Ana Sayfa / Genel / İstanbul salı (25 Temmuz) hava durumu
HAVA DURUMU

İstanbul salı (25 Temmuz) hava durumu

Salı İstanbul hava durumu ve sıcaklık rekoru 25-26 temmuz. İstanbul hafta sonu yağmur cuma ve cumartesi 28-29 temmuz 2017. Meteoroloji beklenen hava durumu tahmini raporunu açıkladı. Tahminlere göre, salı günü sıcaklıklar birden artacak, çarşamba günü sıcaklıklar rekor kıracak. Cuma günü ise sıcak havalar yerini sağanak yağışlara bırakacak.

Meteoroloji İstanbul hava durumu 25-26 temmuz sıcaklık rekoru. İstanbul 27 temmuz ve İstanbul 28 temmuz hava yağmurlu sıcaklık 5 derece düşecek. Meteoroloji Genel Müdrülüğü raporlarından edinilen billgilere göre; havalar önce kavuracak sonra ise yerini sağnak yağışlara bırakacak. Son yapılan tahminlere göre özellikle İstanbul’da Salı günü hava sıcaklığı mevsim normallerinin çok üzerinde olacak.

CUMA GÜNÜ SAĞANAK YAĞIŞ

İstanbul’da sıcaklığın salı günü 32 derece, hissedilen sıcaklığın ise 35 dereceyi bulması bekleniyor. Perşembe gününe kadar süren sıcaklıklar cuma günü yerini sağanak yağışlara bırakacak.

İstanbul’da cuma ve cumartesi günü gök gürültülü sağanak yağış bekleniyor. Sıcaklıklar ise 5 derece birden düşecek.

İlginizi Çekebilir

Tavuk tecavüzcüsü tutukandı

Mersin’de tavuğa tecavüz eden adam tutuklandı tavuk tecavüzcüsü tutuklandı şimdi hapiste. Mersin’de kaydedildiği öne sürülen …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting