Ana Sayfa / Yaşam / Fikret Engin öldü

Fikret Engin öldü

Spor spikeri Fikret engin öldü. Fikret engin ölüm nedeni ne, kaç yaşında öldü bilgileri. Bay Tahmin programıyla hafızalara kazınan ünlü spiker ve televizyon programcısı Fikret Engin, hayatını kaybetti.

Bay Tahmin Fikret Engin öldü. Bir dönem Murat Özarı ile birlikte Bay Tahmin programını yapan Acun Ilıcalı’nın yakın dostu Fikret Engin şekerden öldü.

Ünlü spiker ve televizyon programcısı Fikret Engin bir süredir gördüğü hastanede yaşamını yitirdi.

Fikret Engin’in 25 Mayıs’ta şeker komasına girerek hastaneye kaldırıldığı ve gece saatlerinde hayatını kaybettiği bilgisi edinildi.

Haberin yayılmasının ardından spor basını emekçileri ve sevenleri taziye dileklerinde bulundu. Fikret Engin, Murat Özarı ile birlikte TV8’deki Bay Tahmin programıyla hafızalara kazınmıştı.

ILICALI: MEKANIN CENNET OLSUN

Televizyoncu Acun Ilıcalı da Fikret Engin’in ölüm haberi sonrası, Instagram hesabından açıklama yaparak “Mekanın cennet olsun” notunu düştü.

Engin’in yıllarca birlikte program yaptığı arkadaşı Murat Özarı, dün sosyal medya hesabından paylaşım yaparak, “Canım kardeşim, kader arkadaşım yoğun bakımda hayat mücadelesi veriyor… Dualarınızı eksik etmeyin… Allah yardımcın olsun fikretim…” ifadelerini paylaşmıştı.

İlginizi Çekebilir

Gaziosmanpaşa toprak kayması

İstanbul Gaziosmanpaşa toprak kaması olan bölge ve etkilenen gecekondu sayısı. İstanbul Gaziosmanpaşa’da toprak kayması meydana …

Sınırsız Hosting