Ana Sayfa / Kadınca / Lerzan Mutlu’nun Banu Alkan çıkışı
lerzan mutlu afrodit gerilimi

Lerzan Mutlu’nun Banu Alkan çıkışı

Lerzan Mutlu ile Banu Alkan arasındaki kriz yeniden depreşti ve iki ünlü kadın yine ağız kavgasına tutuştu. Renkli Sayfalar’da 21 Mart yayınında Lerzan Mutlu’nun Banu Alkan için sarfettiği sözler Afrodit’i yine çıldırtacak cinsten. Kanal D’de ekranlara gelen ‘Renkli Sayfalar’ programının sunucusu Lerzan Mutlu, Banu Alkan ile yaşadığı gerilimi anlattı. Mutlu, ‘Afrodit’ lakaplı Alkan’ın “Senin güzelliğin benimkinin yanından geçmez” sözlerine canlı yayından yanıt verdi.

Renkli Sayfalar’da gerilim de çekişme de hız kesmeden devam ediyor ünlüler dünyasının ünsüz kavgaları sürüyor. Lerzan Mutlu ile Banu Alkan çatışmasının fitili yine ateşlendi Renkli Sayfalar’da.  ‘Renkli Sayfalar’ programının dün yayınlanan bölümüne, sunucu Lerzan Mutlu ile Banu Alkan arasındaki gerginlik damgasını vurdu. Işıktan rahatsız olduğu gerekçesiyle yer değiştirmek isteyen Alkan, Mutlu’nun “Işık her yerde aynı” yanıtına sinirlenerek, “Lerzancığım senin ağzın Türkiye çapında laf yapıyor olabilir ama ben dünya çapındayım. Sen benimle baş edemezsin. Senin güzelliğin benimkinin yanından geçmez” ifadelerini kullandı.

KİM DAHA GÜZEL KAVGASI
Ünlü oyuncu ile yaşadığı gerginliği bugünkü canlı yayında anlatan Lerzan Mutlu, “Banu Hanım gelirken ‘Hoşgeldiniz starım’ dedim. Bana ‘mahalle ağzıyla konuşma’ şeklinde karşılık verdi. Banu Hanım, Şule’ye (Zeybek) döndü. Bu olacak şey mi? Bir programa geliyorsun ve sunucunun yüzüne bakmıyorsun” dedi.

Bu açıklamaların ardından programa telefonla bağlanan Banu Alkan, “Ben Türkiye’de 30 yıldır zirvedeyim. Bu kadın 30 yıldır zirvedeyse gerçekten çok akıllı demektir. Arkamı dönüp oturmam farkında olmadan yaptığım bir şey. Ayrıca bakmak zorunda da değilim. Geçmişten Lerzan Mutlu’ya olan kırgınlığım var. Seyirci sizi de biliyor beni de biliyor” şeklinde konuştu.

İlginizi Çekebilir

Ayfer Dönmez neci, nereli ve kim?

Ayfer dönmez aslen nereli, kaç doğumlu, eğitimi ve mesleği. Ayfer dönmez Ömer dizisi hangi karakteri …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting