Ana Sayfa / Kadınca / Burç 8-14 mayıs haftalık yorum

Burç 8-14 mayıs haftalık yorum

Haftalık burç 8-14 mayıs 2017 yorum ve analizleri. Oğlak burcu 8 Mayıs haftası yorumu. Terazi burcu 8 Mayıs pazartesi haftası yorum ve analiz. Koç burcu haftalık yorumu 8-14 mayıs. Başak Burcu 8 Mayıs haftası yorum ve analizleri. Tüm burçların haftalık 8-14 Mayıs yorum ve analizleri, aşk para ve işte sizi bekleyenler. 

8 MAYIS HAFTASI BURÇ YORUMLARI 2017 

Aşkını, kariyerini, işini ve sağlığını bu haftaki en derli toplu ve kesin isabetli haftalık burç yorumlarnıdan oku. Bilgikahini olarak en etkili astrolog ve yıldızname yorumlarına göre 8-14 Mayıs haftası burçlarınızı analiz ettik.

8-14 MAYIS KOÇ BURCU YORUMU 2017

Meltem K. Hanım Manisa’dan haftalık burcunu sormuş ve kendisini iyi bir koç kadını olarak görüyor. Bu hafta finansal konularda risklerden uzak durmalı alım satımlar aileyi ilgilendiren miras ortak yatırım planlarında ön planda ve yönlendirici olmalısınız. Özel yaşamınızda ise bekar Koçlar hayat arkadaşınızla karşılaşabilir evlilik kararınızı gerçekleştirebilirsiniz. Sağlığınızın önem kazandığı bir haftadasınız. Karın ağrısı ve üst solunum yollarına bağlı sorunlar yaşayabilirsiniz. Bu hafta kilo alma eğiliminiz yüksektir. Diyet programınızda yağlı ve şekerli gıda ürünleri tüketmekten kaçının. Evli Koç’lar eşinizle ilişkilerinizi iyileştirebilir evliliğinizde yeni bir sayfayı AŞK la fedakarlıkla sabırla açabilirsiniz.

8-14 MAYIS BOĞA BURCU YORUMU 2017

Nesrin T. İzmit’den Boğa kadını olarak bu haftanın beklentilerini merak ederek bizi okumak istemiş.  Gökyüzü maddi manevi sıkıntılardan bolluk ve başarıya çıkacağınız bir haftayı müjdeliyor sizlere. İş ve özel yaşamınızda çarpıcı gelişmeler yaşayacak size karşı düşmanca davranışlar içinde olan kişilerin mağlubiyetlerine tanıklık edeceksiniz. aracınızla ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz Aracınızla ilgili sorunlar yaşamak istemiyorsanız periyodik bakımını yaptırmadıysanız yaptırmalısınız aksi halde yolculuklarınızda sorunlar yaşayabilirsiniz. Finansal konularda karlı yatırımlar gerçekleştirebilir daha önce planlayıp uygulama fırsatı bulamadığınız planlarınızı dikkatli bir şekilde yaşama geçirebilirsiniz. Finansal konularda bu hafta işinizi şansa bırakmadan temkinli hareket ederseniz kazançlı çıkacaksınız. Yeni bir işinizi devreye sokabilir iş arıyorsanız bulabilirsiniz. Evli Boğalar eşinizin ilgisi ruhunuzu aşkla okşarken ilişkinizi de iyileştirecektir. Bekar ve ilişkisi olmayan Boğa’lar sizlerde kalıcı bir beraberliğe adım atabilir kırılan kalbinizi aşkla iyileştirebilirsiniz.

8-14 MAYIS İKİZLER BURCU YORUMU

Adem U. Mardin’den İkizler kadının haftasını merak etmiş, sevgilisi ikizler kızıymış. Bu hafta iş ve eğitim hayatınızla ilgili endişelendiğiniz konularda yaşanan olumlu gelişmelerle şükredecek ve korkularınızı arkanızda bırakacaksınız. Arkadaşlarınızdan destek görecek maddi manevi sahip olduğunuz özel şeyleri daha iyi sahipleneceksiniz. Geçmişle alakalı işinizle ilgili bir anlaşmazlığı çözüme kavuşturabilir finansal olarak istikrarı yeniden yakalayabilirsiniz. Ticaretle uğraşan İkizler, ithalat ihracat gibi yurt dışından ticari alışverişler de sizlere büyük faydalar sağlayacaktır. Özel yaşamınızda ise uzun süredir devam eden bir evliliğin kahramanıysanız eşinizle yaşadığınız sorunlara karşı uzlaşmacı olmayı başardığınız anda ilişkinizin seyri olumlu yönde değişecek! Bekar İkizler beklenmediğiniz bir teklif yeni bir başlangıç söz konusu olabilir sizler için iç sesinizi dinleyip kendinize güvendiğiniz takdirde.

8-14 MAYIS YENGEÇ BURCU YORUMU 2017

Nilüfer Y. Karaman’dan sordu ve Yengeçlerin 8 Mayıs haftasında aşk ve sağlık açısından nelerle karşılaşacağını merak etmiş. Yüksek enerjili bir hafta karşılıyor sizleri. Aşk ve iş hayatınızda yaşanacak gelişmelerle adeta yeniden doğacak ve hayatınızı yeniden yapılandıracaksınız. Özel yaşamınızda bekar Yengeçler şans sizinle iken kendinize güvenin ve iletişime önem verin. İşinizle ilgili konularda kulaktan duyma bilgilerle yapacağınız fevri çıkışlar hukuksal anlamda da başınızın ağrımasına neden olabilir! Maddi manevi zarara uğramak istemiyorsanız kontrolü elden bırakmamalısınız. Siz yeter ki geçmişin olumsuz izlerinizi arkanızda bırakarak hayatın size sunduğu güzellikleri fark etmeyi seçin.

8-14 MAYIS ASLAN BURCU YORUMU 2017

Bu hafta iş hayatınızda yeni teklifler alabilir farklı ortamlarda bulunabilir imkansız olarak gördüğünüz konuların mimarı olabilirsiniz daha önce tereddütle yaklaştığınız konularda hakimiyetiniz ve kendinize olan güveninizle başarılı bir çıkış yakalayabilirsiniz. Kendinizi keşfedip yenileyebilmenin getirilerini maddi manevi alacaksınız girişimci davranmalı zamanı kazanca dönüştürmek için parlak zekanızı ortaya koymalısınız. Hayalini kurduğunuz beklenmedik bir yatırımı bu hafta içinde gerçekleştirebilirsiniz. Özel yaşamınızda da sizi yoran enerjiler arkanızda kalıyor. Eş yada sevgilinizle romantizmi yakalayabilirsiniz. Gökyüzü aşk ve iş hayatınızda sizlere cömert davranırken size düşen hayattan ne istediğinizi belirleyerek hareket etmek olmalı. Sezgileriniz ise daha önce olmadığı kadar ön planda olacak bu güçlü etki geçmişle ilgili karanlıklarınızı bilinmeyenlerinizi ya da bilinç altınızda yer etmiş sizi engelleyen gerçeklerinizi ortaya çıkaracak yeniden doğmuşçasına tazeleneceksiniz.

8-14 MAYIS BAŞAK BURCU YORUMU 2017

İş ve meslek hayatınızda, Yapacağınız işlerde büyük bir başarı yakalayabilirsiniz. Karşılık beklemeden seviliyor olmanın gücü yaşamınızın sıkıntılı her noktasında çıkış noktalarını yakalayarak çözüme kavuşturmanızı sağlayacak. Evli Başak’lar arkadaşlarınızın ağzını tutamamasından kaynaklanan sorunlar söz konusu olabilir. Geçmişte paylaştığınız bir sırrınız ortaya gerçeği yansıtmayan bir şekilde dökülebilir ve siz haklı olduğunuz konularda haksız duruma düşebilirsiniz. Arkadaşınızın bir anlık boş boğazlığı başınızı ağrıtsın istemiyorsanız özel yaşamınız ve arkadaşlık ilişkilerinizi dengelemelisiniz ki sorun yaşanmasın. Ayrıca unutmamalısınız ki iki kişinin bildiği sır sır değildir! Kısa bir süre önce ilişkisi sonlanan Başaklar karşı tarafın tekrar birlikte olma isteğini dikkate almamalı yaşadıklarınızı hatırlamalısınız. Bekar Başaklar aile büyükleriniz aracılığı ile tanıştırılacağınız ya da aynı ortamlarda olacağınız biri ile yakınlaşabilir daha önce hissetmediğiniz duygular içinde bulabilirsiniz kendinizi.

8-14 MAYIS TERAZİ BURCU YORUMU

İpek D. Burdur’dan Terazi burcunun iş durumunu merak etmiş. Pazartesileri sevmiyormuş İpek hanım ve doğrudan burçların salıdan başlamasını istemiş. Bu hafta yatırımlar ve finansal konularda olabildiğince az risk almalı ve gerçekçi davranarak hareket etmelisiniz. İş ve eğitim hayatınızda yaratıcılığınızı ortaya koyacağınız imkanlar söz konusu kendinize aklınıza bilginize güvenin ve her imkanı değerlendirin. İşbirlikleri yeni fikir ve projelere açık olun ve iş hayatınızda kendinizi yenileyerek kazancınızı arttırın. Ortaklıkları olan Teraziler kontrollü olmalı ve bilginiz dışında her hangi bir görüşmenin yapılmamasına dikkat etmelisiniz. Arkadaşlarınızla ilişkilerinizde yanlış anlaşılmalara karşı dikkatli davranmalısınız. Bekar ve ilişkisi devam eden Teraziler kimin ne dediğini önemsemeden iç dünyanıza yönelin ve kalbinizin sesini dinleyerek ilişkinize sevdiğiniz insana değer verin kazanan AŞK olsun.

8-14 MAYIS AKREP BURCU YORUMU

İş hayatınızda ilahi adaletin gerçekleşeceği bir haftadasınız. Çevrenizde oynanan oyunlar ortaya çıkacak ve herkes ektiğini biçecek sizi de içine almaya çalıştıkları oyunlarının içine kendileri düşecekler. Siz işinize odaklanın ve başka hiç bir şeyle ilgilenmeyin. Özel yaşamlarınızda uzun süredir eşle problemler yaşayan Akrepler yaşadığınız ve yaşattığınız her şeyi adil bir şekilde değerlendirip tamam yada devam kararı alabilirsiniz. Bekar ve ilişkisi olmayan Akrepler haftanın ilerleyen günlerinde AŞK kalbinizde kalıcı bir halde yerini alabilir.

8-14 MAYIS YAY BURCU YORUMU

Yüksek enerjili tempolu bir hafta karşılıyor sizleri. İşinizle ilgili krizleri fırsata çevirebilir ikili ilişkilerinizi güçlendirerek baskıları kaldırmanın keyfini kazancını sürebilirsiniz. Yaşanan olumsuzlukları bir yana bırakın ve inandığınız değerlerin peşinden gidin. Özel yaşamınızda eş yada sevgilinizle ciddi tartışmalar yaşayabilir günlerce devam edecek stresli durumlarla karşılaşabilirsiniz. Elinizden geldiği kadar sakin olmaya çalışarak hareket edin ortam sakinleştiği anda da kalbinizin sesine kulak vererek hareket edin. Hayatınızda bir dönem kapanıp yeni bir dönem başlıyor! Fakat bu güçlü ve olumlu enerjiyi nasıl değerlendirip değerlendiremeyeceğinizi sizin tutumunuza kalmış.

8-14 MAYIS OĞLAK BURCU YORUMU 2017

Gökyüzü iş ve eğitim hayatınızda uğramış olduğunuz haksızlıklar zorluklar yerini olumlu gelişmelere bırakıyor ve ön plana çıkarak hakkınız olanı almaya başlıyorsunuz. Cesaretinizi bilgi deneyim ve özgüvenle birleştirdiğiniz anda rotanızı belirleyin ve hedeflerinize doğru kararlılıkla ilerleyin. Hayatınızın genelinde doğru ve olumlu kararlar alıp uygulayabileceğiniz bir haftadasınız. Özel yaşamınızda ise romantizm ve aşk hakim bu hafta. Beni tüm kalbi ile seven benimde sevdiğim o özel insan için neler yapabilirim sorularını kendinize sorun ve adil cevaplar vererek önceliklerinizi belirlemek için kararlar alın ve uygulayın.

8-14 MAYIS KOVA BURCU YORUMU 2017

Pelin F. Ordu’dan yazmış ve kendi burcu olan ikizler kadar erkek arkadaşının burcunu da merak etmiş. Erkek arkadaşı Pelin Hanım’ın çok ihmal ediyormuş ve burcundan mı kaynaklanıyor soruyor. Bu hafta, İş hayatınızda arkadaşlıklarda ve ailevi konularda ciddi gerginlikler yaşanabilir haksız baskılar ile baş etmekte zorlanarak motivasyonunuzu toparlamakta zorlanabilirsiniz. Dikkatli olmalı ani kararların sizi daha da zor durumda bırakabileceğini düşünerek sakin kalmaya özen göstermelisiniz. Özel hayatınızda sonlanmalar yaşayabilir çok daha iyi şartlarda yeni başlangıçlar ve fırsatlara kavuşabilirsiniz. Korkmayın değişim enerjisi sizleri girdap gibi içine çekerken karşı koymadan akışta kalın ve başkalarına değil kendinize güvenerek hareket edin. Bekar ve ilişkisi olmayan Kovalar haftanın 3ncü gününden itibaren aşk hayatınızda arkadaşlarınızdan gelecek destek ve cesaretle hayallerinizin aşkını bulabilirsiniz.

8-14 MAYIS BALIK  BURCU YORUMU 2017

İdris P. Kayseri Develi’den Balık burcu erkeğinin yeni haftasını merak ediyor. Kızlara olan düşkünlüğünden bahseden okurumuz, bu hafta kendisi için yeni bir kısmet çıkacak mı bekliyor. Haftanın ilk günü iş hayatınızda var olan şartları muhafaza etmeli yeni bir oluşum ya da girişimin içine girmeden önce neyi kazanıp neyi kaybedeceğinizi hesaplayarak kararlar almalısınız. 9 Şubattan itibaren sorumluluk almaktan korkmayın emin olun bunan böyle ortaya koyduğunuz hiç bir çabanın boşa gitmediğini göreceksiniz. Özel yaşamınızda da evli ve uzun süredir ilişkisi devam eden Balıklar geçmişte yaşanan kıskançlıkla ilgili olaylar eşiniz tarafından tekrar gündeme gelebilir ve tartışmalar yaşayabilirsiniz. Bekar Balıklar hafta sonuna doğru yaşanan gelişmelerle Aşk ruhunuzu kalbinizi sarabilir reddetmek yerine kabullenmeli ve hayatınızın güzelleşirken sizde içinde olmalısınız. Haftalık burçlarınızla ilgili yorumlarınızı bekliyoruz. sağlıklı güzel bir hafta geçirin..

İlginizi Çekebilir

Ceyda Ersoy hostese saldırdı

Ciciş kardeşlerden Ceyda Ersoy bu kez hostese saldırı haberi ile gündem oldu. “Ciciş Kardeşler” olarak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting