Ana Sayfa / Kadınca / İyeoka Türkiye konser tarihleri
İYEOKA KONSERİ TÜRKİYE

İyeoka Türkiye konser tarihleri

Ünlü şarkıcı İyeoka Türkiye’de 4 konser verecek. İyeoka İzmir konseri fiyatları da belli oldu. ABD’li şarkıcı Iyeoka, Avrupa turnesi kapsamında Türkiye’de 4 konser verecek.

İzmir’de İyeoka konseri 18 Nisan’da. Ünlü şarkıcı İyeoka Türkiye’de 4 konser verecek. Soul, blues ve caza getirdiği yenilikçi yaklaşımı ve yazdığı şiirlerden oluşturduğu bestelerle geniş bir hayran kitlesine ulaşan Nijerya kökenli ABD’li şarkıcı Iyeoka, Avrupa turnesi kapsamında 15 Nisan’da İzmir’deki Container Hall’da, 18 Nisan’da Ankara’daki Jolly Joker’de ve 19-20 Nisan’da İstanbul’daki Babylon’da konser verecek.

İlk solo albümü “Black and Blues”u 2004 yılında Phanai etiketiyle yayınlayan Iyeoka, ikinci albümü “Hum The Bass Line”ı 2008’de dinleyicileriyle buluşturdu. 2011’de R&B şarkı kategorisinde “Bağımsız Müzik Ödülleri”ne aday gösterilen sanatçı, Femi Kuti, Zap Mama ve Soulive gibi blues, soul ve cazın önemli isimleriyle beraber aynı sahnede performans sergiledi. 2010’da “Say Yes” albümünü çıkaran sanatçı, geçtiğimiz yıl da “Gold” albümünü müzikseverlerle buluşturdu.

İlginizi Çekebilir

Wanda Nara yetişkin içerik üreticisi oldu

Wanda Nara en özel anlarını parayla teşhir etmeye başladı. Icardi’nin eşi Wanda Nara +18 içerik …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting