Ana Sayfa / Kadınca / Diriliş Ertuğrul bugün başlıyor mu?

Diriliş Ertuğrul bugün başlıyor mu?

Bugün Diriliş Ertuğrul dizisi başlıyor mu TRT1’de. Diriliş Ertuğrul yeni sezon bölümlerinin ne zaman başlayacağı merak ediliyor. TRT 1’de yayınlanan ve reyting rekorları kıran Diriliş Ertuğrul dizisi yeni sezonuyla bu akşam yayınlanacak mı? 

TRT 1 yeni sezon Diriliş Ertuğrul bugün başlayacak mı, Ertuğrul dizide öldü mü son durum ve dizi hakkında son bilgiler. Diriliş Ertuğrul yeni sezon fragmanı yayınlandı. Fragmanda görülen Ertuğrul’un cenazesi izleyicileri heyecanlandırdı, peki Engin Altan Düzyatan diziden ayrıldı mı? Diriliş Ertuğrul yeni sezon ilk bölümünün Ekim ayında başlaması bekleniyor.
DİRİLİŞ ERTUĞRUL SEZON FİNALİNDE NELER OLDU?

Büyük bir orduyla birlikte Hanlı Pazar’a baskın yapmak üzere gelen Vasilius, Ertuğrul’un tuzağına düşmüş ve Ertuğrul tarafından öldürülmüştür. Ertuğrul şimdi gözünü Karacahisar kalesine dikmiştir. Peki Sultan, Kalenin fethi için ordusuyla Ertuğrul’a destek olacak mıdır?
Ertuğrul başsız kalan kaleye Selçuklu sancağını dikebilecek midir? Diğer yandan Ekaterina, kaledeki boşluktan istifade ederek imparatora mektup yazmış ve yetki istemiştir. Ertuğrul’ların ve Çavdar’ların zaaflarını bilen Ekaterina’nın bu talebi imparator tarafından kabul görecek midir? Ekaterina Ertuğrul’a karşı nasıl bir hamlede bulunacaktır?

İlginizi Çekebilir

Onur Akay darp edildi

Onur Akay’ı kim neden dövdü gündemdeki isim kim? kadir Doğulu Onur Akay’ı dövdürdü mü kim …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting