Ana Sayfa / Kime Ait / Face’de silinen mesaj nasıl geri alınır?

Face’de silinen mesaj nasıl geri alınır?

Face silinen mesajların ve fotoların geri alınması mümkün mü sorusu. Facebook kaybolan içeriğin geri getirilmesi ve Face yedeklemesi nasıl yapılır sorularının yanıtı. Facebook’ta sildiğiniz bir mesajı pişman olup geri almak isteseniz bu mümkün mü? Facebook gerçekten de böyle bir şeye imkan veriyor mu?

Face silinen özel mesajlar geri getirilebilir mi ve silinen mesajlar nasıl tekrar sayfaya aktarılır sorusu. Facebook verileri yedekleme nasıl yapılır Face arşivi nasıl yapılır diye soruluyor. Facebook’ta bir şekilde sildiğiniz özel mesajı tekrar görmek, okumak istiyorsunuz. Ancak silinen mesajın nasıl geri getirileceğini, daha doğrusu geri getirilip getirilmeyeceğini bilmiyorsunuz. Açıkçası Facebook, silinen mesajlardan kendini sorumlu tutmuyor; bu nedenle mesajları geri getirme yükümlülüğünü zaten Facebook’tan beklemeniz haksızlık olur. Ancak Facebook’ta arşivinizi alabilirsiniz; arşiv aldığınız zaman sonradan sildiğiniz mesajlara geri dönmek istediğinizde bu arşivden çekme şansınız olabilir ve silinen mesajlara tekrar kavuşabilirsiniz. Peki bunu nasıl yapacaksınız?

Facebook’un tepedeki mavi çubuğunun en sağında bulunan aşağı gösteren oka tıklayın Ayarlar’a girerek işe başlayalım. Ardından Genel kısmı altında hemen altta dikkatinizi bir ayar çekecek. ‘Facebook verilerinin kopyasını indir.’ Burada ‘kopyasını indir’in tıklanabilir bir bağlantı olduğunu fark edeceksiniz. Peki bundan sonra ne olacak?

Bu adımdan sonra Bilgilerini İndir ekranıyla karşılaşacaksınız. Arşivimi Başlat’a bastığınızda Facebook sizin için hesabınızı yedekleyecek; daha doğrusu arşivleyecek. Arşivinizde kayıt altına alınacaklar da zaten Facebook tarafından listelenmiş durumda.

Hangi kategorilerdeki Facebook verilerime ulaşabilirim?
Bunlar, hareketler dökümünüzde veya indirdiğiniz verilerde veya her ikisinde görebileceğiniz Facebook veri kategorileridir. Her veri kategorisinin kısa bir açıklamasını sunduk ve nerede bulabileceğinizi belirttik. Farklı veri kategorilerini farklı sürelerle sakladığımız için, Facebook’a katıldığınızdan beri oluşan verilerinizin tamamını bulamayabilirsiniz. Sildiğiniz bilgileri veya içerikleri, Facebook sunucularından silindiği için bulamazsınız.

Facebook verilerinizin çoğuna hesabınıza giriş yaparak ulaşabileceğinizi unutmayın (ör. tüm mesajlarınıza ve sohbetlerinize gelen kutunuzdan ulaşabilirsiniz). Ayrıca, aldığımız, topladığımız ve kaydettiğimiz veri kategorilerinin zaman içinde değişebileceğini de unutmayın. Böyle bir durumda, bu liste güncellenecektir.

İlginizi Çekebilir

Yapı Kredi Bankası kaç paraya satılıyor?

Yapı Kredi Bankası kime ait., hisse durumu ve kim alacak bilgisi. Yapı Kredi kaç para …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting