Ana Sayfa / Kadınca / Hangi sanatçı yılbaşı nerede sahne alıyor 2017

Hangi sanatçı yılbaşı nerede sahne alıyor 2017

Tarkan yılbaşı nerede sahne alacak kaç lira alacak? Ebru Gündeş bu yılbaşı nerede sahneye çıkıyor ve ücreti. Hadise nerede sahne alacak yılbaşı gecesi ve ücreti. hangi sanatçı bu yılbaşı nerede sahne alacak ve sanatçıların yılbaşı konser ücreti belli oldu. Bir çok ünlü isim 2018’e sahnede girecek. Yıl boyunca şarkıları ile kulüp ve beachlerde fırtınalar estiren isimler alacakları ücretlerle de dudak uçuklatacak.

Bu yılbaşı en fazla kazanacak şarkıcı yine Tarkan olacak. Yılbaşı gecesi hangi sanatçı nerede konser verecek belli oldu. Kıbrıs’ta yılbaşı gecesi sahneye çıkacak sanatçılar ve bu sanatçılardan biri olan Ebru Gündeş’in alacağı ücret dudak uçuklatıyor.

İŞTE SANATÇILARIN YILBAŞI GECESİ ALACAKLARI ÜCRET 2017

TARKAN 1.3 MİLYON TL

Tarkan yılbaşında Kıbrıs’ta sahne alacak. Megastar yılın ilk saatlerine kadar sürecek konserden 300 bin Euro yani yaklaşık 1.3 milyon TL kazanacak.

EBRU GÜNDEŞ DE KIBRIS’TA

Yışbaşı gecesi Kıbrıs’ta sahneye çıkacak olan isimlerden biri de Ebru Gündeş. Kızının babası Reza Zarrab ile boşanma arefesinde olan sanatçı sahnesi için 1 milyon TL alacak.

HADİSE

Hadise bu yıl da gelenek bozmayacak ve yeni yılı yine Azerbaycan’da karşılayacak. ‘Şampiyon’ şarkısı ile gündemde olan Hadise 1 milyon TL kazanacak.

ONLAR DA SAHNEDE

31 Aralık gecesi ünlülerin sahne programları şu şekilde:

Songül Karlı – Adana
Ziynet Sali – Antalya
Kubat – Bodrum
Fatih Ürek – Kıbrıs
Deniz Seki – Kıbrıs
Bülent Ersoy – Antalya
Ferman Toprak – İstanbul
Candan Erçetin – Kıbrıs

İlginizi Çekebilir

Deniz Akaya’nın kızı kim, kaç yaşında

Deniz Akkaya’nın kızı kaç yaşında adı ne olay ne? Deniz Akkaya kızının zorbalığından dert yandı. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting