Ana Sayfa / Manşet / İbrahim Tatlıses malulen emekli oldu
İBRAHİM TATLISES MALULEN EMEKLİ

İbrahim Tatlıses malulen emekli oldu

Malulen emekli aylığı alacak olan İbrahim Tatlıses’in ne kadar emekli maaşı alacağı da ortaya çıktı. Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses heyet raporu sayesinde malulen emeklilik hakkı kazandı. İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nden aldığı heyet raporuyla malulen emekliliğe hak kazanan ünlü türkücü İbrahim Tatlıses’in maaşı netleşti. İbrahim Tatlıses’e bin 600 lira maaş bağlanacak.

İbrahim Tatlıses malulen emeklilik hakkı kazandı heyet raporuyla. Türkiye’de malulen emekli olmak için gereken şartları yerine getiren ünlü Türkücü artık bin 600 lira emekli aylığı alabilecek. Yeni Asır Gazetesi’nden Fatih Şendil’in haberine göre ‘malulen emekli’ olmak için geçtiğimiz haftalarda heyet raporu almak üzere İzmir Tepecik ve Araştırma Hastanesi’ne başvuran “İmparator” lakaplı ünlü türkücü İbrahim Tatlıses’in alacağı emekli maaşı da büyük oranda netleşti. Tatlıses’in malulen emeklilik hakkı kazandığı, gerekli işlemlerin tamamlandığı ve malulen emekli olduğu için 1600 TL civarında bir emekli maaşı alacağı öğrenildi.

İlginizi Çekebilir

Saldırgan köpekler uyutulacak

Sokaklardaki başıboş saldırgan köpekler uyutulacak. Çocuklara saldıran, sokak köpekleri artık itlaf edilecek. Sahipsiz hayvanlara yönelik …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting