Ana Sayfa / Kadınca / Didem Soydan ev arıyor

Didem Soydan ev arıyor

Didem Soydan omzundaki ilginç dövmesiyle sık sık haber oluyordu bu kez ünlü model Didem Soydan, taşınma ile ilgili haber oldu. Model Didem Soydan, geçtiğimiz yaz mahallesinde oturan bir mekan sahibinden şikayetçi olmuştu. Soydan, şikayetçi olduğu kişinin neredeyse her gün alkol alıp ortalığı birbirine kattığını iddia etmişti. Yaşanan bu olayın ardından Soydan, oturduğu evden taşınmaya karar verdiği öğrenildi. Bu arada sosyal medyadan haberle ilgili açıklama yapan Ünlü model Didem Soydan, “Aramıyorum” dedi.


Didem Soydan omzundaki dev dövme ile tanınıyor ve sık sık paylaştığı ınstagramdaki ilginç fotolarıyla biliniyor. Didem Soydan, oturduğu mahallede bulunan bir mekânın sahibinden şikayetçi olmuştu. Her gün aşırı alkol alıp mahalleyi birbirine katan şahsın sadece Soydan’ın değil tüm mahallelinin kâbusu olduğu öğrenilmişti. Yaşanan bu olay sonrası Didem Soydan, oturduğu evden taşınma kararı aldı. Yakın çevresinden öğrenilen bilgiye göre, Soydan’ın şu sıralar Nişantaşı’nda bulunan emlakçıları sık sık ziyaret ederek ev baktığı öğrenildi.

Ancak medyadan alıntıladığımız bu haberle ilgili olarak güzel model Didem Soydan, “Aramıyor” diyerek sosyal medyadan sitemize yanıt vermiş oldu. Kendisine teşekkür ederiz..

İlginizi Çekebilir

Ceyda Ersoy hostese saldırdı

Ciciş kardeşlerden Ceyda Ersoy bu kez hostese saldırı haberi ile gündem oldu. “Ciciş Kardeşler” olarak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting