Ana Sayfa / Kadınca / Ferace yeni modelleri (2017-2018)
FERACE

Ferace yeni modelleri (2017-2018)

Tesettür ve muhafazakar giyimin olmazsa olmaz ferace modelleri hanımların büyük ilgisini çekiyor. En güzel ferace modelleri hanımların vitrinlerde beğenip aldığı en güzellerini sizler için derledik. Tesettür giyim ve başörtüsü artık günümüzde çok daha fazla rağbet görüyor. Son dönemlerin ferace modası hala çok popüler ve bayanlar tarafından dış kıyafet olarak tercih edilmektedir. Tesettürlü bayanların vazgeçilmez kıyafeti olan feracelerin çok şık modellerine son dönemlerde daha sık rastlamaktayız.

Ferace modelleri ve en güzel ferace markaları. Bilindik siyah feraceler dışında artık birçok ferace modellerine hemen hemen her mağazada rastlamaktayız. Feracelerde istenen olmazsa olmaz özellik olan tüm bedenin vücut hatlarını belli etmeyecek şekilde kaplaması durumu çeşitli modellerle örtbas edilmektedir. Klasik siyah ferace modelini omuz kısmındaki birkaç desen ya da geometrik tarzda şekiller dikkatleri şekle yönlendirmekte ve ferace modelinde bütünlüğü sağlanmaktadır.

Sürekli aynı dış kıyafeti giymekten sıkılan bayanlar dolaplarında yazlık ve kışlık ferace modellerini bulundururlarsa dışarı çıkarken değişiklik yaparak çok şık görüneceklerdir. Bayanların aynı kıyafetleri tekrar tekrar giymekten sıkılma durumları şık ferace modelleri ile atlatılabilir. En şık ferace modellerinden olan taşlı ferace modelleri her daim dikkat çekici ve şık bir görünüm oluşturmakta birlikte havalı bir tarz yaratacaktır. Bu taşlı ferace modeli; usanmadan sıkılmadan giyilebilecek en şık ferace modellerinin başında gelmektedir.

Klasik siyah ferace modelleri dışında renkli ferace modelleri de klasik ve sportif hava arasında bir hava oluşturmaktadır. Lacivert ve ışıltılı olan ferace modelleri birbiri ile bir bütün oluşturmaktadır. Feracelerin en şık modelleri topuklu bir ayakkabı ile tamamlanırsa kişiyi olduğundan daha uzun ve daha şık göstermektedir.

Her bayanın dolabının olmazsa olmazı feracelerin en şık modelleri vitrinlerde sahiplerini beklemektedir.

İlginizi Çekebilir

Ceyda Ersoy hostese saldırdı

Ciciş kardeşlerden Ceyda Ersoy bu kez hostese saldırı haberi ile gündem oldu. “Ciciş Kardeşler” olarak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting