Ana Sayfa / Manşet / Cushing sendromu ve Türkan Şoray
TÜRKAN ŞORAY HASTALIĞI VE TÜMÖR

Cushing sendromu ve Türkan Şoray

Türkan Şoray’ın beyninden tümör alındı haberleri ve gerçek haber. Türkan Şoray’ın hastalığı ve son sağlık durumu. hangi ünlü ne hastası ve ölümcül hastalığı olan ünlüler. Bir süredir Cushing sendromu tedavisi gören ünlü sanatçı Türkan Şoray’ın sağlık durumuyla ilgili açıklama yapıldı.

Kadın ve sağlık haberleri olunca herkes pür dikkat kesiliyor. hele hasta olan ünlü bir kadınsa iş daha da çok medyada yer buluyor tıpkı Türkan Şoray ve hastalığı gibi. medyamızda ve sosyay medyada ünlüleri öldürme hastalığı mlaalesef sürüyor ve aileleri üzüyor. “Beyninden Tümör Alındı” şeklinde çıkan haberlerden sonra yapılan açıklamada, Türkan Şoray’ın Hipofiz bezindeki küçük tümörden kaynaklanan teşhisle ameliyat olduğu, Hipofiz bezinde kortizon salgılayan iyi huylu küçük bir tümörün alındığı belirtildi.

TÜRKAN ŞORAY’IN SAĞLIK DURUMU SON

Türkan Şoray’ın doktorundan yapılan açıklama:

Bir süredir Cushing sendromu nedeniyle takip edilen Türkan Şoray, tespit edilen hipofiz adenomu nedeniyle; 10.07.2017 tarihinde Acıbadem Fulya Hastanesi’nde ameliyat oldu. Türkan Şoray, Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Prof. Dr. Nurperi Gazioğlu tarafından endoskopik transsfenoidal yöntemle ameliyat edildi. Ameliyatın başarıyla geçtiğini belirten Prof. Dr. Gazioğlu, Türkan Şoray’ın sağlının olağan seyrinde olduğunu belirtti.

İlginizi Çekebilir

Çin arabalarına yüzde 40 ek vergi

Türkiye, Çin’den gelen arabalara ek yüzde 40 vergi uygulayacak. Çin otomobillerine ek vergi geliyor. Çin’den …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting