Ana Sayfa / Manşet / Kediye dövme yaptırdı
HAYVANA DÖVME YAPTIRMA

Kediye dövme yaptırdı

Hayvana dövme yatırmak mümkün mü? Hayvanlara yapılan dövme caiz mi? Kediye köpeğe dövme yaptırılır mı? Rusya’da bir dövmeci kediye dövme yaptı. Kediye dövme yatırmak o hayvana işkence. Rusya’da “Aleksandr” ismini kullanan bir dövme sanatçısı, kedisine dövme yapınca büyük tepki çekti.

Dövme insana bile caiz değilken hayvana dövme yaptırmak ne kadar ahlaklı bir davranış. Kediye köpeğe dövme yaptırılır mı hiç. Bakın Rusya’da bir dövmeci tüysüz kedisine ne dövmesi yaptırdı. Kedinin sırtına dövme yaptırmak neredeyse o hayvana işkence yapmak hatta öldürmek. The Sun’n haberine göre Sphynx cinsi, Demon isimli tüysüz kediye önce anestezi verildi. Aleksandr ardından mürekkep iğnesiyle hapishane kulesi, sigara ve bir kadın resminden oluşan dövmeyi kedinin vücuduna işledi.

HAYVANA DÖVME İŞKENCE
YouTube’a yüklediği videoda “Umarım ona zararlı bir şey değildir” diyen Aleksandr’a çok sayıda tepki geldi. Anesteziye karşı çok hassas olduğu için kediler ancak hayati ameliyatlarda uyuşturuluyor.

Hayvan hakları savunucusu Yelizaveta Skorynina’ya göre Sphynx cinsi kedilerin cildi aşırı hassas oluyor. Demon’a yapılan bu “dövme işkencesinin” onun ölümüne dahi neden olabileceği belirtildi.

İlginizi Çekebilir

EURO 2024 finali izle

İspanya-İngiltere final maçı canlı yayını ve saati. Euro 2024 finali izle bu akşam kanalı ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting