Ana Sayfa / Kadınca / Ezgi Mola bebeğinin adı

Ezgi Mola bebeğinin adı

Ezgi Mola doğurdu. Ezgi Mola’nın bebeğinin adı ne sorusu. Geçtiğimiz yıl Mustafa Aksakallı ile nikah masasına oturan Ezgi Mola, ilk bebeğini kucağına aldı. Mola’nın yakın arkadaşı Merve Dizdar, daha önce yaptığı bir açıklamada çiftin oğullarına Can adını vereceklerini söylemişti.

Oyuncu Ezgi Mola doğum yaptı. Ezgi Mola doğurdu. Ezgi Mola bebeğinin adı ne. Ezgi Mola’nın oğlu oldu. Sayısız projesinin yanı sıra Masumlar Apartmanı dizisindeki rolüyle geniş bir hayran kitlesine ulaşan Ezgi Mola, geçtiğimiz sene iş insanı Mustafa Aksakallı ile nikah masasına oturdu. Nikahtan kısa bir süre sonra hamilelik müjdesi veren çift oğullarını kucaklarına aldı.

DÜN AKŞAM DOĞUM YAPTI

Hamile kaldığını öğrendikten sonra reklam çekimi dışında bir projede yer almayan Ezgi Mola, bu süreci evinde geçirdi. Instagram hesabından sık sık takipçilerine “Doğurmadım” diye paylaşımlar yapan Mola, dün akşam saatlerinde bebeğini dünyaya getirdi.

BEBEKLERİNE CAN ADINI MI KOYACAK?

Ezgi Mola’nın yakın arkadaşı Merve Dizdar, çiftin hamilelik müjdesiyle ilgili konuşurken bebeğe Can adını vereceklerini ağzından kaçırarak “Can bizim canımız olacak. Bize en büyük hediye. Çevresinde onu çok seven insanlar olacak. Adı Can olacak ama kim koydu bilmiyorum onu Ezgi’ye sorun” demişti. İkilinin oğullarına ne isim verdiği ise henüz bilinmiyor.

Başarılı oyuncu Ezgi Mola anne oldu

Başarılı oyuncu Ezgi Mola anne oldu

Başarılı oyuncu Ezgi Mola anne oldu

Başarılı oyuncu Ezgi Mola anne oldu

Başarılı oyuncu Ezgi Mola anne oldu

Başarılı oyuncu Ezgi Mola anne oldu

İlginizi Çekebilir

Uraz Kaygılaroğlu erkekle öpüştü

Oyuncu Uraz Kaygıroğlu tiyatro sahnesinde erkek erkeğe öpüştü. Uraz Kaygıroğlu rol arkadaşı erkek oyuncuyu dudaklarında …

Sınırsız Hosting