Ana Sayfa / Kadınca / Esra Bilgiç’in alyans krizi Diriliş Ertuğrul’da

Esra Bilgiç’in alyans krizi Diriliş Ertuğrul’da

Esra Bilgiç alyansını Diriliş Ertuğrul dizisinin setinde kaybetti. Gökhan Töre’nin nişanlısı oyuncu Esra bilgiç’in yüzüğü dizinin setinde kayboldu. Bu yaz Gökhan Töre’yle evlenecek olan Esra Bilgiç, nişanlanırken taktığı alyansı dizi setinde kaybetti. Tüm ekip Esra Bilgiç’in alyansını bulmak için seferber oldu...

Diriliş Ertuğrul yüzük krizi ile çalkalandı neyse ki olay tatlılıkla bağlandı. Gözyaşlarına boğulan Bilgiç için 24 saatlik arama operasyonu yapıldı. Ünlü oyuncu, yüzük bulununca havalara uçtu.
Geçtiğimiz yıl İngiltere’nin West Ham United takımında forma giyen Gökhan Töre’yle gizlice nişanlanarak evlilik yolunda ilk adımı atan Esra Bilgiç, sette alyansını kaybedince olanlar oldu!
Takvim Gazetesi’nin haberine göre; güzel oyuncu, ‘Diriliş Ertuğrul’ dizisinin çekimleri için önceki gün alyansını çıkarıp masanın üzerine bıraktı. Bilgiç, çekim sonrası karavanında alyansını bulamayınca tüm set ekibi yüzüğü bulmak için seferber oldu. Alyansını kaybettiği için gözyaşlarına boğulan güzel oyuncuyu set ekibi güçlükle sakinleştirdi.

EKİBİNE TEŞEKKÜR ETTİ
Çekim yapılan plato dahil olmak üzere her yeri didik didik arayan ekip, ne yapıp ne ettiyse de oyuncunun alyansını bulamadı. Çaresiz evinin yolunu tutan Esra Bilgiç’e güzel haber ertesi gün geldi. Güzel oyuncuyu arayıp müjdeyi veren bir set çalışanı, Bilgiç’in masasına “Esracığım alyansını minik kağıda sardım. Makyaj çantanda” notu bıraktı. Mutluluktan havalara uçan Bilgiç, bu satırları “Değer verilene sahip çıkan Diriliş ekibi” notuyla paylaştı.
Güzel oyuncu, alyansını çekimler dışında bir an olsun parmağından çıkarmıyor. Öyle ki Esra Bilgiç’in paylaşımlarında yüzüğü dikkati çekiyor.

İlginizi Çekebilir

Seçil Erzan intihar yolları aramış

Seçil Erzan nasıl intihar edebilirim diye arama yapmış. en hızlı intihar yöntemi ne diye sorgulamış. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting