Ana Sayfa / Kadınca / Haluk Levent’in muzlu süt partisi
HALUK LEVENT ADANA

Haluk Levent’in muzlu süt partisi

Adana Haluk Levent’in hayranlarıyla muzlu süt partisini konuşuyor. Halktan kopmayan ünlü sanatçı Haluk levent yine hayranlarının gönlünü kazandı Adana’da. Önce hayranının mezuniyetine giderek gönülleri fetheden şarkıcı Haluk Levent, şimdi de Adanalı hayranlarıyla buluştu. Levent, 25 kişiye meşhur muzlu sütünü ısmarladı.

Hayranları istedi Haluk Levent Adana’da büfeye geldi. Haluk Levent Twitter üzerinden hayranları kırmayarak sık sık buluşmalar gerçekleştiriyor. Daha önce mezuniyetine davet ettiği genç kızı kırmayıp gönüllerde taht kuran Levent, şimdi de Adanalı hayranları ile Twitter üzerinden knuşup buluştu. Ünlü şarkıcı 25 kişiye Adana’nın meşhur muzlu sütünü ısmarladı.
HAYRANLARININ GÖNÜLLERİNDE TAHT KURDU

Haluk Levent’e, sosyal medya hesabı Twitter üzerinden saat 00.14’de Şevket Taşözü isimli takipcisi “Abi Adana’da mısın sana bici bici ısmarlayalım” tweeti attı. Bunun üzerine Haluk Levent, “1 Saat sonra Kazım Büfe’de seni bekleyeceğim. Gelmezsen bici ısmarlamazsan blok yiyeceksin benden” cevabını verdi. Bu yazışmalar ise sosyal medyada yayıldı ve Haluk Levent’in hayranları belirtilen adrese geldi. Saat 01.14 olduğunda da ünlü sanatçı Haluk Levent de söz verdiği yere geldi. Kendisini bekleyen hayranlarının yoğun ilgisiyle karşılaşan Levent, hayranları ile selfie çektirip 40 kişiye muzlu süt ısmarladı. Yaklaşık 10 dakika hayranları ile büfüde görüşen ünlü şarkıcı, basın mensuplarına da “Arkadaşlarıma muzlu süt ısmarlayacağım ondan geldim. Twitter üzerinden söz verdim” dedi. Haluk Levent daha sonra aracına binerek hayranlarının yanından ayrıldı. Şevket Taşözü de Twitter üzerinden yazdım. Geldi, görüştük. Muzlu süt ısmarladı sağolsun” ifadelerini kullandı.

İlginizi Çekebilir

Sigarada İngiliz modeli dönemi

Sigara satışı İngiliz modeli nedir, özelliği ne? Cumhurbaşkanı Erdoğan tütün ve tütün ürünlerine karşı yeni …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting