Ana Sayfa / Manşet / Emre Demir Barcelona’da (Emre Demir kim yaşı)
FUTBOLCU EMRE DEMİR BARCELONA'DA DENENİYOR

Emre Demir Barcelona’da (Emre Demir kim yaşı)

Barcelona’ya giden Emre Demir’in yaşamı, yaşı ve memleketi. Kayserispor’dan Barcelona takımına transfer olan genç futbolcu Emre Demir gelişmeleri. Kayserispor’un 12 yaşındaki futbolcusu Emre Demir, Barcelona’dan gelen teklif üzerine İspanya’nın yolunu tuttu.

Futbolcu Emre Demir Barcelona‘ya transfer oluyor Kayserispor’dan. Kayserispor’un 12 yaşındaki genç yeteneği Emre Demir, Barcelona’dan aldığı teklif üzerine genç takım ile antrenmanlara çıkmak üzere İspanya’ya gitti. Katalan ekibi ile 14 gün idman yapacak olan Emre Demir’in beğenilmesi durumunda transfer görüşmeleri başlayacak.

EMRE DEMİR YAŞI, KARİYERİ VE BARCELONA TRANSFERİ

Henüz çocuk yaşta olmasına rağmen futbolcu Emre Demir, Arda Turan’ın takımına transfer olabilir. Barcelona’nın altyapı scout ekibi tarafından uzun süredir takip edilen Kayserispor’un genç yeteneği Emre Demir, bugün İspanya’ya gitti. Nisan 2014’te Kayserispor’da filiz lisansı çıkan Emre Demir, hızı ve yetenekli sol ayağı ile öne çıkıyor. Barcelona’nın altyapı tesisleri olan dünyaca ünlü La Masia’da denemeye alınacak genç oyuncu, beğenilmesi halinde Katalan ekibine transferi için görüşmelere başlanacak. Emre Demir, 3 kez de U14 yaş Milli Takımı formasını giyerken, İspanya’ya gitmeden önce Başkan Erol Bedir, Teknik Direktör Sergen Yalçın, Genel Menajer Ali Reşat Çağan, futbolcular, yöneticiler, takım arkadaşları ile vedalaştı.

Kayserispor, Emre Demir’i Mersin 1. Amatör Küme takımlarından Kuvayi Milliye’den transfer ettikten sonra özel çalışmalar ile güçlenmesine ve tecrübe kazanmasına uğraş vermişti. Emre, küçük yaşına rağmen tecrübe kazanması için zaman zaman profesyonel takım ile idmanlara katılmıştı.

İlginizi Çekebilir

Dövizle ödeme yasağı kalktı

Dolar ve Euro ile borç ödeme yasağı kalktı. Dövizle ödeme yasağının kaldırıldığı alanlar. Türk parası …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting