Ana Sayfa / Kadınca / Çi 6 bölüm izle Puhu TV
Çİ 6 BÖLÜM

Çi 6 bölüm izle Puhu TV

Çi 6 bölüm seyret, izle yeni bölüm konusu ve olayları. Çi ne zaman final yapacak, Fİ Çİ Pi ne zaman bitiyor belli oldu. Irmak Ünal Çi’de 6. bölüm Çi’de Irmak Ünal rüzgarı esecek. Çi 6 bölüm olayları vce gelişmeleri an be an sitenizde. Bu cihette işte son bölüm Çi (Çi 6. bölüm) ilk bilgiler ve kadroya katılan yeni oyuncular. 

6. bölüm Çi fragmanı, olayları ve dizinni tamamı ielk sitenizde olacak bizi takip etmeye devam edin. Puhu TV Çi 6 bölüm izle aramalarında artan talep göz önünde bulunduruluyor.  Bu arada Çi’nin ne zaman final yapacağı ve Puhu TV Fİ Çİ Pİ’nin ne zaman biteceği açıklandı. Irmak Ünal güzelliği, şuhluğu ile Çi 6 bölümden itibaren gözleri şenlendirecek. İşte Fi ikinci sezon Çi bölümleri ile ilgili ilk kez okuyacağınız bilgiler ve gelişmeler. Yazar Azra Kohen, katıldığı bir radyo programında, normal de 4 sezon sürmesi gereken Fi, Çi, Pi serisinin 2. sezonda bitirilmesi kararı aldığını açıkladı. Fi-Çi-Pi’nin yazarı Azra Kohen geçen gün katıldığı bir radyo programında ‘Fi Çi Pi’ kitap üçlemesinden uyarlanan ve cesur sahneleriyle ilgi uyandıran diziyi bitireceklerini açıkladı. İşte Kohen’in o açıklaması; “Birinci sezonda ilk bölüm evet kitaba bağlı ama ikinci bölümden sonra her şey değişiyor. Üçüncü bölümden itibaren kitaptaki referans noktaları sabit kalarak, sadece birinci sezon için söylüyorum, bambaşka bir hikaye anlatıyorlar. İkinci sezonda sadece karakterler var ve o yüzden ikinci sezonda bitirilmesinin kararını aldım. Buradan Ay Yapım toplantısına gideceğiz. Doğru olanı yapmak lazım, şu an kendi merkezinden çıktığı için amacına hizmet etmediği için devam etmesinin bir anlamı yok. Oturduğum yerden çok güzel para kazandığımız düşünebilir insanlar ama beni gerçekten yakından tanıyanlar ve anlayanlar bilsinler ki, benim amacım hiçbir zaman bir şey kazanmak olmadı. Bir şey yanlış gittiği zaman durdurmak için elimden geleni yapıyorum.”

“DÜŞMAN EDİNECEKSEM YAVRULARIMI KORUMAK İÇİN EDİNİRİM”

“Normalde dört sezon sürmesi gereken bir şeyi de ikinci sezonda bitirmek büyük hesaplaşmalara yol açıyor. Düşman edinmeden bunu becerebileceğime inanıyorum. Edineceksem de yavrularımı korumak için, bir anne gibi davranmam gerekir. Dayağımı yemesi gereken varsa atarım. Dizinin muazzam bir ekibi var. Çok değişik bir standartta bu topraklarda çekilen bir dizi. Mert Baykal çok yetkin bir yönetmen. Aynı zamanda yapımcımız da çok iyi. Asla haksızlık etmek istemiyorum. Sorun bu kitapların senaryosunun çok önceden hazır olup sete gidilmesi gerekiyordu. Şu an bazen senaryoyu bekliyoruz, bazen uzun sürüyor, bazen başka aksilikler çıkıyor. Bu proje Ay Yapım’ın en gözde projesi. Bunu bana her zaman hissettirdiler. Fakat malzemenin yoğunluğu o kadar fazla ki, o yoğunluğun içinden bir hikaye çıkartıp 60 dakikaya sığdırmak çok zor. Belli yerlere dokunmadan çıkartılan bir hikaye de hikayenin özüne uygun olmuyor. Ellerinden geleni yaptılar. Bu topraklarda bu işi yapabilecek en iyi ekiple çalıştığıma eminim.”

IRMAK ÜNAL Çİ’DE
Azra Kohen’in çok satan ‘Fi Çi Pi’ kitap üçlemesinden uyarlanan ve cesur sahneleriyle ilgi uyandıran ‘Fi’nin yeni sezonu Çi’ dizisine şu sıralar güzel oyuncu Irmak Ünal’ın katılacağı konuşuluyor. Irmak Ünal’ın senaryoyu incelediği ve kısa bir sürede kararını açıklayacağı gelen bilgiler arasında.

OYUNCU IRMAK ÜNAL KİMDİR?

Irmak Ünal, 15 Şubat 1977 tarihinde Ankara’da doğmuştur. Babası tiyatrocu Cihan Ünal, annesi manken Sabiha Tarhan’dır. Irmak Ünal, Bilkent Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü’nden 1998 yılında mezun oldu. Üniversitede okuduğu yıllarda radyoculuğa merak sararak Radyo Bilkent’in kuruluşunda katkısı oldu. Irmak Ünal, daha sonra Radyo Mydonese’da kendi yapımcılığını üstlendiği programları sundu.

İlginizi Çekebilir

Onur Akay darp edildi

Onur Akay’ı kim neden dövdü gündemdeki isim kim? kadir Doğulu Onur Akay’ı dövdürdü mü kim …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting