Ana Sayfa / Yaşam / EDHO Tipi öldü mü (EDHO 81. bölüm)

EDHO Tipi öldü mü (EDHO 81. bölüm)

Tipi öldü mü Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olamz’da sorusu. EDHO son bölüm ve EDHO 81. bölüm fragmanı yayınlanıyor. EDHO 80 bölüm ne oldu Hızır hapisten çıktı mı, Mürsel’in şişlettiği Tipi öldü mü sorusu.

EDHO’da tipi öldü mü, kurtulacak mı sorusu. 80. Bölüm EDHO olayları ve EDHO 81. bölüm fragmanı bekleniyor. Mürsel, Tipi’yi cezaevinde şişletti. Hızır ve Kimsesiz Yaşar şimdi ne olacağını merak ediyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümde masada açıkça tehditler savuran Meryem, ölüm riskine rağmen sözlerinin arkasında durmuştu. Güvenlik güçleri tarafından cezaevine gönderilen Hızır masum olduğunu söylese de derdini kimseye anlatamamıştı. Hızır’ın yanında olduğunu göstermek için her fırsatta cezaevine giden Meryem ise masada söz sahibi olabilmek için EDHO’nun önceki bölümünde Çakırbeyli’den izin istemişti.

EDHO (EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ) 80. BÖLÜM ÖZETİ

Meryem’in kendisi için yaptıklarını gören Çakırbeyli, düzenlenebilecek saldırılara karşı kendisini uyaracak. Ünal ise Meryem’in tehditlerinin önemesi gerektiğinin altını çizerek adımların dikkati atılmasını isteyecek. Masada Çakırbeyli sonrası bir boşluk oluşacağını düşünen kişilerse ne Meryem’in ne de Ünal’ın uyarılarını dikkate almayacak. Daha fazla kanın akmaması ve kendi içlerinden birinin hayatını kaybetmemesi için harekete geçen Alparslan ve akrabası ise baskınlar düzenleyecek. “Bu gece bu işin bitmesi gerekiyor” diyen kişiler Çakırbeyli’nin hapiste olduğu esnada güvenliklerinin sağlanması gerektiğinin altını çizecek. Dışarıda dönen olaylardan haberdar olan Hızır Çakırbeyli ise “Açın kapıyı” diyerek dışarı çıkmak istediğini belirtecek. Cezası ve yargılanması devam eden Hızır’ın dışarı çıkarak yakınlarına yardım edip edemeyeceği ise gelecek bölümde ortaya çıkacak.

İlginizi Çekebilir

27 bin Angus İskenderun’da

İskenderun ilçesi angus koktu. 27 bin Angus kesimlik olarak Türkiye’ye getirildi. Türkiye Brezilya7dan 27 bin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting