Ana Sayfa / Genel / İlker Karagöz kim, nereli ve neci
İLKER KARAGÖZ KİM NERELİ

İlker Karagöz kim, nereli ve neci

FOX TV hafta sonları Murat Güloğlu’nun yerine gelen İlker Karagöz aslen nereli, kim kaç doğumlu ve daha önce nerelerde çalıştı bilgisi. İlker karagöz, FOX TV’de Murat Güloğlu’nun yerine hafta sona sabah programını sunmaya başladı. 

İlker Karagöz memleketi, kaç doğumlu ve kimdir bilgisi. Murat Güloğlu ile yollarını ayıran FOX Haber Genel Yayın Yönetmeni Doğan Şentürk, Haftasonu sabah kuşağını FOX Haber’in sevilen ismi İlker Karagöz’e teslim etti.
Twitter kullanıcıları bu sabah Murat Güloğlu’nu ekranda göremeyince merak etti. Twitter’dan izleyicilerin sorularını cevaplayan Doğan Şentürk, Murat Güloğlu’nun sabah programını İlker Karagöz’e devrettiğini söyledi.

MURAT GÜLOĞLU NEDEN İŞTEN ÇIKARILDI

Fatih Portakal’ın haber bülteninde, Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev’in eşini cumhurbaşkanı birinci yardımcısı ilan etmesi üzerine sarf ettiği, “Azerbaycan’da yarı başkanlık sistemi var. Ama bakınız nasıl bir başkanlık sistemi? Sanki aileden aileye geçen bir sistem. Demokrasi bu kadarsa, bu kadar bir sistem olur” yorumunda bulunmuştu. Portakal’ın bu sözlerinin ardından Fox TV’nin Azerbaycan yayınına son verilmişti. Yaşanan bu gelişmenin ardından, Fox TV’den 7 Mart tarihinde yayınlanan Hafta Sonu Çalar Saat programında yeni bir yorum gelmiş, programı sunan Murat Güloğlu, canlı yayında Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev ve eşi Mihriban Aliyeva ile ilgili “Düşünsenize, Başkan ile yardımcısı aynı yatakta… Tövbe ya Rabbim” diyerek hoş olmayan bir benzetme yapmıştı.
O SÖZLER İŞİNDEN ETTİ
Güloğlu’nun bu sözleri kanal yönetimi tarafından affedilmedi ve sunucunun Çalar Saat programından gönderildiğini, Fox Türkiye Yönetim Kurulu üyesi Engin Güner sosyal medya hesabı üzerinden duyurdu. Güner, Hafta Sonu Çalar Saat programını bundan böyle İlker Karagöz’ün sunacağını açıkladı.
Murat Güloğlu da bu ayrılığı sosyal medya hesabından doğrulayarak, “Ailenizde yer almaktan her zaman onur ve gurur duydum. Engin bilginizden ve bilge duruşunuzdan faydalanmaya devam edeceğim. Sağolun @zumrl” dedi…
Ardından da Fox TV Haber Genel Yönetmeni Doğan Şentürk’e bir teşekkür mesajı paylaşan Murat Güloğlu, “Her şey için çok teşekkür ederim. @FOXhaber ve @FOXTurkiye Ailesi’nde yer almak her zaman onur vericiydi. Teşekkürler @dogansenturk” dedi.

İlginizi Çekebilir

Çanakkale deprem 4.6

Çanakkale deprme öncü mü artçı mı? Çanakkale son deprem büyüklüğü. AFAD, Çanakkale’de 4.6 büyüklüğünde deprem …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting