Ana Sayfa / Kadınca / Kim taşıyıcı anne arıyor
KİM KARDASHİAN TAŞIYICI ANNE

Kim taşıyıcı anne arıyor

Kardashian, taşıyıcı anne arıyor 3. çocuğunu doğuracak. Kim Kardashian üçüncü çocuk için hazırlıklara başladı ve taşıyıcı anne yoluyla yeniden bebeğini kucağına alacak. Üçüncü kez anne olmak isteyen Kim Kardashian aradığı çareyi buldu… Taşıyıcı anne…

Kim Kardashian üçüncü kez anne olmaya hazırlanıyor. ABD’li TV yıldızı kardashian yeniden çocuk yapacak ancak bu kez taşıyıcı anne bulacak. İkinci hamileliğinde sıkıntılı günler geçiren Kim Kardashian, doktorların “Hamile kalman tehlikeli” uyarısına rağmen üçüncü çocuğu istediğini söyledi. Kanye West-Kim Kardashian çifti, çözümü taşıyıcı annede buldu.

Kim Kardashian, ‘Keeping Up With the Kardashians’ adlı programda üçüncü çocuğu istediğini belirtmişti. Bu sözler sonrası ABD’li magazin yıldızının sağlık durumu yeniden gündeme geldi.

Kardashian ikinci çocuğuna hamileyken pek çok sağlık sorunu yaşamış, doktorları ölüm tehlikesi olduğunu dahi söylemişti.

Her şeye rağmen “North ve Saint’e bir kardeş vermek istiyorum” diyen 36 yaşındaki yıldız, yakın çevresine taşıyıcı anne aradığını söyledi. Bunun üzerine Kanye West-Kim Kardashian çifti, taşıyıcı anne arayışına başladı.

İlginizi Çekebilir

Survivor 2024 dün gece elenen isim

Begüm Survivor 2024 elenen isim oldu. Dün gece Survivor 2024 elenen isim Begüm oldu, Aysu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting