Ana Sayfa / Yaşam / Survivor’da Erdi elendi (Dün Survivor elenen isim)
SURVİVOR ELEME 29 MART

Survivor’da Erdi elendi (Dün Survivor elenen isim)

Survivor’un Bayrampaşa çocuğu Erdi yarışmadan elendi. Survivor dün akşam Erdi elendi Berna kaldı. 4 Nisan Survivor’dan elenen isim gönüllüler takımından Erdi oldu. Survivor’da dün kim elendi sorusu sürprizlerle yanıt buldu. 4 Nisan akşamı yayınlanan Survivor eleme gecesinde adaya veda eden kişi netlik kazandı. Dokunulmazlık oyununu kaybeden iki takımdan 4 kişinin yarıştığı eleme gecesinde bir kişi adaya veda etti. Peki, Survivor’da dün kim elendi? İşte, elenen isim ve 4 Nisan akşamı yaşananlar hakkında bazı detaylar

TV 8 Survivor 2017 dün gece 4 Nisan elene isim Erdi Ünver oldu. Erdi Ünver, Survivor 2017’de son elenne gönüllü oldu. Survivor’da dün akşam yapılan eleme akşamı oldukça heyecanlı dakikalara sahne oldu. Yarışmanın geçen hafta yapılan dokunulmazlık oyunlarının ardından dört aday eleme potasına çıkmıştı. Peki Survivor’da dün akşam kim elendi? İşte Survivor’da kim elendi sorusunun cevabı ve ardından yaşananlar

Survivor’da dün akşam heyecan veren oyunların ardından eleme akşamına geçildi. Sinirlerin gergin olduğu eleme akşamında rakiplerinden daha düşük oyu alan yarışmacı elenecekti.. Survivor’da kim elendi sorusu merakla cevap beklerken, şoke eden bir isim Acun Ilıcalı tarafından açıklandı.

SURVİVOR’DA KİM ELENDİ?

Survivor’da konsey akşamına geçildiğinde meraklı bekleyiş başladı. Adem, Sabriye, Berna ve Erdi olduğunun olduğu potada rakiplerinden daha düşük SMS oyunu alarak elenen isim Erdi oldu.

Yarışmacılar Erdi’nin ismini duyduktan sonra kısa süreli bir şok yaşadılar. Erdi adının çıkmasının ardından yaptığı açıklamada. Cahit Sıtkı Tarancı’nın ‘Memleket isterim’ şiirini okuyan Erdi, ‘Beni buraya nasıl şampiyon olarak gönderdiklerinde eyvallah dediysem, beni burdan gönderdiklerinde de aynı şekilde eyvallah diyorum. Burada yarışmadayız, ben bu hayatta bir şeyden korkuyorsam o da kul hakkıdır. Eğer benim onlara hakkım geçmişse benden yana helal olsun. Birleşme partisine katılmayı tabiki çok isterdim. Ben olaylara realist yaklaşan bir adamım. Ama buraya kadarmış, 14 pota sonra elenmek nasip oldu.

İLETİŞİM OYUNUNU KİM KAZANDI

Survivor 2017’de bu akşam oynanan iletişim oyununda ünlüler takımı ailelerinden gelen mektuplar için gönüllüler takımı ise arkadaşlarından gelen mesajlar için yarıştılar. Sema Apak ve Serhat Akın için oldukça önem arz eden iletişim oyununda nefes kesen anlar yer aldı. Serhat Akın ve Sema Apak’ın müthiş performansı ünlüler takımını ödülle buluşturdu. Ünlüler takımı ceza oyununun avantajıyla da ödüle giden takım oldu.

BİRLEŞME PARTİSİ NE ZAMAN?

Eleme adayları Survivor’a veda etme stresi yaşarken potanın dışında kalan isimler birleşme partisi için heyecan içerisinde. Survivor birleşme partisinin muhteşem olacağı haberini Acun Ilıcalı son bölümde gerçekleşen konseyde verdi. Acun Ilıcalı muhteşem bir birleşme partisi için hazırlıkların yapıldığını söyledi. Parti sonrasında Ünlüler ve Gönüllüler aynı adada yaşamaya başlayacak. Peki, birleşme partisi ne zaman? Birleşme partisi Survivor 2017’deki son elemenin ardından gerçekleşecek. Buna göre önümüzdeki günlerde gerçekleşmesi beklenen birleşme partisi ile ilgili kesin bir gün henüz yok.

SURVİVOR’DA SON GELİŞMELER

Survivor’da dün akşam ödül oyununda hırslı bir performans sergileyen ünlüler takımı iki setide alarak ödül oyununa uzanan takım oldular. Ödül oyununu kazanan takım kahvaltı sofrasına oturdu..

Survivor 4 Nisanda kim elendi O ismin eleneceğini kimse beklemiyordu

ERDİ ÜNVER KİMDİR?

TV 8 ekranlarında yayınlanan, sekiz kadın sekiz erkeğin Survivor 2017’ye gitmek için yarıştığı Göz6 yarışmasına katılan Erdi Ünver, bu yarıştan erkek takımının şampiyonu olarak ayrılarak Survivor’a gitmeye hak kazandı.

Erdi Ünver, 1988 yılında doğdu. İstanbul Bayrampaşa’da yaşayan Erdi Ünver, Kırklareli’li olup aslen Boşnaktır. Sabit Büyükbayrak Lisesi’nden Mezun olmuştur. Amatör olarak futbol oynamaktadır. Asıl hayali futbolcu menajeri olmaktır.

Erdi Ünver, psikoloji, iletişim ve fiziksel performans karması olarak tanınmladığı Survivor’da şampiyonluk hedefliyor. Ünver, yarışmanın tanıtım bölümünde kendine olan özgüvenini ise şu sözlerle dile getirdi: “Denizleri yaka yaka milyonları Survivor’a götürüyorum.”

Survivor’ı psikoloji, iletişim ve fiziksel performans karması olarak tanımlayan Ünver, Survivor 2017’nin ilk bölümlerinde Kıbrıs’a giderek şampiyon olacağını söyledi.

Survivor’a daha ilk hafta renkli karakteri ile damga vuran Erdi, yarışmanın en çok konuşulan ve tartışılan isimlerinde biri oldu. İlk hafta veda konseyine kalan ve SMS oylaması sonucu yoluna devam eden Erdi Ünver, Survivor’ın üçüncü haftasında da elemeye kalan isimlerden biri olmuş ancak yoluna devam etmişti. Erdi altıncı haftada ise yeniden eleme adayı oldu. Ancak yine elenmeyip Survivor adasında yarışmaya kaldığı yerden devam ediyor..

İlginizi Çekebilir

Diyarbakır ve Mardin yangında ölenlerin sayısı

Diyarbakır ve Mardin yangında ölen 11 kişinin isimleri. Diyarbakır ve Mardin’de anız yangını sonrası en …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting