok daha iyi yansıtabileceksiniz. Tarzınızı bilerek ve isteyerek korumasını iyi biliyorsunuz. Meraklı davranışlarınız ortaya çıkacak.

SEVECENLİĞİNİZ VE SICAKKANLILIĞINIZ İŞE YARAYACAK

5 Mart 2017 Pazar YENGEÇ Burç Yorumu:

İşinizle ilgi girişimciliğiniz ön plana çıkıyor. Potansiyelinizi arttırma yoluna gidebilirsiniz. Beğendiğiniz konularda kendinizi daha da mükemmel yetiştirmek isteyebilirsiniz. Bugün, partnerinizin size yaklaşımları çok önemli. Düşüncelerinizi onunla paylaşmak ve destek almak adına başlattığınız girişimciliğiniz ses getirecek.

DİŞ KONUSUNU İHMAL ETMEYİN

5 Mart 2017 Pazar ASLAN Burç Yorumu:

Dünya yeniden gezegenlerin yörüngesine giriyor. Merkür gezegeni kombinasyon burcunuz Koç’a geçerken, size cesaret ve aktivite kazandırıyor. Toplumsal olaylarda göz dolduracak davranışlar peşinde olacaksınız. Mesleğinizi kişisel tarzınızla birleştirmek ve kendinizi, fikirlerinizle ispat etmek istiyorsunuz. Çevrenizi etkilemek için uygun bir gün.

BAŞKALARINA DA YARDIM EDİN

5 Mart 2017 Pazar BAŞAK Burç Yorumu:

Düşüncelerinizde belli bir disiplin getirerek yaratıcılığınızı güçlü bir şekilde ortaya koyacaksınız. Bugün, kendinizi başkalarının işine adamak isteyebilirsiniz. Meraklı yönleriniz ortaya çıkıyor ve sizden saklanan sırları öğrenmek isteyebilirsiniz. Kişisel duygularınızı ve bilgilerinizi sınamak için güzel bir gün. İç sesinizi dinlemelisiniz.

SAVUNMA TAKTİĞİ

5 Mart 2017 Pazar TERAZİ Burç Yorumu:

Herkesin bir değer olduğunu unutmayın. Merkür gezegeni karşıt burcunuz Koç’a geçerken, bireysel ve ortak ilişkilerinizi olumlu bir şekilde etkiliyor. Zeka kapasitenizde artış var. Hafızanızı kolay bir şekilde kullanacağınız bugün, haksızlıklar karşısında tepkili olabilir ve çevrenize yeni bir savunma taktiği ile yaklaşabilirsiniz. Karşınızdaki kişilerin fikri önem kazanıyor

FİKİR BİRLİĞİ

5  Mart 2017 Pazar AKREP Burç Yorumu:

Çalışma yaşantınızda esnek ve aktif davranışlar sergilemekle, çalışma arkadaşlarınıza iyi bir motivasyon örneği oluyorsunuz. Bugün, fikir birliği içinde olduğunuz kişilerle gereksiz bir tartışma ortamı yaratmamalısınız. Duygusal anlamda çok çabuk etkileniyor ve hızlı kararlar alıyorsunuz. Herkes sizinle aynı düşüncede olmayabilir.

5 Mart 2017 Pazar YAY Burç Yorumu:

Fikir alışverişlerinizde Ay’ın konumu maddesel konulara daha fazla ağırlık vermenizi sağlarken, Merkür kombinasyon burcunuz Koç’taki yolculuğuna başlıyor. Partnerinizi zekanız ve fikirlerinizle etkiniz altına almayı başarıyorsunuz. Bireysel davranmanıza rağmen, onun üzerinde etkiniz inkar edilemeyecek kadar olumlu seyrediyor.

EŞYA ALIM SATIMI YAPMAYIN

5 Mart 2017 Pazar OĞLAK Burç Yorumu:

Yarın hafta başı bugünü çok iyi dinlenerek geçiriniz. Bugün evinizle ilgili değişimler söz konusu olacak. Eşya alım satımı ve ev düzeninizde bazı aktiviteler gündeme gelecektir. Bazılarınız kardeşlerinizi ve yakınlarınızı evinizde ağırlama fırsatı bulacaksınız. Yalnız yaşayanlar aile ortamını özleyerek, dostlarıyla iletişim kurma yoluna gideceklerdir. Ruh sağlığınızı destekleyici davranışlar içinde olacaksınız.

5 Mart 2017 Pazar KOVA Burç Yorumu:

Sevgilinizin ihtiyaçlarını gözardı etmeyin. Sezgilerinizi istediğiniz alanda kullanabileceğinizi çevrenize ispat etmelisiniz. Bugün, iletişim konusunda hızlı hareket ediyor olmanız, gününüzü iyi kurgulamnıza neden olacak. İsteklerinizdeki artışlar, yaşam kalitenizle paralel ilerlerken, bazı masraflarınızı kısıtlamanız gerektiğini unutmamalısınız.

DOSTLARINIZI KIRMAYIN

5 Mart 2017 Pazar BALIK Burç Yorumu:

DOST KAZANMAK KOLAY DEĞİL. ARTIK BAZI KONULARDA ÇOK DAHA DİKKATLİ OLMANIZ GEREKİYOR. Yaşamı olduğu gibi kabul eden ve oyunları kurallarına göre oynayan, ender kişilerden birisiniz. Zarif kişiliğiniz altında, güçlü bir karakter yatıyor. Bugün, sizin için değerli olan dostlarınızı ağırlama fırsatı yakalayabilirsiniz. Yaşanan olayların sonrasında, çevrenize bıraktığı yansımanın, önemli olduğunu siz de biliyorsunuz.

İlginizi Çekebilir

Uraz Kaygılaroğlu erkekle öpüştü

Oyuncu Uraz Kaygıroğlu tiyatro sahnesinde erkek erkeğe öpüştü. Uraz Kaygıroğlu rol arkadaşı erkek oyuncuyu dudaklarında …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting