Ana Sayfa / Kadınca / Diriliş Ertuğrul son bölüm (85. bölüm Diriliş Ertuğrul)

Diriliş Ertuğrul son bölüm (85. bölüm Diriliş Ertuğrul)

85. Bölüm Diriliş Ertuğrul fragmanı ve olayları. Son bölüm Diriliş Ertuğrul yaşananlar ve yeni bölüm Diriliş Ertuğrul 85. bölüm) yaşanacaklar. 

85. bölüm Diriliş Ertuğrul fragmanı ve olayları. Diriliş Ertuğrul yeni bölüm TRT 1.Diriliş Ertuğrul 85. yeni bölüm fragmanı yayınlandı; 19 Nisan 2017 Çarşamba akşamı TRT 1’de…

TRT1 DİRİLİŞ ERTUĞRUL 85. BÖLÜM 19 NİSAN FRAGMANI

Ural ve Vasilius hain planlarına bir yenisini daha eklemiş, Dündar’ı ve Doğan’ı Konya yolu üzerinde tuzağa düşürmüşlerdir. Bu tuzak neticesinde Doğan’ı öldürüp Dündar’ı rehin almışlardır. Bu acı obada büyük yankı uyandırmıştır. Ertuğrul intikam yeminleri ederek alpları ve Aliyar’la birlikte yola çıkmıştır. Önce Nikea’dan gelen birlik basılmış ardından Karacahisar Kalesine farklı kılıkta girilmiştir. Şimdi her tarafını intikam hırsı bürüyen Ertuğrul ve alpları, Karacahisar’da çetin bir cengin ortasındadırlar. Peki oradan sağ salim çıkabilecekler midir? Kalbi ve vücudu yaralı olan Dündar’ı kurtarabilecekler midir?

Diğer yandan Vasilius, Helena ile İmparatorun daveti üzerine düğün yapmak için Nikea’ya doğru yola çıkmıştır. Helena yola çıkmadan önce haberi Dumrul’a ulaştırmış, Dumrul da Ertuğrul’a iletmiştir. Ertuğrul, Helena’yı kurtarması için Bamsı’yı görevlendirmiştir. Bu Bamsı için büyük bir fırsattır. Peki Bamsı kendisi için çok mühim olan bu vazifeyi yerine getirebilecek midir?

İlginizi Çekebilir

Bahar Candan ölmek istedi

Silivri Cezaevi intihar girişimi ile sarsıldı Bahar candan canını kıymak istedi. Bahar Candan’ın bileklerini keserek …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting