Ana Sayfa / Kime Ait / Medipol hastanesi kime ait, sahipleri

Medipol hastanesi kime ait, sahipleri

Türkilye’deki özel sağlık kuruluşları ve Medipol Hastanesi bilgileri. Medipol hastanesi merkezi nerede, kaç hastanesi var ve ünlü doktorları kimler sorusu. 

Sağlık ve yaşam ayrılmaz ikili. Hastane ve doktorlar gibi. Sağlığımız her şeyden önemli. Özel hastaneler de Türkiye’De çok önemli bir açığı kapatıyor. Bunlardan biri de Medipol Hastanesi. Peki Medipol kime ait sahipleri kimler.

MEDİPOL HASTANESİ KURULUŞU

1997’de kurulan Medipol,hastanesi güçlü sağlık kadrosu ve kullandığı en ileri tıp teknolojisi ile tüm dallarda sağlık hizmeti vermektedir. Çağın getirdiği sistem ve yönetim anlayışını uygulayan; daha kaliteli hizmet, çok daha memnun hasta ve sağlık çalışanı anlayışını kurumsal olarak kendilerine hedef edinmişlerdir.Medipol Hastanesi TESA ( Türkiye Eğitim ve Sağlık Araştırma Vakfı) tarafından kurulmuştur.Vakıf ayrıca Medipol Üniversitesi kurucusudur.Peki medipol hastanesi kimin ? ve Kurucusu Kim ? TESA vakfın kurucu başkanı Dr. Fahrettin KOCA dır. TESA vakfı yönetim kurulu üyeleri arasında aşağıdaki isimler yer almaktadır.

Prof. Dr. Naci KARACAOĞLAN Yönetim Kurulu Başkanı
Prof. Dr. Fahri OVALI Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı
Dr. Filiz ARSLAN Genel Sekreter
Dr. Tuncay AKSOY
Özer KOCA

Tesa vakfı ayrıca, Özel Nisa Hastanesi ve Sağlık Düşüncesi ve Tıp Kültürü Platformunun da kurusucudur.

Okuyucularımıza not ve bilgilendirme. Makalelerimiz zaman içinde geri kalabilir. Firmalar satılıpel değiştirebilir ya da kaynağından güncellenebilir. Böyle bir durumda, İçeriğin kaldırılmasını istiyorsanız yada değişikliğini bildirmek istiyorsanız yorum yapmanız yeterlidir. Sayğılarımızla.

İlginizi Çekebilir

Gençlerin seçimi İmamoğlu

Türkiye’de gençlerin en sevdiği lider Ekrem İmamoğlu oldu. İşte Türkiye’deki en popüler 10 siyasetçi. ORC …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting