Ana Sayfa / Manşet / İYİ Parti Kocaeli İl Başkan Haluk Ulusoy istifa etti
HALUK ULUSOY İSTİFA ETTİ. İYİ PARTİ'DE İSTİFA ŞOKU

İYİ Parti Kocaeli İl Başkan Haluk Ulusoy istifa etti

Kocaeli’de Haluk Ulusoy İYİ Parti il başkanlığı görevinden istifa etti. Bahçeli’nin helvasını yemek isteyen İYİ Partili Haluk Ulusoy il başkanlığı görevinden istifa etti. İYİ Parti Kocaeli İl Başkanlığı görevine bir hafta önce atanan iş adamı Haluk Ulusoy bugün görevinden istifa etti.

İYİ Parti’de istifa sürprizi. haluk Ulusoy İYİ Parti Kocaeli il başkanlığı görevinden istifa etti. OdaTV’nin haberine göre, İYİ Parti Kocaeli İl Başkanlığı görevine bir hafta önce atanan iş adamı Haluk Ulusoy bugün görevinden istifa etti. Ulusoy istifasıyla ilgili bir açıklama yayınladı. Açıklamada şu ifadeler yer aldı:

‘SAĞLIĞIM EL VERMEDİĞİ İÇİN…’

“Geçen hafta İYİ Parti Genel Merkezi tarafından atanarak il başkanı olarak görev yaptığım bir haftalık süre içerisinde şahsım üzerinden İYİ Parti’ye gösterilen büyük teveccüh karşısında yaşadığım mutluluğu sizlere kelimelerle ifade etmem mümkün değil. Özellikle Sayın Genel Başkan Meral Akşener hanımefendinin doğduğu ve büyüdüğü şehrin kamuoyundaki önemi malumunuzdur. Bu bilinçle gelen her telefona cevap vermek, gelen her mesaja karşılık vermek için büyük çaba gösterdim. Bir haftadır nerede ise geceleri sadece 4 saat uyku için zaman bulabildim. Gün erken başladı ve çok geç bitti.

HALUK ULUSOY İSTİFA ETTİ. İYİ PARTİ’DE İSTİFA ŞOKU

Her ne kadar bu tempodan hiçbir mutsuzluğum olmasa da dün akşam sağlığım bu aşırı tempo karşısında uyarı vermeye başladı. Dün akşam aşırı yükselen tansiyonumu düşürmek çok uzun zaman aldı. Geçmişten beri gelen kardiyolojik problemlerden ötürü son günlerde yüklendiğim aşırı stresin önümüzdeki günlerde de artarak devam edeceği gerçeği eşim ve çocuklarımdan bu sebeple gelen büyük baskı, doktorumun da onlara katılması beni karar almaya zorunlu kılmıştır.

İYİ Parti hareketine sağlığım el vermediği için ilerleyen günlerde zarar vermemek adına henüz daha yolun çok başındayken İYİ Parti İl Başkanlığı görevini bıraktığımı kamuoyuna saygılarımla arz ederim.”

BAHÇELİ PAYLAŞIMI TEPKİ ÇEKMİŞTİ

Haluk Ulusoy’un il başkanı olarak görevlendirilmesinden sonra, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile ilgili yaptığı paylaşımlar ortaya çıkmıştı. Ulusoy’un, “Devlet Bahçeli Allah bir an önce senin helvanı yemeyi nasip etsin” ifadeleri tepki çekmişti.

İlginizi Çekebilir

Onur Akay darp edildi

Onur Akay’ı kim neden dövdü gündemdeki isim kim? kadir Doğulu Onur Akay’ı dövdürdü mü kim …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting