Ana Sayfa / Kadınca / Hande Ataizi, Sony Channel izdivaç programı
HANDE ATAİZİ

Hande Ataizi, Sony Channel izdivaç programı

Sony Channel’da hande Ataizi’nin farklı formatlı izdivaç programı ses getirmeye ve belli yazarlarca PR’ı yapılmaya başlandı. Gelin adayı Hanife’nin son durumu da Hande Ataizi’nin programında belli oldu. Sony Channel nereden izlenebilir hangi platformlarda var sorusu da soruluyor. 

Hande Ataizi’nin yeni izdivaç programı ve tepkiler. Televizyon eleştirmeni Mesut Yar, Hande Ataizi’nin Sony Channel Türkiye’de yayınlanan yeni programını mercek altına altı.
Posta Gazetesi’nden Mesut Yar’ın, “Dikkat Ederek Başladı” isimli yazısı şöyle:
“Önceki gün Sony Channel Türkiye’de başlayan ‘Hande Ataizi İle’ isimli izdivaç programına baktım. Açıkçası neşeli aktı gitti. Bu arada bir dönem izdivaç programlarında ikon olmuş isimlerin de hatırını sordu. Kim nerede filan meraktaydık ya.
Mesela geçtiğimiz sezonun en çok konuşulan gelin adayı Hanife aşkı bulmuştu. Bulamayanlar da vardı elbet ama hayat bu işte.
Sony Channel Türkiye, çok dikkatli ve eğlenceli bir akışla üstü kapalı şekilde lanetlenmiş formatı yeniden hayata geçirdi.
Bu arada izdivaç formatı Sony Pictures’ın bütün ekran ağına girmek üzere. Yani bundan böyle herkes kendi Hanife’sinin durumunu merak edecek; hayırlısı!”

İlginizi Çekebilir

Onur Akay darp edildi

Onur Akay’ı kim neden dövdü gündemdeki isim kim? kadir Doğulu Onur Akay’ı dövdürdü mü kim …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting