Ana Sayfa / Manşet / Furkan Adem kavgası Survivor’da (Survivor 28 Şubat elenen isim)
SURVİVOR FURKAN ADEM KAVGASI)

Furkan Adem kavgası Survivor’da (Survivor 28 Şubat elenen isim)

Survivor’da Furkan ile Adem Kılıççı birbirine girdi, Survivor 2017’de diskalifiye çıkabilir. Survivor 2017 Ünlülerde büyük kavga ve Adem Kılıççı ile Furkan Kızılay yumruk yumruğa geldi. Survivor7da 28 şubat elenen isim ise Sadin, Sabriye, Fatih ve Erdi’den biri olacak. Survivor’da dün akşam ödül oyunu için büyük bir mücadele vardı. Ödülü alıp güç kazanmak için sıkı bir mücadele veren iki takım, oyunun sonundaki iskender ödülünü alabilmek büyük bir mücadele veriyor. Survivor’da dün akşam ödül oyununu kim kazandı sorularına yanıt arayan seyirciler, hangi takımın puan aldığını merak ediyor. Peki, Survivor’da bu akşam Furkan ve Adem neden kavga ediyor? İşte, eleme adaylar ve geceden detaylı bilgiler.

Survivor Havuç ve Adem’in kavgası ve diskalifiye çıkacak mı sorusu. 28 Şubat Survivor’dan elenen isim kim oldu sorusu. SadinSurvivor 2017’den elendi mi? Survivor’da bu akşam ada konseyi toplanıyor. Elenecek yarışmacı gelen SMS oylarına göre belirlenecek. Ada konseyinden önce ünlüler adasında tam anlamıyla bir kaos yaşanıyor. Ünlüler adasında tüm yarışmacılar gruplara ayrılmış durumda. Peki bu olayların ardından Survivor’da bu akşam kim elenecek? İşte eleme potasında olan yarışmacılar

Survivor’da ödül oyunlarının ardından ünlüler takımı kazanmasına rağmen gruplara dağıldı. Dün akşam yayınlanan bölümde iyi bir oyun çıkaran ünlüler takımı İskender ödülünü kaparak ciddi bir besin elde etmiş oldular.

Ünlüler takımında bu ödül ile birlikte tatsızlıkların son bulması beklenirken her şey daha da karıştı. Adaya döndüklerinde kimsenin çalışmadığından bahseden İlhan Mansız, Şahika ve Sabriye’ye yüklendi. Bu durumun ardından herkes yiyeceklerini ayırma kararı aldı. Ayrıca bunlar yaşanırken Furkan ve Adem’in arasında da zaman zaman gerginlikler meydana geldi.

Yeni bölüm fragmanında ise iplerin tamamen koptuğu gözüküyor. Furkan, ‘Ne diyorsun oğlum sen’ diyerek Adem’in üzerine yürüyor. Peki Survivor’da bu kavga nasıl sonuçlanacak? İşte Survivor’ın yeni bölüm fragmanında meydana gelen olaylar.
ELEME ADAYLARI KİM OLDU?
İlk dokunulmazlık oyununu kaybederek Sabriye ve Fatih’i aday olarak gösteren ünlüler takımı, ikinci dokunulmazlık oyununda büyük bir efor sarf etti. Final turunu 5-0 gibi ezici bir skorla tamamlayan ünlüler takımı, gönüllüler takımını konseyde aday belirlemeye mahkum etti. Gönüllüler takımının konseyde eleme potasına girecek ismi, sürekli tartışmalara mahal veren Erdi ve Sadin olarak belirlendi.

İlginizi Çekebilir

Günde 8 kadın öldürülüyor

Türkiye’de 1 günde tam 8 kadın öldürüldü. Erkekler kadınları öldürmeye devam ediyor. Songül Karlı’ın akrabası …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting