Ana Sayfa / Kadınca / Eski Sevgili filmi oyuncuları ve konusu
BADE İŞÇİL VE TOLGAHAN SAYIŞMAN ESKİ SEVGİLİ FİLMİ

Eski Sevgili filmi oyuncuları ve konusu

Tolgahan Sayışman ve Bade İşçil’in oynadığı Eski Sevgili filminin konusu ve vizyona gireceği tarih belli oldu. Eski Sevgili filmi konusuyla dikkat çekiyor. 63 kez ayrılıp barışan iki sevgili rolünü Tolgahan Sayışman ve Bade İşçil oynuyor. 

Bade İşçil ve Tolgahan Sayışman Eski Sevgili filmiyle vizyona giriyor. Başrollerini Bade İşçil ve Tolgahan Sayışman’ın paylaştığı Eski Sevgili isimli filmin çekimleri tamamlandı. Nisan ayında vizyona girmesi beklenen filmde iki oyuncu 63 defa ayrılıp barışan bir çifti canlandırıyor.Uzun süredir ekranlardan uzak olan Bade İşçil ve başarılı oyuncu Tolgahan Sayışman’ın başrollerini paylaştığı Eski Sevgili isimli filmin çekimleri tamamlandı. Senaryonun tamamının İstanbul’da geçtiği filmde Sayışman, Barış karakterine hayat verirken, İşçil ise onun 63 kere ayrılıp barıştığı ve bir türlü unutamadığı eski sevgilisi Feride’yi canlandırıyor. Filmde, 14 Şubat günü yolları tesadüfen kesişen çiftin macera dolu bir günü anlatılıyor.

ESKİ SEVGİLİ FİLMİ OYUNCULARI
Yönetmenliğini Emir Khalilzadeh’in üstlendiği filmin oyuncu kadrosunda bir horoz ve felsefi ayı tiplemesine hayat veren Sadi Celil Cengiz ve Ünal Yeter de yer alıyor.
Merakla beklenen ‘Eski Sevgili’ filmi, yürütücü yapımcılığını Deniz Işık’ın, yapımcılığını Zekayi Kavrazlı ve Avni Sezen’in üstlendiği Bpn İstanbul ve Play Plus Medya ortak yapımı olarak çekildi.

İlginizi Çekebilir

Survivor 2024 dün gece elenen isim

Begüm Survivor 2024 elenen isim oldu. Dün gece Survivor 2024 elenen isim Begüm oldu, Aysu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting