Ana Sayfa / Kadınca / Kıvanç Tatlıtuğ falı (Boşanacak mı?)
KIVANÇ TATLITUĞ BAŞAK DİZER EVLİLİĞİ

Kıvanç Tatlıtuğ falı (Boşanacak mı?)

Falcılara göre 2017 de sancılı geçecek hatta bazı ünlüler boşanacak ve yasak aşklar dizi setlerinde yaşanacak. Cesur ve Güzel’de oynayan Kıvanç Tatlıtuğ’un 2017’de boşanacağını, Gülben Ergen’in de Mustafa Erdoğan’la yeniden birlikte olacağı bile öne sürüldü burçlara ve fallara göre. Kıvanç Tatlıtuğ ve Gülben Ergen ile ilgili şok sözler…
Ünlü astrolog Zeynep Turan, 2017 yılını ilk kez Eskişehirliler için yorumladı. Turan, “Kıvanç Tatlıtuğ, boşanma kararı alacak. Gülben Ergen ise eski eşiyle yeniden barışacak!” dedi.

Kıvanç Tatlıtuğ’un eşinden boşanacağını öne süren isim ise ünlü astrolog Zeynep turan. Ünlü astrolog Zeynep Turan, 2017 yılını ilk kez Eskişehirliler için yorumladı. Banu Noyan organizasyonuyla Eskişehir’in en çok ziyaret edilen alışveriş merkezi Espark’ta gerçekleşen etkinlikle Eskişehirliler’in karşısına çıkan Zeynep Turan, 2017’de ülkemizi neler beklediğini anlattı.

KIVANÇ TATLITUĞ KEHANETİ TUTAR MI?

Eskişehir ve çevre illerden gelen hanımların büyük ilgi gösterdiği Zeynep Turan, izleyiciler arasında yapılan çekilişi kazananların burç haritalarına bakarak yorum yaptı. Özellikle mart ve nisan aylarında magazin dünyasında ayrılık ve boşanmaların yaşanacağını söyleyen Zeynep Turan, “Kıvanç Tatlıtuğ, boşanma kararı alacak. Gülben Ergen ise eski eşiyle yeniden barışacak. Ayrıca dizi setlerinde yaşanacak yasak aşklar da gündeme bomba gibi düşecek” diye konuştu. (Gazetevatan)

İlginizi Çekebilir

Dünyada siber kriz

Banka sistemleri çöküyor, bankamatikler donuyor, pos cihazları işlemez oluyor, havalimanları çalışmıyor kısaca dünya yeni bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting