Ana Sayfa / Kadınca / Jessica May nereli, yaşı ve kimdir
JESSİCA MAY YENİ GELİN DİZİSİNDE BELLA KARAKTERİNİ CANLANDIRIYOR

Jessica May nereli, yaşı ve kimdir

Jessica May, Yeni Gelin dizisinde Bella karakterini oynuyor. Beyaz Show’a çıkan Yeni Gelin dizisi oyuncusu Jessica May, aslen nereli, kaç yıldır Türkiye’de ve yaşı merak ediliyor. Jessica May evli mi, sevgilisi var mı ve burcu gibi birçok soru geliyor. Brezilyalı model, dizi ve reklam filmi oyuncusu. Jessica May, Türkiye’de dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Jessica May , Jessica May, Show TV’nin yeni dizisi Yeni Gelin’de, Türkmen Aşireti’ne gelin giden Bella’ya hayat veriyor. Peki, Yeni Gelin’in Bella’sı Jessica May kimdir?

Bella yani Jessica May Yeni Gelin dizisi ile bir anda ünlendi. Beyaz Show 3 Kasım konuklarından biri olan Yeni Gelin Dizisi oyuncusu Jessica May, güzelliği, gençliği ile dikkat çekmeye devam ediyor. Jessica May, 5 Aralık 1993 yılında Paranacity’de doğdu. Kitap okumak ve ata binmeyi seven Jessica, 1.75 boyunda, yeşil gözlü ve yay burcudur. Biyolojik Bilimler Bölümü’nü kazanan Jessica May, kariyerine model olarak devam etmek için eğitim hayatına ara verdi. Köpekleri çok seven Jessica May, özellikle sokak köpeklerine elinden geldiğince bakmaya çalışıyor. En büyük hayallerinden biri sokakta bulduğu köpeklerden bir hayvan çiftliği kurmak. 15 yaşına kadar çiftlikte büyüyen Jessica’nın öğretmen olan annesi ve çiftçi olan babası Brezilyalıdır. Ayrıca veterinerlik okuyan bir erkek kardeşi vardır. Türkiye’yi gezmekten ve farklı kültürleri tanımaktan keyif alan Jessica’nın farklı şehirleri görmek, sıcak ilişkiler kurmak yapmak istediği planları arasında.

JESSİCA MAY YENİ GELİN DİZİSİNDE BELLA KARAKTERİNİ CANLANDIRIYOR

BELLA KARAKTERİ

“Yeni gelin, sevdalı gelin, saf, masum, biçare gelin…”

Türkiye Büyük Elçisi bir babayla, yüksek sosyete bir annenin İspanya’da dünyaya gelmiş biricik kızıdır. Bilgili ve görgülü olmasının yanı sıra aşırı sevecen, cana yakın ama bir o kadar da sakardır. Hayatının aşkının terkesine atlayıp Çukurova’ya kadar gözü kapalı gelmiştir. Konaktaki şer ittifakı gözünü açacak diye beklenirken onun gözleri, aşktan daha bir kör olmuştur. Ona göre herkes özünde iyi insandır. Şer ittifakının başı Möhteber bile… Onun iyiliği, herkesi iyi etmeye yetecek midir?

İlginizi Çekebilir

Onur Akay darp edildi

Onur Akay’ı kim neden dövdü gündemdeki isim kim? kadir Doğulu Onur Akay’ı dövdürdü mü kim …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting